Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
Piątek, 27 października 2017 r. godz. 20:56

Najpierw kosz, potem piłka. Cała Legia zawsze razem

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Tylko piątek sprzedanych zostało kilkaset biletów na Żyletę na niedzielny mecz koszykarzy na Torwarze. Wszystkich niezdecydowanych zachęcamy do dopingu w myśl hasła "Cała Legia zawsze razem". Stwórzmy atmosferę godną Legii Warszawa i pomóżmy naszym koszykarzom wygrać pierwszy mecz w obecnym sezonie. Bezpośrednio po meczu bez problemu można zdążyć na Ł3 na mecz Legii z Arką, a do wspierania obu drużyn zachęcają sami zawodnicy.



Wejściówki można kupować tutaj - bilety na Żyletę kosztują tylko 10 (ulgowe) i 15 (normalne) złotych. Bilety są także dostępne w sobotę w kasach POK-u oraz w niedzielę od 11:30 do 16:15 w kasach Torwaru.

Na chwilę obecną (piątek wieczór) sprzedanych jest ok 1300 biletów. Z kolei na mecz piłkarzy z Arką Gdynia zajętych jest ok. 17 tysięcy miejsc.



Komentarze: (19)

????, 27.10.2017 21:09:21 - *.static.ip.netia.com.pl

Ciekawe, czy się wszyscy pomieszczą w białych sektorach ? Nasi mają nareszcie szansę podreperować swój bilans. Bo jak nie teraz to kiedy ?

Hautausmaa, 27.10.2017 23:59:23 - *.dynamic.chello.pl

Cała Legia zawsze razem. Najpierw kosz, później piłka, a po piłce liście na parkingu...

Jaaa, 28.10.2017 05:01:55 - *.dynamic.chello.pl

Ludzie, co my mamy za problemy? Bądźmy razem , ten klub jak to miasto jest niepokonany! Chwile słabości nas nie złamia! Legia Mistrz!

Do hautausmaa, 28.10.2017 11:03:13 - *.centertel.pl

Liścia to tobie debilu

do Hautausmaa, 28.10.2017 11:07:38 - *.know.cable.virginm.net

albo kopy na murawie, ch.. tam z parkingiem bo liście dostali najemnicy których to hasło niedotyczy, ale na murawie jakiś modelek z torebką przez ramię kopie kibica w barwach. A jak jest mecz i zbiórka na oprawy to "CLZR!!!"

L 1916, 28.10.2017 13:31:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do "do Hautausmaa" Skoro juz jestes taki "odwazny" tutaj to moze odwazysz sie porozmawiac w 4 oczy z modelem?

Zlb , 28.10.2017 14:33:39 - *.centertel.pl

Może by się odważył, żeby nie to że ciężko go namierzyć! Prawda jest jaka jest, tera to CLZR, a tak to kur... równi i rowniejsi!!! Elo Bracia!

bylem widzialem, 28.10.2017 15:33:44 - *.play-internet.pl

Do "L 1916" czy w/w "model" szmata(co bije brata) byłby taki odważny gdyby leżał i kopało go dwóch "modeli"....dziecko "neo" zastanów się chwilę zanim coś napiszesz....

do redakcji ! , 28.10.2017 16:44:41 - *.static.chello.pl

sporo biletów sprzedało sie dzisiaj warto o tym napisać

ŚMIECHU WARTE........., 28.10.2017 17:50:43 - *.static.ip.netia.com.pl

NAKRĘCACIE się jak sprężyna w zegarku. Obyście NIE PĘKLI. I tak napiszę: "Nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz".

ŚMIECHU WARTE........., 28.10.2017 17:52:29 - *.static.ip.netia.com.pl

NAKRĘCACIE się jak sprężyna w zegarku. Obyście NIE PĘKLI. I tak napiszę: "Nie strasz, nie strasz, bo się zesrasz".

Pytanie ........, 28.10.2017 18:30:11 - *.static.ip.netia.com.pl

Czy w takiej wojowniczej atmosferze, sensem jest serwowanie piwa na Torwarze ?

Do byłem widziałem , 28.10.2017 18:34:12 - *.centertel.pl

Ja też! BRAWO!

do śmiechu warte, 28.10.2017 19:38:34 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

jak śmiesz pisać takie rzeczy będąc Legionistą! Użlyłeś sobie pisząc tak głupi komentarz? Jesteś zakompleksionym gościem który w życiu nie powie nic wprost, tylko pisze w Internecie i się ośmiesza

Paj Hi Wo, 29.10.2017 02:56:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pokój i dobro bracia (L) . Dwa zwycięstwa rozluźnią nas lepiej niż dżakuzi . Może dziś sytuacja bardzo się poprawi . Szkoda , że Górnik nie stracił punktów . Za to Gliwice i Arka stracą . Dziś dwa komplety punktów !

wszyscy na mecze ! MOCNO LEGIA ! , 29.10.2017 08:48:56 - *.static.chello.pl

wszyscy na kosza i na Arkę !

ŚMIECHU WARTE............., 29.10.2017 12:26:25 - *.static.ip.netia.com.pl

Kompleksy to mają tacy jak Ty/Wy. Na pewno w kupie cieplej i bezpieczniej.

ŚMIECHU WARTE............., 29.10.2017 12:50:10 - *.static.ip.netia.com.pl

Kompleksy to mają tacy jak Ty/Wy. Na pewno w kupie cieplej i bezpieczniej. Kibicuję Legii od zawsze. Na dobre i na złe. Powtarzam; k i b i c u j ę.

Razem forewer , 29.10.2017 21:16:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nie jest lekko ( kosz) . Ale trzymajmy szyk . Nie poddawaj się ... (L) !

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.