Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Łukasz Turzyniecki - fot. Woytek / Legionisci.com
Łukasz Turzyniecki - fot. Woytek / Legionisci.com
Czwartek, 26 października 2017 r. godz. 07:16

Debiut Turzynieckiego w Legii

Fumen, źródło: Legionisci.com

Łukasz Turzyniecki zadebiutował w barwach Legii Warszawa we wczorajszym spotkaniu z Bytovią Bytów. 23-letni zawodnik pojawił się na murawie w 62. minucie meczu zmieniając Inaki Astiza. Przypomnijmy, iż podopieczny Romeo Jozaka trafił na Łazienkowską latem tego roku z Wisły Puławy, w której występował przez ostatnie dwa sezonu. Wcześniej był zawodnikiem... Legii.

Już w sezonie 2010/2011 Łukasz Turzyniecki przeniósł się do legijnego zespołu juniorów z rodzimej Jednyki Krasnystaw. Pokonując poszczególne szczeble, trafił do drużyny rezerw, w której występował do końca rozgrywek 2014/2015. Latem 2015 roku przeniósł się do wspomnainej Wisły. W obecnym sezonie rozegrał 13 pełnych spotkań w Legii II.



Komentarze: (10)

Marek84(L), 26.10.2017 07:33:37 - *.play-internet.pl

Brawo młody. Walcz dla L.

vitafit, 26.10.2017 08:08:14 - *.76

Gratu(L)acje!!

Piotrek, 26.10.2017 08:23:58 - *.143

Młodziutki :)

Jordan do Piotrek, 26.10.2017 09:07:46 - *.centertel.pl

I jeszcze jaki slodziutki ...

Afro, 26.10.2017 09:23:25 - *.static.nsti.pl

W meczu z odbytovią za dużo podań do tyłu, ale za to fajny rajd w końcówce i dobra gra w obronie. Zbuduj pewność siebie i przegląd gry do przodu to pierwszy skład gwarantowany.

Turzyniecki do Afro, 26.10.2017 09:27:56 - *.centertel.pl

ok szefie, tak zrobie!

J23, 26.10.2017 12:14:43 - *.play-internet.pl

Debiut w wieku 23 lat? W takim wieku to już powinien być ukształtowany piłkarz....

Mefju, 26.10.2017 13:21:35 - *.209.ipv4.supernova.orange.pl

Byłem pozytywnie nastawiony po tym wszystkim.

Po czym zobaczyłem wiek: 23 lata..
Jak nie lubię narzekać, tak w wieku 23 lat to powinien być już zawodnik I składu a nie mający półgodzinny debiut w Pucharze z Bytowią(z całym szacunkiem dla teg zespołu oczywiście)

Trochę smutne jest to, że tyle to wszystko trwa.
Oby to się zmieniło bo taki Michalak czy Szymański, nad którymi wielu się zachwyca cały czas będą tkwić na wypożyczeniach czy rezerwach.

Panie Romeo - zajmował się Pan młodzieżą i słyszałem słowa, że będzie Pan ją wprowadzał do I składu - proszę to robić, bo średnia wieku w Legii nie wygląda źle - wygląda FATALNIE.

Young, 26.10.2017 14:05:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nie gorzej niż jedza i broziu. Stawial bym na mlodego. Ściągnąć wieteske i Michalaka. Papa kuchy drewnopulos i kopczacki. W legii nie wystarczy byc.jodla super.rozbija jak za dawnych lat

Do Young, 27.10.2017 04:38:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kuchy miał udział przy dwóch ostatnich , strzelonych w ekstraklasie dla nas golach . Takie drewno , mówisz ?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.