Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Inaki Astiz - fot. Mishka / Legionisci.com
Inaki Astiz - fot. Mishka / Legionisci.com
Niedziela, 5 listopada 2017 r. godz. 00:01

34. urodziny Astiza

Redakcja

Inaki Astiz świętuje dzisiaj 34. urodziny. Hiszpan urodził się w Pampelunie, z której trafił na Łazienkowską w 2007 roku. Debiutował w Legii w pojedynku z Vetrą Wilno i od tego czasu uzbierał 235 występów, w których zdobył 9 bramek. W 2015 roku przeniósł się na Cypr, żeby po dwóch latach powrócić na Łazienkowską. Dwukrotnie świętował mistrzostwo Polski i aż pięć razy wznosił trofeum za wygranie Pucharu Polski.

Z okazji urodzin Redakcja LL! życzy jubilatowi przede wszystkim zdrowia, a także wielu sukcesów w życiu prywatnym oraz z warszawską Legią.


przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (12)

robochłop, 05.11.2017 00:13:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wszystkiego najlepszego Inaki !!! chłopisko trafił do nas ponownie , bo akurat przechodził z tragarzami a daje radę...

Marinero, 05.11.2017 00:20:58 - *.spbmts.ru

Sto (L)at Inaki ;)

Kutapiaski, 05.11.2017 02:35:31 - *.play-internet.pl

Jak wino. Im starszy tym lepszy. No nie mogę się przyczepić do twojej gry... TYLKO JESTEM CIEKAW TWOJEJ RYWALIZACJI Z CZERWO...A to wlasnie on byl i jest moim nr.1 po PAZDKU drugim srodkowym...ale wszystko w twoich nogach Iniaki. Pozdrawiam i życzę 100 (Lat)

aspi, 05.11.2017 07:00:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Inaki 100 lat z okazji twoich urodzin ! Jeszcze tak pograj nam w Legii przynajmiej 3 lata ! Zeby nasza mlodziez (a najbardziej Zyro, ktory rokuje najwieksze nadzieje) nauczyla sie przy tobie jak powinien grac stoper !

Maciek 7 lat, 05.11.2017 09:28:53 - *.dynamic.chello.pl

Nie ma lepszego od Inakiego !

Juri, 05.11.2017 09:58:10 - *.centertel.pl

Zdrówka Inaki,100 lat .
To z Jędzą dziś po meczu balety .

eee, 05.11.2017 10:05:28 - *.static.ip.netia.com.pl

Emeryten party w Legii niedługo! Większość to już +30

agnosticbelieve, 05.11.2017 10:57:27 - *.centertel.pl

Wszystkiego najlepszego

Matus007, 05.11.2017 11:27:52 - *.play-internet.pl

100 lat

Rynek, 05.11.2017 13:29:55 - *.194.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mimo ze 34 lata a chowa w kieszen napastnikow esktraklapy. 100 lat!

Legionista, 05.11.2017 19:28:37 - *.226

Sto Lat Inaki :) Życzę ci: 300 meczów lub więcej w Legii, a także dużo zdrowia :D

Mecano, 05.11.2017 21:15:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zdrowia i dziesiątej bramki dla nas , Inaki (L) !

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.