Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Środa, 25 października 2017 r. godz. 19:16

LIVE!: Drutex-Bytovia Bytów - Legia

Redakcja

O godzinie 20:30 w Bytowie Legia Warszawa rozpocznie walkę o awans do półfinału Pucharu Polski. Będzie to pierwsze spotkanie z Bytovią, rewanż odbędzie się pod koniec listopada w stolicy. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi stacja Polsat Sport. Zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.




Komentarze: (11)

sylwiusz11, 25.10.2017 19:20:09 - *.222

Berto nie ma nawet na ławie w rezerwowym zestawieniu ???

czyżby następny po Nagy do rezerw--czy może znowu jakiś uraz --coś ( może redakcja) ktoś wie?

Madd, 25.10.2017 20:17:42 - *.centertel.pl

Zawsze mecze PP były na TVP i można było obejrzeć wszędzie w każdej telewizji, polsat jak się do tego dobrał to mógłby to puszczać na swojej głównej stacji, a nie na sporcie..

ad83, 25.10.2017 20:33:19 - *.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

https://www.ipla.tv/Ruch-zdzieszowice-legia-warszawa/vod-10359487

Rc, 25.10.2017 21:11:33 - *.play-internet.pl

Tomek dziś dobrze pijany...a kolega w komentarce robi co morze; )

Jared, 25.10.2017 21:19:58 - *.16

Kopa znów zawalił przy bramce. Ile jeszcze trzeba cierpieć oglądając te jego występy

artekketra, 25.10.2017 21:23:25 - *.dynamic.chello.pl

Michał Kopczyński stara się udowodnić trenerowi, że wpuszczanie go na końcówki spotkań ligowych to spore ryzyko...

TheKristo, 25.10.2017 21:31:13 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Oglądając I część meczu z Bruk betem dochodzę do wniosku ,że Sadiuku jest dobrym napastnikiem , pewnie lepszym niż Niezgoda, ale coś mu przeszkadza rozwinąć skrzydła. Podobnie ma Chukwu, ale ten gra ze skrzydłami całkowicie zwiniętymi i myślę , że już czas zakończyć Jego męczarnie w Legii. Bohaterem I polowy jest dla mnie Dąbrowski .Jego podanie do Sadiku na pierwszą bramkę- stadiony Świata. Nie pierwszy raz już tak podał.Jest chyba najlepszym obrońcą w Legii, o kilka długości świetlnych przed naszym przereklamowanym Kapitanem.I wyróżnił bym jeszcze Pasqato, to bardzo dobry piłkarz - podobnie jak Sadiku, tylko ta sama siła trzyma mu nierozwinięte skrzydła...reasumując - gramy GORZEJ niż w poprzednich 2 pierwszych połowach z Lechią i Wisłą.

Stały fragment..., 25.10.2017 21:36:33 - *.play-internet.pl

Tej ekipie to nawet dzieci strzeliłyby bramkę z rzutu rożnego... ile można?? :-/

eLka, 25.10.2017 21:37:44 - *.opera-mini.net

A płacicie abonemant? Tak? Nie? Hehe. Na tvpis jest puchar niemiec xD. Poziom komentowania bobo poziom level hard doom master xD.

Kristo, 25.10.2017 21:37:51 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Oglądając I część meczu z Bruk betem dochodzę do wniosku ,że Sadiuku jest dobrym napastnikiem , pewnie lepszym niż Niezgoda, ale coś mu przeszkadza rozwinąć skrzydła. Podobnie ma Chukwu, ale ten gra ze skrzydłami całkowicie zwiniętymi i myślę , że już czas zakończyć Jego męczarnie w Legii. Bohaterem I polowy jest dla mnie Dąbrowski .Jego podanie do Sadiku na pierwszą bramkę- stadiony Świata. Nie pierwszy raz już tak podał.Jest chyba najlepszym obrońcą w Legii, o kilka długości świetlnych przed naszym przereklamowanym Kapitanem.I wyróżnił bym jeszcze Pasqato, to bardzo dobry piłkarz - podobnie jak Sadiku, tylko ta sama siła trzyma mu nierozwinięte skrzydła...reasumując - gramy GORZEJ niż w poprzednich 2 pierwszych połowach z Lechią i Wisłą.

Cult⚽️Legia, 25.10.2017 22:01:19 - *.30

69′ Piłkarze zeszli z boiska i na razie nie zapowiada się, żeby mecz został wznowiony
68′ Nad Bytowem zapadły egipskie ciemności! Czy będziemy czekali do rana?
66′ Zgasło nam światło na stadionie...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.