Hildeberto Pereira - fot. Woytek / Legionisci.com

III liga: GKS Wikielec 3-0 Legia II Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 14. kolejki III ligi piłkarze Legii II Warszawa przegrali na wyjeździe z zespołem GKS Wikielec 0-3. Do przerwy legioniści przegrywali 0-2. Pierwszą bramkę zdobył 43-letni Remigiusz Sobociński, a drugą dołożył Piotr Kacperek. Od pierwszej minuty na placu gry pojawili się m.in. Dominik Nagy i Hildeberto. Dotychczasowy bilans GKS-u w tym sezonie to 3 remisy i 10 porażek.

W 64. minucie Mateusz Majewski nie wykorzystał rzutu karnego.

5 listopada legioniści podejmą w Ząbkach Pelikana Łowicz.

III liga: GKS Wikielec 3-0 (2-0) Legia II Warszawa
1-0 - 9' Remigiusz Sobociński
2-0 - 36' Piotr Kacperek
3-0 - 76' Cezary Nowiński

Legia II : 29. Jakub Szumski - 25. Bartosz Olszewski, 5. Tomasz Wełnicki, 3. Mateusz Bondarenko, 16. Robert Bartczak (61' 18. Piotr Cichocki), 7. Hildeberto, 14. Tsubasa Nishi, 23. Grzegorz Aftyka, 21. Dominik Nagy (66' 9. Eryk Więdłocha) - 19. Michał Góral, 11. Mateusz Majewski