Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Romeo Jozak - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Romeo Jozak - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Środa, 25 października 2017 r. godz. 23:01

Jozak: Najważniejszy jest wynik

Mishka, źródło: Legionisci.com

Romeo Jozak (trener Legii): Mieliśmy w planie rozwiązać wątpliwości, kto awansuje do kolejnej rundy. Nie powiem, że to już koniec, ale zrobiliśmy krok do przodu. Gratuluję rywalowi i trenerowi drużyny przeciwnej, bo walczyli dzisiaj bardzo dobrze. Szybko strzelony gol dał nam przewagę i rozproszył rywala.

Wszyscy wiemy, że mamy trudny terminarz, za nami ciężki wyjazd do Krakowa, teraz przed nami mecz z Arką. Gratuluję moim zawodnikom, że podeszli do dzisiejszego spotkania poważnie, mądrze, odpowiedzialnie i zagrali na poziomie, na jakim chcę, żeby grali. Jednego nie mogliśmy przewidzieć, że zgaśnie światło. To podziałało destrukcyjnie na moją drużynę, ale najważniejszy jest korzystny wynik.

Nie powiem, że Cristian Pasquato był najlepszy na boisku, ale bardzo dobrze wykonywał swoją pracę i przyczynił się do zwycięstwa. Oprócz niego jeszcze kilku zawodników rozegrało bardzo dobre spotkanie.



Komentarze: (25)

Emig, 25.10.2017 23:10:58 - *.static.as9105.net

I gitara tak trzymac Panowie !!

LIBIC L, 25.10.2017 23:20:20 - *.dynamic.chello.pl

Romek chyba widziales ze to co oni grali to nic wiecej jak zenada.Zadnego pomyslu na gre ciagle granie do bramkarza.Czarno widze nasza LEGIE.

robochłop, 25.10.2017 23:39:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

celem było osiągnięcie dobrego wyniku przed rewanżem - i zostało to osiągnięte...stylem specjalnie się nie denerwuje , brawurowe ataki dziś nie były potrzebne i zagraliśmy bardzo ekonomicznie...pamiętajmy jak oni są nieprzygotowani niestety fizycznie do sezonu...ważny jest wynik , teraz pora na Arkę w lidze...mecze najważniejsze w lidze i pucharze rozegrają się na wiosnę , mam nadzieje że już w nieco innym składzie i zdecydowanie lepszej formie, wtedy wymagajmy pięknych akcji...dzisiaj ważne że wygraliśmy dość wysoko i mamy rewanż u siebie...

AntyRromeo, 26.10.2017 00:13:40 - *.dynamic-zab-05.vectranet.pl

Kopczyński dno..Cierzniak dno.. romuś dno do potęgi!!!!

Sasza, 26.10.2017 01:14:47 - *.dynamic.chello.pl

Wygrać jak najmniejszym nakładem sił i bez kontuzji, sprawdzić zmienników. Wszystkie cele zostały zrealizowane. Obecnie nie ma i do zimy nie będzie żadnej jakości w grze więc za wszelką cenę trzeba ciułać zwycięstwa w PP i punkty w lidze. Szkoda strzępić ryja na krytykę.

Zajmon Szczecin , 26.10.2017 01:33:43 - *.141.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kopa miał mniej dzisiaj strat jak Jodła. Nie widzieliście tego, ?

łysy, 26.10.2017 06:48:31 - *.adsl.inetia.pl

Do antyRromeo ! a ty dno i 2 metry mułu, mule !!!

Marek84(L), 26.10.2017 07:09:40 - *.play-internet.pl

Nie oszukujmy sie. Bytovia jest w dole tabeli 1 ligi. Legia pokazala troche gry tylko w pierwszej czesci 1 polowy. Potem to kuz gra bez zadnego pomyslu, jedynie kopanina, wiele bledow i brak umiejetnosci kontrolowania pilki przy nodze. Jak awansujemy i trafimy na gornika to z taka gra niestety ale nie damy im rady. Oni graja z ambicja polotem i pomyslem

K(L)ek(L)us, 26.10.2017 08:08:24 - *.90.e-plan.pl

...a gówno prawda panie trenerze ...

mietek, 26.10.2017 09:26:54 - *.ssp.dialog.net.pl

Trenerze, oby zimowa czystka w składzie dotknęła Cierzniaka. Może to i nie jest jakiś katastrofalnie słaby bramkarz, ale w Legii jest po prostu pechowcem. W każdym meczu coś wpuszcza, nawet jak gramy z cieniasami i na naszą bramkę leci dosłownie jeden celny strzał w meczu.

No i Szajsiku. Niby 7/20, ale jak odjąć gole ze słabiakami w Pucharze Polski i eurołomocie, to wygląda to gorzej niż mizernie. To się zaczyna robić taki Dwaliszwili 2.0.

Kristo(L)wawa, 26.10.2017 09:39:56 - *.centertel.pl

Pasquato dobry mecz??? Boże przecież on każdą piłkę tracił i byłem pewien że spokojnie bedzie mozna powiedziec po tym meczu ze nie wykorzystal szansy... Reszta tez niespecjalnie walczyła... Nabiegał sie chyba tylko Sadiku i Hlousek a reszta przechodziła ten mecz... Chukwu moze jeszcze biegał ale nic z tego nie wynika... Jak dla mnie oglądanie tego meczu to była męczarnia...

Krzeszczu, 26.10.2017 11:42:51 - *.138

@ mietek: ”Szajsiku”, lol, rozwaliles mnie do lez :-)

Przemo, 26.10.2017 11:44:07 - *.74

jak tam ma grać Legia i trenerowi to odpowiada to ja nie mam więcej nic do powiedzenia.

do tego ten drewnialdo czukfu

Juri, 26.10.2017 12:10:57 - *.centertel.pl

2 połowa na 2 napastników,Romeo sprawdza warianty. To mi się podoba,niee ma swoich pupilków. Grają najlepsi,mądrze rotuję składem.
Brawo,widać trenerską rękę.
Mistrzostwo i puchar powinien być masz.

olew, 26.10.2017 12:56:37 - *.warszawa.vectranet.pl

Wygrywamy na ziemiach odzyskanych , wygrywamy wyraźnie, mamy awans, no ale znawcy rozpaczają, kto ich ulepił Bog jeden wie. To prawda , że przeciwnik kiepski, ale na Legię , u siebie, raz życiu, każdy sie napnie. A Legia wygrała spacerowo. Co tu jest złe , no wpisy mądralinskich .

mietek, 26.10.2017 13:26:58 - *.ssp.dialog.net.pl

@Krzeszczu: Any time, bro :)

lk313@wp.pl, 26.10.2017 13:38:21 - *.static.chello.pl

Nie wiem jak na was, ale na mnie Romeo działa mocno alergicznie.. Bez względu na wynik..

Najlepsze jest to że Legia w tak fatalnej formie ma tylko 1 (słownie jeden) punkt straty do lidera :)) Co dobrze nie świadczy o naszej lidze..

StrusiekURS, 26.10.2017 15:43:34 - *.andra.com.pl

Chukwu powinni dyscyplinarnie wypie...olić!

mietek, 26.10.2017 16:23:14 - *.ssp.dialog.net.pl

@Krzeszczu: Wiesz, co mnie ciekawi? Jeśli wierzyć wczorajszej grafice przedmeczowej, to wynika z niej, że Berto się znowu zepsuł. Kurde, kto temu facetowi podbił wyniki lekarskie, że (niby) może uprawiać zawodowo sport, skoro on w kółko na L-quattro siedzi.

Arek, 26.10.2017 17:03:00 - *.free.aero2.net.pl

@mietek, no nie gadaj, Dwaliszwili więcej strzelał.

mietek, 26.10.2017 18:10:52 - *.ssp.dialog.net.pl

@Arek: Chodziło mi bardziej o ten sam drewniany sposób poruszania się po boisku :)
Dwaliszwili strzelał więcej, bo częściej dostawał piłkę na pustaka. Ten pewnie na pustą też strzeli, jak mu ktoś tak poda. A że obecnie w Legii nie ma takiego asystenta, to... ;)

Krzeszczu, 26.10.2017 18:17:09 - *.cust.bredband2.com

@ mietek: L-quattro, kolejny klasyk :-)
Z jednej strony mozna oczywiscie obwiniac youtubowa Band of Brothers.
Z drugiej strony sprawa moze byc tak banalnie prosta ze 1-zabieg byc moze sie nie do konca powiodl mimo ze prosty (sam taki jeden mialem, masakra uwierz),
i 2- po prowstu za wczesnie zostal, po zabiegu i zbyt krotkiej rekonwalescencji (kurde, dobrze napisalem?) zostal wrzucony na boisko (ze zbyt oczywiscie wielkim obciazeniem jakim jest pilka na poziomie nawet ekstraklapy).

Co nie zmienia faktu ze obok Chukwu jest chyba najwiekszym "turysta" w Warszawie i to niezle oplacanym.
Jak mawial Ferdek: Jak tu zrobic zeby zarobic a sie nie narobic :-)
Pozdro brachu.

mietak, 27.10.2017 07:45:05 - *.ssp.dialog.net.pl

@Krzeszczu: Tak, Twojej wersji też nie można wykluczyć (w sensie nieudanego zabiegu). Choć bardziej bym się skłaniał ku opcji, że za wcześnie wrócił na boisko - to by pasowało do atmosfery ogólnego bałaganu w klubie.

A o Chukwu nawet mi się nie chce gadać. Jak na niego patrzyłem w tym meczu z Bytovią, to miałem wrażenie, że dwulatek ma większą łatwość w utrzymywaniu się na nogach, niż ten cudak.

Pozdro :)

Krzeszczu, 27.10.2017 09:43:23 - *.136

@ mietek: moze dlatego ze Chukwu zawsze odstawia jakas wersje MC Hammer ”cant touch this” ;-)

mietek, 27.10.2017 11:56:09 - *.ssp.dialog.net.pl

@Krzeszczu: Haha, dobre :))) Właśnie go sobie wyobraziłem w klipie do kawałka :)))

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.