Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Romeo Jozak - fot. Woytek / Legionisci.com
Romeo Jozak - fot. Woytek / Legionisci.com
Piątek, 27 października 2017 r. godz. 16:29

Jozak: Mecz z Arką będzie najtrudniejszy z dotychczasowych

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Chciałbym powiedzieć o czymś, co jest dla mnie szalenie ważne, a nikt o tym nie mówi. To będzie mój szósty mecz w Ekstraklasie. Gdy przyszedłem, każdy powtarzał mi, że czekają nas cztery ważne spotkania (Jagiellonia, Lech, Lechia i Wisła), a po nich będzie zdecydowanie łatwiej. I tylko z tego powodu, że graliśmy już przeciwko tym czterem wielkim klubom, to czyni dla nas Arkę najsilniejszym i najtrudniejszym do pokonania przeciwnikiem - mówi przed starciem z gdynianami Romeo Jozak.

- Arka może nie jest może wielką nazwą, ale ostatnie dwa mecze przy Łazienkowskiej z nimi przegraliśmy. W ostatniej kolejce Arka dosłownie "zabiła" Jagiellonię. Będziemy musieli pokazać się z naszej najsilniejsze strony, żeby zdobyć trzy punkty w najbliższą niedzielę. Będę wymagał od zawodników wyjątkowej koncentracji podczas tego spotkania - dodał szkoleniowiec.

- Nadal jesteśmy stosunkowo daleko od tego, jak sobie wyobrażam naszą grę. Jest wiele rzeczy, z których jestem zadowolony. Najważniejsze, że stanowimy jedność i gramy drużynowo. Nadal jednak nie gramy tak, jak bym tego chciał. Postęp przebiega wolno, ale chcemy by był skuteczny. Najpierw skupiamy się na ustabilizowaniu formy, a potem przyjdzie pora na poprawę atrakcyjności naszej gry. Dojdziemy do tego momentu - powoli, ale na pewno. Czuję bardzo dobrą energię nie tylko w klubie i w szatni, ale też od kibiców. W meczu z Lechią dali byli dla nas wielkim wsparciem. Mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach też tak będzie, a nawet lepiej.

- Tomasz Jodłowiec normalnie trenuje i prawdopodobnie pewnie mecz z Arką rozpocznie od pierwszej minuty. W ostatnim spotkaniu był kapitanem, ponieważ na co dzień pokazuje wielki profesjonalizm i jest mocnym punktem i dobrą energią w szatni w tej chwili.

Trener został zapytany także o sytuację Dominika Nagya.

- Gdyby jutrzejszy mecz rezerw nie był rozgrywany tak daleko, to prawdopodobnie bym się na niego wybrał - choć jeszcze dziś tego nie wykluczam. W tym tygodniu spotkałem się z Dominikiem. Jest on świadomy swojej sytuacji. Oczekuję, żę wróci do pierwszej drużyny bardzo szybko.



Komentarze: (30)

Juri, 27.10.2017 16:40:51 - *.centertel.pl

Arka po pucharze zmęczona,u nas rezerwy grały.
Gramy u siebie,nie ma innej opcji jak 3pkt.
Najłatwiejszy to mecz powinien być raczej.

hulk, 27.10.2017 16:55:00 - *.dynamic.chello.pl

Arka grała rezerwami,więc nie pisz głupot,a ta wasza pycha zgubi was po raz trzeci! Do boju ARECZKO!

Biała Łapa, 27.10.2017 17:32:32 - *.dynamic.chello.pl

Podobnie jak Juri sądzę, że świeżość fizyczna będzie po stroni większości piłkarzy Legii. A swoją drogą to niecodzienna sytuacja (lekko licząc od 4 lat), abyśmy grali w ramach ESA z rywalem bardziej "podmęczonym" od Legionistów. Oczywiście to znak czasu lub jak kto woli niezamierzony efekt koncertowo spartolonych el. LM i LE.
Suma summarum: wygranie niedzielnego meczu z Arką - jest obowiązkiem; bez względu na ew. zaistniałe trudności!

Ja, 27.10.2017 17:39:00 - *.gdansk.vectranet.pl

W drużynie Arki w meczu pucharowym grał tylko jeden zawodnik z podstawowego składu z wygranego meczu 4-1 z Jagiellonią, więc nie będą zmęczeni

syjon85, 27.10.2017 17:48:49 - *.play-internet.pl

nadal staram się wierzyć, że ten trener ma coś w sobie .... wiele się wyjaśni w przerwie zimowej ... być może sprowadzi swoich zawodników i słowo klucz ... przygotowanie fizyczne do kolejnej rundy ... (L)

Cziko , 27.10.2017 17:49:56 - *.play-internet.pl

Dla trenera Urban sie właczył- to będzie trudny mecz.

powerkf, 27.10.2017 17:56:32 - *.19

do Juri: faktycznie widać że w ogóle naszej ekstraklasy nie oglądasz

anonim, 27.10.2017 18:21:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zaczyna się... .

Kristof, 27.10.2017 18:27:30 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

O trenera Legii bije sie pol Europy,ale najkonkretniejsza oferte przedstawil Bayern Monachium ktory poszukuje trenera.Oferuja za niego 100 mln euro i w pakiecie Lewandowskiego,Mullera,Robbena i Riberyego.Ponadto kazdemu z pilkarzy Legii daja po najnowszym modelu Mercedesa.

franek, 27.10.2017 18:33:00 - *.36

moim zdanie Jozak powinnien wziąść się za trenowanie a nie gadanie bo gada od ,,rzeczy"

Ra(L)f, 27.10.2017 18:38:36 - *.dynamic.chello.pl

Jak słucham lub słucham takie wypowiedzi to mi ciśnienie skacze:D
Arka to ogórasy do golenia jak ta cała ekstraklapa, Józek już się tłumaczy z ewentualnej porażki.
Grać, trenować i golić.
Legia nie powinna mieć sobie równych w lidze.

Legionista, 27.10.2017 18:49:07 - *.226

Z Arką będzie trudno, ale nie zgadzam się że będzie trudniej niż z Amiką lub Jagą.... "- Nadal jesteśmy stosunkowo daleko od tego, jak sobie wyobrażam naszą grę. Jest wiele rzeczy, z których jestem zadowolony. Najważniejsze, że stanowimy jedność i gramy drużynowo. Nadal jednak nie gramy tak, jak bym tego chciał. Postęp przebiega wolno, ale chcemy by był skuteczny. Najpierw skupiamy się na ustabilizowaniu formy, a potem przyjdzie pora na poprawę atrakcyjności naszej gry. Dojdziemy do tego momentu - powoli, ale na pewno. Czuję bardzo dobrą energię nie tylko w klubie i w szatni, ale też od kibiców. W meczu z Lechią dali byli dla nas wielkim wsparciem. Mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach też tak będzie, a nawet lepiej." Tylko żeby nagle Miodek nie powiedział "Rozmowa z RJ była bardzo ciężka,ale konieczne są głębsze zmiany..."

Remino, 27.10.2017 19:09:06 - *.243.umts.static.t-mobile.pl

a to głupek

klopsio, 27.10.2017 19:11:36 - *.173.ipv4.supernova.orange.pl

@Juri - Jozak musi tak mówić, żeby nasze gwiazdy nie popadły w samozachwyt i nie odpuścili w meczu z teoretycznie słabszym rywalem.

LW, 27.10.2017 19:18:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Musimy zagrac tak dobrze taktycznie jak z Wisla !
LEGIA 2-0 Arka ! LEGIA !!!

grzesiek, 27.10.2017 19:29:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jodła kapitan i to mi się podoba. W końcu jakaś normalność !

Bie(L)any, 27.10.2017 19:31:01 - *.play-internet.pl

Co on bredzi moze tlumacz coś przekręcił ?? To jest Legia panie Romeo tu Real miał problemy moze w końcu ktoś w klubie wyjasni temu panu o co chodzi w klubie LEGIA !!!

rob bandit, 27.10.2017 19:35:41 - *.satfilm.com.pl

wiadomka nie wolno lekceważyć nikogo,ale Trenerze masz patent na niektórych gamoni???FORZA LEGIA!!!

kaktus, 27.10.2017 22:10:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

nie wiem co on bierze, ale ja też chcę...

Byniek Marki Legiunia, 27.10.2017 22:13:07 - *.dynamic.chello.pl

Romeo, nie pier.dol

Jan Urban, 28.10.2017 09:23:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl

To będzie trudny mecz..

ja, 28.10.2017 11:06:22 - *.dynamic.chello.pl

Akurat to jest dobra motywacja, bo mam wrażenie, że nasze gwiazdeczki po dwóch ledwo wygranych meczach po 1:0 i ograniu zespołu z niższej ligi myślą, że już są wspaniali.

Portowiec, 28.10.2017 15:15:12 - *.centertel.pl

Legia powinna takie arki, piasty czy inne slonie wciagac nosem. Pieniadze, sklad, zaplecze no i oczywiscie kibice daja prawo myslec o cyklicznych mistrzostwach. Dlatego nie rozumiem takich zachowawczych wypowiedzi. Legia powinna miec klopoty gora w trzech/czterech meczach w sezonie.

Ssadowy, 28.10.2017 16:04:47 - *.dynamic.mm.pl

Tylko zwycięstwo Areczko tylko zwycięstwo będzie 3 1 i Areczka wygra siemaszko dwie i jedna piesio

Stah, 28.10.2017 16:58:04 - *.dynamic.chello.pl

Do ralf-ogóras to cię zrobił.

Portowiec, 28.10.2017 18:01:47 - *.centertel.pl

Ssadowy, masz racje, będzie 3:1. Tylko strzelcy ci sie po..j..li. Alban, Niezgoda i Jodla ze lba.

Pan R, 28.10.2017 18:41:35 - *.dynamic.chello.pl

3 samobuje ?

Sałatka, 29.10.2017 02:29:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Myślę , że wygramy z ogórami Arką Gdynia 4 : 0 . A Siemaszko - ręce na kołderkę . To będzie łatwy mecz , raczej .

b, 29.10.2017 06:14:07 - *.16-1.cable.virginm.net

Arka w kazdym meczu daje grac pilka przeciwnikowi, doskakuje wysoko presingiem po przejeciu wrzucaja w pole karne na nieobliczalnego Siemaszke . Zostawiaja jednak duze dziury miedzy formacjami pomocy i obrony , duzo miejsca na kontry. Slabym punktem Arki jest tez srodek pomocy , wolni stoperzy. Czeka nas prawdopodobnie 90 minut kopaniny, chyba, ze padnie szybko bramka.

Czemu?!, 29.10.2017 16:36:07 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Czemu?! Czemu nikt nie mowi ze to jego 6 mecz w Ekstraklasie?!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.