Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Romeo Jozak - fot. Mishka / Legionisci.com
Romeo Jozak - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 24 października 2017 r. godz. 15:05

Jozak: Możemy spodziewać się rotowania składem

źródło: Legia Warszawa

- Tak, jak w poprzednim meczu z Ruchem Zdzieszowice, możemy spodziewać się rotowania składem. Jest kilka drobnych urazów, ale chcę przede wszystkim, żeby niektórzy zawodnicy, jak na przykład Arek Malarz czy Michał Pazdan mogli odpocząć. Mam też nadzieję, że piłkarze, którzy otrzymają jutro szansę, wykorzystają ją w pełni. Nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim ze względu na drużynę - zapowiada trener Romeo Jozak przed meczem z Drutex-Bytovią.

- Jesteśmy w trakcie sezonu i choć wydawałoby się, że wszystko wraca na właściwe tory, przed nami jeszcze sporo pracy. Z każdego dnia staramy się więc wyciskać, jak najwięcej, żeby zrealizować nasze główne cele. Środowy mecz jest kolejnym krokiem do jednego z nich, czyli zdobycia Pucharu Polski. Liczymy na bardzo dobry występ, bo to pomaga nam budować pozytywną atmosferę i rozwijać się jako zespół - powiedział Chorwat.

- Dwumecz daje większy komfort rywalizacji, ale chcę, żebyśmy rozstrzygnęli wszystko w pierwszym spotkaniu. Tak też podchodzimy do tego meczu, aby rewanż był już w naszym wykonaniu tylko formalnością - dodał szkoleniowiec.


przeczytaj więcej o:,


Komentarze: (26)

@rek, 24.10.2017 15:26:24 - *.dynamic.chello.pl

W temacie rotowania składem są 2 szkoły: falenicka i otwocka... Jedna mówi, aby dać wykazać się zmiennikom i młodzieży... Druga zaś mówi, iż należy na maksa zgrywać pierwszy skład, aby w kolejnych meczach wszystko zatrybiało... I bądź tutaj mądry...;))) Pozdro (L)

Czarny, 24.10.2017 15:26:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To pewnie sadiku sobie pogra bo w lidze wygryzl go zgoda,no i ten ala pirlo :)

kot pali, 24.10.2017 15:51:45 - *.168.ipv4.supernova.orange.pl

akurat w takim meczu to trzeba dać szansę zmiennikom, moim skromnym zdaniem ;)

Mefju, 24.10.2017 15:55:09 - *.110.ipv4.supernova.orange.pl

@Czarny - Del Piero* :P

@@arek - Nie ma co "zamęczać" podstawowej "11" - sezon będzie jeszcze trwał i trwał, zresztą złapać kontuzję w takim meczu byłoby bardzo złe. I przy okazji niech ktoś z rezerwowych się wykaże, to może przebije się do pierwszego składu. Kiedyś te szanse muszą dostać, bo od zmiany trenera mają "nową kartę".

filand, 24.10.2017 15:57:41 - *.142

Z tego co wiem to nie zmienia się koni w trakcie przeprawy przez rzekę...

filand, 24.10.2017 16:22:43 - *.142

Z tego co wiem to nie zmienia się koni w trakcie przeprawy przez rzekę...

Mr T, 24.10.2017 16:23:15 - *.dynamic.mm.pl

W składzie na mecz z Wisłą nie było Dąbrowskiego. Jakiś uraz? Mam nadzieję, że tym razem zagra. Noi ciekawe, czy znajdzie się miejsce dla naszego nygusa - Moulina.

Legionista, 24.10.2017 16:33:12 - *.226

Wiadomo rotacja powinna być, ale nie za dużo i przede wszystkim nie możemy lekceważyć Drutexu-Bytowia ponieważ nie jest to już poziom 3 ligi lub 4 ligi... A różnica między 1 Ligą, a ekstraklasą jest nie wielka... W poprzednim sezonie przegraliśmy i odpadliśmy w PP z Górnikiem (1 liga i też nie miał ciekawych wyników w 1 lidze...) Mam nadzieje że wygramy i awansujemy! Do boju Legio !!!

Arek, 24.10.2017 16:43:07 - *.free.aero2.net.pl

Z jednej strony powinno się zgrywać skład, ale patrząc jak grają, czyli pierwsza połowa dobrze, druga gorzej to może i niech będzie ta rotacja. Zwłaszcza, że mamy przecież mecz i rewanż. A tak swoją drogą to spodobała mi się wypowiedź naszego Pana Doktora, że chcemy już zapewnić sobie awans po tym meczu. Znaczy, wie gdzie jest.

Mefju, 24.10.2017 16:43:50 - *.110.ipv4.supernova.orange.pl

@filand A co to za głupi przykład?

olew, 24.10.2017 16:45:11 - *.warszawa.vectranet.pl

do @filand
Mecz z Drutowią nie jest przeprawą , jest sparingiem , mecze to były z Wisłą, Realem i Ajaksem, będą mecze z Arką i Górnikiem. Nawet jak tam polegniemy, to jest rewanż , by strzelić tyle ile trzeba. Powinni grać mlodzi i po przerwie te zagramaniczne zapchajdziury.

pawelk1504, 24.10.2017 16:46:55 - *.play-internet.pl

Do @rek - Ty tak serio o zgrywaniu się składu? Bądźmy poważni...

Damian , 24.10.2017 17:19:35 - *.cyfrotel.net.pl

Kocham Patrycje Kaproń bo jest zabójcza i dzika i jest najpiękniejsza na świecie i kocham Legie bo wkrótce mistrza zrobią

Hiszpan, 24.10.2017 18:24:23 - *.play-internet.pl

A co z Szymanskim? Kontuzja czy sie nie łapie do składu?

Gin, 24.10.2017 18:36:36 - *.235

Wg mnie: Szumski albo Jalocha, Broz Astiz Dabrowski, Jedrzejczyk, Moulin Pasquato Kopczynski, Szymanski i jeszcze mlody na skrzydlo, Sadiku

do Mefju, 24.10.2017 18:44:09 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

sam jestęś głupi , to takie przysłowie.

W skrócie: chodzi o to że jak coś działa to nie należy tego psuć/zmieniać.

Tommy83, 24.10.2017 18:55:58 - *.dynamic.chello.pl

Po pierwsze nie ma co zgrywac składu bo wiadomo ze po jesieni polowa skladu bedzie wymieniona.

@rek do pawelk1504, 24.10.2017 20:13:40 - *.dynamic.chello.pl

Ty tak serio..? To może samemu wpierw przeczytaj ze zrozumieniem mego posta... Pozdro (L)

Japa do Damian , 24.10.2017 20:45:21 - *.centertel.pl

Pomyliłeś portale bzyczku.... ???

Cult⚽️Legia, 24.10.2017 21:46:24 - *.150

Zciágać!Michalaka!spowrotem!nawet!zapłacić!Chłopak podłamany że w Legii go niechcá a strzelał jusz bramki!bo sie zmarnuje Jak wielu za Magiery...

Leron, 24.10.2017 21:52:37 - *.86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Runda grana systemem mecz - rewanż, dodatkowo to ostatni słaby przeciwnik w PP, w lidze też nie ma komfortu. Jest więc to ostatnia szansa aby dać zmiennikom szansę pograć, wykazać i zdobyć miejsce w kolejnych meczach. Myślę, że to dobry ruch

wkz, 24.10.2017 22:29:53 - *.98

I dla Kuchego wolne żeby miał czas powedkowac

Arek, 24.10.2017 23:24:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@gin, Cierzniak będzie.

Albert P., 25.10.2017 04:24:28 - *.125.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To pewnie w bramce zagra u was ten Słoweniec Duszan Kuciak, bo on cały czas siedzi na ławce po powrocie do Legii.

filand, 25.10.2017 12:13:00 - *.142

Odpowiedź do Mefju, 24.10.2017 16:43:50 - *.110.ipv4.supernova.orange.pl

Być może i głupi przykład ale pokaż mądrzejszy przykład. A jeśli nie możesz to onanizuj się dalej. Spadaj dzieciaku.

filand, 25.10.2017 13:17:53 - *.142

Do olew, 24.10.2017 16:45:11 - *.warszawa.vectranet.pl

Z pełnym szacunkiem ale mecz to jest mecz a nie jakaś przystawka czy inwalida ze wschodu (Tatar z jednym żółtym jajem). Rotowanie składem jest dobre w meczach towarzyskich gdzie trzeba sprawdzić pewne predyspozycje i ustawienia zawodników.
Załóżmy teraz, że Legia nie jest w stanie sobie poradzić z Drutex i odpada z Pucharu Polski...Oczywiście to tylko załóżenie ale gdyby do czegoś podobnego doszło to lepiej niech Pan Trener więcej o rotowaniu składem się niech nie wypowiada.
A co do samego meczu. Oczekuję minimum wyniku 4:1 lub 3:0 . Każdy inny uznam za niespodziankę. Trzeba znać swoje miejsce w szyku.
Pozdrawiam.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.