Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Hildeberto Pereira - fot. Woytek / Legionisci.com
Hildeberto Pereira - fot. Woytek / Legionisci.com
Sobota, 28 października 2017 r. godz. 17:02

III liga: GKS Wikielec 3-0 Legia II Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 14. kolejki III ligi piłkarze Legii II Warszawa przegrali na wyjeździe z zespołem GKS Wikielec 0-3. Do przerwy legioniści przegrywali 0-2. Pierwszą bramkę zdobył 43-letni Remigiusz Sobociński, a drugą dołożył Piotr Kacperek. Od pierwszej minuty na placu gry pojawili się m.in. Dominik Nagy i Hildeberto. Dotychczasowy bilans GKS-u w tym sezonie to 3 remisy i 10 porażek.

W 64. minucie Mateusz Majewski nie wykorzystał rzutu karnego.

5 listopada legioniści podejmą w Ząbkach Pelikana Łowicz.

III liga: GKS Wikielec 3-0 (2-0) Legia II Warszawa
1-0 - 9' Remigiusz Sobociński
2-0 - 36' Piotr Kacperek
3-0 - 76' Cezary Nowiński

Legia II : 29. Jakub Szumski - 25. Bartosz Olszewski, 5. Tomasz Wełnicki, 3. Mateusz Bondarenko, 16. Robert Bartczak (61' 18. Piotr Cichocki), 7. Hildeberto, 14. Tsubasa Nishi, 23. Grzegorz Aftyka, 21. Dominik Nagy (66' 9. Eryk Więdłocha) - 19. Michał Góral, 11. Mateusz Majewski

Terminarz, wyniki i tabela III ligi



Komentarze: (52)

PRAWDA, 28.10.2017 17:04:00 - *.dynamic.chello.pl

BUHAHAHAHA TO BYŁA 14 kolejka III ligi.
Potęga jaką bez wątpienia jest GKS Wikielec w poprzednich 13 kolejkach UWAGA!! nie wygrał choćby jednego meczu.
Do dnia dzisiejszego :D Naszych asów ograli gładko 3-0 :D Mioduski marzy o akademi a dwójka kompromituje się na całego..
Zawodnicy którzy mieli pukać do I zespołu buhahaha
Pisało się o awansie do 2 ligi ? ale kiedy ? za rok, za dwa lata ? a może wcale..
Czy w tych rezerwach w ogóle jest jakiś poziom kontroli tego co się tam dzieje?
BRAK SŁÓW !! ZAORAĆ I POGONIĆ TOWARZYSTWO !!
P.S Nagy to chyba ma wyjeb... już na całego

Ania, 28.10.2017 17:04:44 - *.dynamic.chello.pl

Za wysokie progi dla NAGY nawet w 3 lidze!

starszy, 28.10.2017 17:06:17 - *.dynamic.chello.pl

Rozgonić to frajerstwo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

malin, 28.10.2017 17:10:57 - *.play-internet.pl

Nagy mysli o odejściu do lepszego klubu? jak nim amatorzy z Wikielca kręcą jak dziecko,gdzie ten gwiazdor chce odejsc?

Fgv, 28.10.2017 17:11:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Zaznaczam że cały mecz zagrał Nagy i Berto.Wątpię by przykladali się w tym meczu.Loczek chyba udaję że nie wie co się dzieje w rezerwach bo nie reaguje.Nie wiem,a może nie udaje tylko ma wyjebane?Wydawało się że bardziej kompromitować sie nie da!!!!
A jednak!

L, 28.10.2017 17:12:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

WSTYD I HAŃBA!!! PIŁKARZYKI PAJACYKI!!!

dj98, 28.10.2017 17:17:55 - *.dynamic.chello.pl

oddać Nagyego do Wikielca!!! bedzie miał lepszy klub!

Mariano, 28.10.2017 17:18:31 - *.dynamic.chello.pl

Nie zaorać tylko zatrudnić trenera z doświadczeniem. Trener II powinien być normalnie rozliczany. Miał być awans a będzie walka o utrzymanie to dziękunemy Panu. Nie może być tak że nik tam za nuc nie odpowiafa a trenerem jest człowiek który od lat porażki i brak awansu tłumaczy innymi celami. Jakimi? Szkolenuem młodzieży z której i tak nic nie ma. Panie Zieliński rozgoń Pan to towarzystwo wzajemnej adiracji i zatrudnij prawdziwego trenera. Smuda z ogórami w Widzewie walczy o awans a my z gwiazdami za 1 mln euro w III lidze o utrzymanie! To już przegięcie.

.., 28.10.2017 17:25:26 - *.dynamic.chello.pl

Nagy i Berto w składzie wyjściowym ale nie wiadomo czy dograli do końca.Nie zmienia to faktu że ktoś powinien uderzyć pięścią w stół i powiedzieć dość!Zespół który w 13 kolejkach nie wygrał nawet meczu dziś zwycięża bez problemu.Chyba pora na jakiś wstrząs!

Kajtus Czarodziej, 28.10.2017 17:26:33 - *.171.threembb.co.uk

BRAWO!!! Jak widac Legia II potrzebuje oczyszczajaca atmosfere wizyte ekipy rozdajacej liscie! ..moze tym razem przydaloby sie cos wiecej niz tylko liscie.. Z pewnoscia te kmioty uczciwie zapracowaly na konkretny wpier...!!!!!

Maka, 28.10.2017 17:29:28 - *.supermedia.pl

A kto tym razem przywita tych nedznych pilkarzy? Oni chyba nawet pod stadion bali sie wracac...... pajace ;) nagi pewnie mial pelne gacie na rogatkach Warszawy

lob, 28.10.2017 17:31:13 - *.dynamic.chello.pl

Pisze tu już od ponad miesiąca...wywalić trenera i cały jego sztab, "nasi piłkarzyki" nie mają przed nim respektu, a do tego to słaby trener.......jak on ich przygotował ???
Panie Mioduski, nie daj już więcej kompromitować naszej Legii przez tych pozorantów........, albo rozwiąż ten pseudo zespół.......

Już dawno pisałem, 28.10.2017 17:31:50 - *.play-internet.pl

żeby tą drugą drużynę zlikwidować , bo szkoda kasy na utrzymywanie tego dziadostwa.

@rek, 28.10.2017 17:40:51 - *.dynamic.chello.pl

Ryba psuje się od głowy... Poskutkowała "motywacja" w I składzie, to teraz chyba trzeba wysłać "ekipę motywacyjną" pod szatnię II zespołu... Młode chłoptasie jeszcze nie zajarzyli, co oznacza noszenie (L)-ki na piersi... A szczególnie ekipa balangowa w składzie Nagy-Berto... No nie ma innego wyjścia... Pozdro (L)

3er, 28.10.2017 17:55:44 - *.static.chello.pl

Ale wstyd

jkjk, 28.10.2017 17:58:15 - *.opera-mini.net

gracze pobierajacy co miesiac pensje po kilkadziesiat tys

Zlb , 28.10.2017 18:31:38 - *.centertel.pl

Loczek masz swoją akademie!!!! PARALIŻ!

Cch, 28.10.2017 18:32:45 - *.dynamic.mm.pl

Prima aprilis w październiku?

vtec, 28.10.2017 18:34:42 - *.IP.cloudmosa.com

Ja się pytam dlaczego w rezerwach nikt nie rozlicza sztabu czy pikarzy za tego typu kompromitacje! Co robi w tym zespole trener? Berto i Nagy zapewne mając takie kontrakty mają wyj...ane..

pytanie, 28.10.2017 18:35:20 - *.dynamic.chello.pl

za co pan od WF Pompek bierze dobre pieniadzehahaha

XXX, 28.10.2017 18:37:30 - *.dynamic.chello.pl

W klubie nikt się nie interesuje tym co się dzieje w 2 zespole.
Przecież nawet nie wyciągają z tych porażek wniosków. Po co zatrudniać nowego szkoleniowca?Po co?

Daszka, 28.10.2017 18:49:44 - *.dynamic.chello.pl

Nagy i Berto to jest negatywna wypadkowa jakości transferów jakie klub przeprowadził w br. Sportowo nie wnieśli nic konkretnego dostając szansę gry w pierwszym zespole. Natomiast ich wątpliwe zaangażowanie i prezentowana marna jakość gry w drugim składzie drużyny uprawnia do stwierdzenia, że ich dalsza przydatność dla Legii jest mocno wątpliwa. Rozstając się z tymi "asiorami" w okresie zimowym klub nieco zaoszczędzi, a w ich miejsce będzie można pozyskać nowych piłkarzy.
Ps.: zgłaszane przez Nagy aspiracje do gry w tzw. lepszym klubie są śmieszne i żałosne. Ten młodzieniec do dzisiaj nie dorobił się przyzwoitego sportowego CV, aby móc obecnie stroić jakiekolwiek fochy.

chi, 28.10.2017 18:50:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pukają do "jedynki" aż miło. Tylko patrzeć jak się zagraniczni skauci na nich rzucą.

Www, 28.10.2017 19:01:53 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Nagi WON !

WsciekLy , 28.10.2017 19:06:16 - *.dynamic.mm.pl

Żółty jesienny liść

acze, 28.10.2017 19:14:45 - *.110

nic tak nie motywuje jak wpie...ol :)

Zajmon Szczecin , 28.10.2017 19:43:52 - *.150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Obciąć pensje i skończyć z gwiazdorzeniem.
Takie talatajstwo i jeszcze łaskę robią i wstyd pprzynoszą.

asch, 28.10.2017 20:03:22 - *.dynamic.chello.pl

A może drugą drużynę też trzeba zmotywować???

Maly_Plertoriko , 28.10.2017 20:08:11 - *.dip0.t-ipconnect.de

...DNO...

Cult⚽️Legia, 28.10.2017 20:34:49 - *.dab.02.net

Rozmowa wychowawcza czeka ich!i z Liścia!

jo , 28.10.2017 20:54:08 - *.centertel.pl

Postawa drugiego zespołu to jakaś kpina. Chyba mają za dobre warunki. Pieniędzy za dużo ... Nie to żeby od razu z efektem liścia ale ktoś im w klubie do dvpy musi zajrzeć.

ssss, 28.10.2017 21:20:00 - *.dynamic.chello.pl

buki

lucho_83, 28.10.2017 21:30:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kopacze, czy nie jest Wam qrwa wstyd?

Wolfik, 28.10.2017 21:31:42 - *.dynamic.mm.pl

@rek: Chociaż nie pisuję już komentarzy, Tobie odpiszę.
Kiedyś pisałeś z sensem. Można było porozmawiać. Nie wiem, co się stało ale odkręciłeś się o 180 stopni. Jeszcze trochę, a kominiarkę nałożysz...
Zalecam mniej propagandy w tv, więcej spacerów, może wróci pozytywne myślenie.

Mrok, 28.10.2017 21:56:11 - *.dynamic.chello.pl

No niech te pierdoły spróbują tylko przejść koło meczu za dwie kolejki, 12 listopada to nie chciałbym być w ich skórze.

@rek do Wolfik, 28.10.2017 22:21:00 - *.dynamic.chello.pl

Zatem jeśli już czytasz, to czytaj "między wierszami"... To czasami ułatwia odczyt... i oświeca "mrok"... Pozdro (L)

Japa do Arek , 29.10.2017 00:06:21 - *.74.ipv4.supernova.orange.pl

Taki byłeś mądry a teraz za lisciami sie rozglądasz ???

rozbawiony, 29.10.2017 02:04:36 - *.centertel.pl

Niech wraca nasz gladiator ze Słowacji. 20 lat temu śmiano się np.z Oreszczuka i innych; wtedy to były rezerwy!

kotpali, 29.10.2017 02:50:30 - *.dynamic.chello.pl

"Loczek masz swoją akademię"
no właśnie nie ma, dlatego przyszedł tu Jozak.
bawi mnie to, jak ktoś chce efekty jego zarządzania od ręki widzieć.

ReeX, 29.10.2017 07:05:10 - *.centertel.pl

Rozwiazac te rezerwy bo sie nawet do tarcia chrzanu nie nadaja. Wstyd jak beret z takimi lamusami dostac baty. Panow Nagy i Hildeberto bardzo chetnie zatrudnie do orania pola, chomonto i batem po plerach bo do tego sie tylko nadają ci amatorzy.

Lfan, 29.10.2017 07:41:18 - *.play-internet.pl

Wstyd!

ka, 29.10.2017 09:16:11 - *.dynamic.chello.pl

Jak to się mówi, należy caly zespól "pociągnąć za konsekwencje" i to tak, żeby bolalo. W innym przypadku nie będzie końca kompromitacjom

Siwy, 29.10.2017 09:41:56 - *.etop.pl

Pomijając sam wynik który jest tragiczny zwróciłbym uwagę na inną rzecz...a mianowicie te chłopaki trenują cały tydzień żeby zagrać a potem jeden z drugim musi usiąść na ławce bo Panowie z jedynki będą grać...potem patrzą na poczynania gwiazd i...mają tak samo wyj...ane jak oni więc wyniki są jakie są...Czy Nagiemu chce się grać w dwójce? nie...ale gra i zabiera miejsce jakiemuś gościowi który na tę grę zasłużył i ten gość patrzy na to z ławki i gra później tak samo...myślę że to nie wina szkolenia bo wyniki są jakie są ale właśnie wpuszczanie tych zgniłych jabłek do sadu.Pomyślcie nad tym

Jsc, 29.10.2017 10:09:45 - *.play-internet.pl

Ich trzeba wyrzucić a nie odgrywać w rezerwach bo tylko szkodzą maja negatywny wpływ na zawodników z rezerw.

wrt, 29.10.2017 10:15:52 - *.play-internet.pl

Nagi nadaje sie tylko do chlania , powinien dostac w cymbał i pożegnać sie z Legią na zawsze , przypomina mi się sytuacja z Ryszardem Stańkiem , trzeba tak samo mu pomóc w karierze , w cymbał i do domu

krys008, 29.10.2017 10:40:31 - *.serv-net.pl

@rek staram się czytać między wierszami, zaniepokojony podobnie jak Wolfik, ale nic nie rozświetla mroku i nie rozwiewa moich obaw.

@rozbawiony, 29.10.2017 12:02:45 - *.183

Tylko, że wtedy taki Oreszczuk strzelał po 3 bramki w każdym meczu a rezerwy łoiły wszystkich rywali jak leci ;-)

PGZ System, 29.10.2017 12:43:56 - *.dynamic.chello.pl

Ciekawe ile wzięli kasiorki u buka za ustawke?

rafi, 29.10.2017 15:03:13 - *.tktelekom.pl

brawo gks wikielec

Rozbawiony, 29.10.2017 16:30:51 - *.centertel.pl

@@rozbawiony - to miałem na myśli, wtedy to była ekipa!

hajdukL, 29.10.2017 17:23:16 - *.dynamic.chello.pl

@Siwy
Zgadzam się.

Old Skó(L), 29.10.2017 21:25:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

(L)udu roboczy - do roboty ! Szacunek dla nas i koniec pieprzenia , to ostatnia zwrotka . Może nie będzie awansu , ale ma być drugie miejsce ! Jesteście w Armii (L) !!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.