Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Artur Jędrzejczyk - fot. Mishka / Legionisci.com
Artur Jędrzejczyk - fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 4 listopada 2017 r. godz. 00:00

30. urodziny Jędrzejczyka

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Dzień przed meczem z Pogonią Szczecin okrągłe 30. urodziny obchodzi Artur Jędrzejczyk. Obrońca Legii urodził się 4 listopada 1987 roku w Dębicy. To właśnie w tym miejscu stawiał swoje pierwsze piłkarskie kroki, które potem zaprowadziły go do Legii Warszawa oraz reprezentacji Polski.

Z okazji urodziny życzymy Arturowi jak najlepszej formy, dzięki której ponownie stanie się bardzo ważnym ogniwem warszawskiej defensywy oraz kadry narodowej. Wierzymy, że w przyszłym roku uniesie z Legią po raz kolejny puchar za mistrzostwo ekstraklasy.



Komentarze: (12)

olo, 04.11.2017 00:28:55 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

To tak od serca:

Na 31 urodziny albo się ogarnij, albo wyp....

Mg, 04.11.2017 00:44:05 - *.play-internet.pl

Najleszego

Fan, 04.11.2017 00:49:24 - *.dynamic.chello.pl

Wszystkiego najlepszego, co ważne dla Ciebie Artur. 100 lat!
Zyskałeś szacunek przez to, co prezentowałeś, wróć do tego.

Piotr, 04.11.2017 04:22:23 - *.centertel.pl

100 Lat

Afro, 04.11.2017 06:57:38 - *.dynamic.chello.pl

To może niedobrze jednak ;)

kibic, 04.11.2017 07:59:57 - *.218

sto (L)at!

Ej, 04.11.2017 08:55:22 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Klub emeryta w Legii się powiększa! Większość to już 30+.

MKtw, 04.11.2017 10:03:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Naj(L)epszego, ja tez mam dziś 30-stkę :D

Juri, 04.11.2017 11:34:47 - *.centertel.pl

100 lat Jędza ,zdrówka,najlepszego!
Naj...ani czy na kacu, i tak Pogoń pojedziemy.
Legia Mistrz

do olo, 04.11.2017 12:40:21 - *.centertel.pl

Ogarnij się napinaczu i sam wypier..... Nędza to Legionista z krwi i kości szacunek mu się należy a ciebie to nawet obszczać bym nie chciał!!! 100 lat Artur

robochłop, 04.11.2017 13:45:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

100 lat Jędza !!! mniej deweloperki - więcej dobrej piłki...Tobie i nam wszystkim życzę...

Już jest dobrze, 04.11.2017 18:01:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zdrowia Jędza ! Po mistrzostwo i po browar - po czternaste ! (L) . Cała Legia zawsze razem . A palec wporzo ? No to bierzemy trzy punkty jutro .

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.