Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Naadir Tharpe - fot. Janusz Partyka / Legia.com
Naadir Tharpe - fot. Janusz Partyka / Legia.com
Czwartek, 26 października 2017 r. godz. 08:00

Naadir Tharpe nowym koszykarzem Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Naadir Tharpe został nowym koszykarzem Legii Warszawa. 26-letni amerykański rozgrywający powinien znaleźć się w kadrze meczowej na najbliższe spotkanie z GTK Gliwice, które odbędzie się w niedzielę.

Naadir Tharpe
Data i miejsce urodzenia: 23 lipca 1991 roku (26 lat), Worcester, Massachusetts (USA)
Wzrost: 180 cm
Waga: 77 kg
Pozycja: rozgrywający

Kluby:
2016/17 Niagara River Lions (Kanada) - 4 mecze, 35 minut, 4 asysty, 4 punkty
2016/17 Delaware 87ers (D-League) - 1 mecz, 26,8 minuty, 5 asyst, 11 punktów
2014/15 South Bay Lakers (D-League) - 14 meczów, 250,5 minuty, 48 asyst, 74 punkty, 7/27 (26%) za 3
2013/14 Kansas Jayhawks (NCAA) - 1001 minut, 170 asyst (śr. 5,0), 288 punktów, 43/114 (37%) za 3 pkt., 55/67 (82%) za 1
2012/13 Kansas Jayhawks (NCAA) - 716 minut, 56 asyst (śr. 3,1), 204 punkty, 35/106 (33%) za 3 pkt., 31/35 (88%) za 1
2011/12 Kansas Jayhawks (NCAA) - 175 minut, 21 asyst (śr. 0,7), 29 punktów, 6/22 (27%) za 3 pkt., 1/2 (50%) za 1



Komentarze: (21)

grzesiek, 26.10.2017 08:42:03 - *.centertel.pl

Dupy nie urywają jego statystyki ale moze sie okaze dobry kto wie

wwwojtecky (L), 26.10.2017 09:33:03 - *.play-internet.pl

Kurczak!

Jasio, 26.10.2017 09:41:40 - *.play-internet.pl

Ehh. Kiepsko to wyglada. I liga to chyba za wysokie progi dla Nas.

Kris, 26.10.2017 09:42:33 - *.cluster-a.forcepoint.net

W polskiej lidze spokojnie sobie poradzi.

Pseudoznawca, 26.10.2017 10:06:42 - *.itvmedia.pl

Jak pisze Grzesiek jego statystyki nie są imponujące ale cóż "tak krawiec kraje jak mu materii staje". Dla mnie większym problemem jest fakt, że nie grał jeszcze w Europie na początku będzie się musiał przestawić na europejski styl gry. Z drugiej strony PLK nie "powala na kolana" poziomem gry i to jest szansa dla niego, a także szansa dla innych zawodników, których może swoją grą wykreować. Teraz już tylko center i będzie dobrze. Mecz z Gliwicami trzeba wygrać !!!!!!!!!!!

SFK, 26.10.2017 12:10:51 - *.dynamic.chello.pl

Kozak ! Jeszcze dwóch ciapatych kupcie i będzie prawdziwa Legia dla uchodźców ! Dramat

do Jasio..........., 26.10.2017 16:48:56 - *.static.ip.netia.com.pl

I Liga była. Teraz jest koszykarska niby ekstraklasa, czyli PLK.

jankoL, 26.10.2017 16:56:17 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Ostatni sezon - w 4 meczach zdobył łącznie 4pkt i 4 as... Ciekawe kto odpowiada za taki transfer czyżby nowy Prezes WIDOMSKI????

Kibic (L), 26.10.2017 17:15:20 - *.static.ip.netia.com.pl

Zakupy udane i nieudane idą pełną parą. Jak tak dalej pójdzie to żaden z koszykarzy ze składu, który awansował do PLK(którzy pozostali)nie ostanie się. A jesli to może dwóch, maksymalnie czterech koszykarzy.

Zobaczymy......, 26.10.2017 17:19:37 - *.static.ip.netia.com.pl

Dobrze byłoby, aby tak grał jak ten malutki w masce ze Stali Ostr.Wlkp.

Oby...., 26.10.2017 17:22:19 - *.static.ip.netia.com.pl

Oby w trakcie gry dobrze rzucał trójki. Choćby ze skutecznością ok. 65%. Bo przecież pod koszem nie ma co szukać.

cezary_1958, 26.10.2017 17:47:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli gościu sprawdzi się to będę się cieszyć. Ale będę ze smutkiem myślał o PLK. Na razie to niedobrze to wygląda. Jeszcze 2 i powinniśmy się utrzymać.

do cezary_1958, 26.10.2017 18:46:46 - *.static.ip.netia.com.pl

Zauważ, że nasi przegrywają frajersko. Gdyby mieli kogoś kto umie rzucić za 3 pkt. z cztery razy pod rząd i poderwać drużynę to może nie byłoby to co jest. Przegranie różnicą >20pkt. to i to nie pomoże, ale gdy przegrywają różnicą np. 12pkt. to jest to do nadrobienia i właśnie takie rzuty jak wspomniałem są potrzebne. Przecież to jest realne.

Do Kibic(L), 26.10.2017 18:53:45 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Kibicu(L) ty już Mickelsona( double-doble z czarnymi) podsumowałeś, zwymyslałes od cudaków po pierwszym jego meczu kiedy był z drużyną 3dni. Tobie tu DZIEKUJEMY!!!

Targówek, 26.10.2017 21:45:19 - *.193.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czarniutki, że aż miło :D

sKOSZtujmy win !, 27.10.2017 05:02:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A ta punktacja , że dwa punkty za zwycięstwo - czy ja o czymś nie wiem ? Toż to by była szansa na dogonienie tych z góry tabeli . Chociaż z drugiej strony wymaga to regularności . Cieszę się , że mamy punkty , jednak chyba za przegraną nie powinno być punktów . To dziwne jest . Dodam tylko , że jak pewnie wiecie , w ekstraklasie piłki ręcznej jeszcze bardziej pochrzanili z punktacją . Tam to jest masło maślane . No to bierzmy pierwszy komplet !

odp. Kibic (L), 27.10.2017 08:19:55 - *.com.pl

Jeden mecz jego wiosny nie czyni. Zobaczymy co pokaże w następnych. Fakt, że zagrał rewelacyjnie. Oby tak dalej.

kierownik, 27.10.2017 08:43:08 - *.83

jaki ciapaty? jaki uchodźca? to Amerykanin i nie ciapaty a murzyn.
Straszny jest poziom przeciętnego kibica Legii, po prostu okrutnie słaby.

Majkel dżekson, 27.10.2017 12:45:18 - *.163.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wzięli go, bo murzyn

Mc Harrem, 28.10.2017 04:47:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czarna czlowieka dobzie gracz w kosikowka i umiac rapowac .

do Mc Harrem........, 28.10.2017 17:45:58 - *.static.ip.netia.com.pl

Czarni biją białych w koszykówce MOTORYKĄ. I to cała ich tajemnica.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.