Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Romeo Jozak - fot. Woytek / Legionisci.com
Romeo Jozak - fot. Woytek / Legionisci.com
Niedziela, 29 października 2017 r. godz. 20:16

Jozak: To był łatwy mecz

Tomek Janus, źródło: Legionisci.com

Romeo Jozak (trener Legii): To był łatwiejszy mecz, niż myślałem. Nie zaczęliśmy jednak go dobrze. Było za dużo nerwów i brakowało nam pewności siebie. Dopiero gol na 1-0 uspokoił nasze poczynania. Piłkarze uwierzyli wówczas we własne umiejętności i poszli do przodu. Mecz mógł się skończyć naszą wyższą wygraną, ale mnie najbardziej cieszy, że poprawia się kondycja psychiczna moich graczy.

Cieszę się i z goli Jarosława Niezgody, i z tego, że w naszej grze pojawiła się stabilizacja oraz powtarzalność. Wiem, jak wygląda sytuacja w tabeli, ale koncentruję się tylko na naszych meczach. Co do Niezgody - pamiętajmy, że gole strzela zawodnik, ale wygrywa cała drużyna.

To był najlepszy mecz na tym stadionie, od kiedy jestem trenerem Legii. Wcześniej w naszej grze brakowało pewności. Nawet, jeśli prowadziliśmy, to widoczna była obawa. Dziś tego już nie było. W skali od 1 do 10 pierwszą połowę oceniam na 6, a drugą na 8. Średnia to więc 7.

Cały czas obserwuję młodych graczy. Oni są częścią tej drużyny. Sebastian Szymański był dziś bliski pierwszego składu. We wtorek zagra w Młodzieżowej Lidze Mistrzów. Na słowa uznania zasługuje też Mateusz Żyro. Obaj gracze są blisko regularnej gry w pierwszej drużynie.



Komentarze: (35)

Bie(L)any, 29.10.2017 20:21:52 - *.it.savvis.net

Gratulacje!!Gdzie sie podziali hejterzy??

Cyniek, 29.10.2017 20:36:49 - *.gostynin.vectranet.pl

Napewno Zyro nie zagral by gorzej od Astiza dzis Inaki slabiutki co prawie kazdy kontakt z pilka to strata i zagrozenie

@rek, 29.10.2017 20:47:37 - *.dynamic.chello.pl

Brawka Trenerze... Step by step... Krok za krokiem w kierunku kolejnego MP... Cieszy dzisiejsze zwycięstwo i kolejne "zero" z tyłu... Pazdek oprzytomniał i doszedł do formy... Hamaleinen z meczu na mecz coraz pewniej i coraz lepiej... Gui szaleje... I o to nam kibicom chodziło - o walkę w każdym meczu... Oby tak dalej... Pozdro (L)

Rafa(L)81, 29.10.2017 20:58:06 - *.231

Cieszę sie bardzo z wygranej. Martwi mnie tylko, ze dla trenera w skali 1-10 druga połowa to było 8! A cały mecz 7 ...

benq76, 29.10.2017 21:02:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

gratulacje za 3pkt i walke..... 30 minut to troche fux i dobra gra pazdana i malarza, niech ktos powie temu astizowi niech sie złapie za j.ja , bo tak muli i jest największym zagrożeniem dla nas , przez ciągły brak koncentracji i głupie usmiechy strzeliłby nam samobója!!!!!!!! niech mu ktoś powie żeby się ogarnął

grzesiek, 29.10.2017 21:04:14 - *.centertel.pl

Pilkarze arki niby atakowali niby chcieli ale wygladali to tak jakby juz wychodzac na boisko byli pogodzeni ze wyjada z 0. Wiec - tak to byl latwy mecz. Jakby przyjechala fk astana moglloby byc juz roznie...

, 29.10.2017 21:12:00 - *.centertel.pl

Romeo Jozak (trener Legii): To był łatwiejszy mecz niż myślałem.Gdyby nie liście i karczycha od kibiców po meczu w Poznaniu pewnie już by mnie wywieźli do Tworek

tomasz problem, 29.10.2017 21:15:50 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Hejterzy ,będą będą.Wystarczy jakaś porażka ,remis.

Biała Łapa, 29.10.2017 21:35:31 - *.dynamic.chello.pl

Panie trenerze serdecznie gratuluję kolejnego zwycięstwa przy Ł3, ale swoim stwierdzeniem, że był to łatwy mecz pojechał pan po przysłowiowej bandzie. Po pierwsze - większy szacunek dla dzisiejszych rywali i ich trenera, a po drugie - jakoś mało wylewnie ustosunkował się pan do pierwszych - tragicznych - 30. min. I poł. w wykonaniu drużyny Legii. Czy to była chorwacka pomroczność jasna, czy już pierwszy etap samouwielbienia? W najbliższej przyszłości skromnie doradzam ważenie słów po takim nierównym meczu. Nikt zapewne nie wie, jak potoczyłaby się ta konfrontacja, gdyby sędzia podyktował (zasadny) rzut karny za ewidentny faul Pazdana na piłkarzu Arki...

Kalafior, 29.10.2017 21:41:56 - *.play-internet.pl

No i sie okazuje ze liscie i karczycha od grupy motywującej sa skuteczniejsze niz niejedna terapia psychologiczna za kilka tysi. Pozdro dla motywatorow- to ich zasluga.

Do Bielany, 29.10.2017 21:48:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Hejtowac można zawsze i wszystko. Tak jak Ciebie któremu po mecze brakuje najbardziej negatywnych komentarzy.
Żeby spełnić twoje oczekiwania i marzenia to prosze:
- bardzo słaba pierwsza połowa, tragiczne 30 min, beznadziejna gra Hamalaniena w polowie, był i będzie wolnym zawodnikiem nie nadającym się na skrzydło, w drugiej połowie zrobił jakieś dwie akcje i na 90 min to wszystko ( mógł wejść za niego Szymański), Jodłowiec bardzo słaby w 1 połowie, dużo strat, trochę lepiej w 2 połowie, itd można pisać.
Wynik świetny i to najważniejsze, choć do dobrego poziomu gry jeszcze daleka droga.

Ibis, 29.10.2017 22:10:03 - *.dynamic.chello.pl

@ Kalafior - osobiście bardzo się cieszę, że sezon na kalafiory już się zakończył. Pozostały jedynie marne mrożonki...
@ Do Bielany - celna riposta dla "Bie(L)ańczyka". Tak trzymać!

olew, 29.10.2017 22:10:15 - *.83.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Fajny meczyk, akcji Legii ładne , Arka ambitna i bitna, ale słaba. graja na Niezgode, wreszcie...to świetny napadzior, oby zima nam go nie podkupili, bo latem to trudno będzie go zatrzymać. tutaj tradycyjnie znawcy żółcią. podszyci.Górnik z Legią o mistrza , jak za najlepszych lat...

Jan, 29.10.2017 22:21:43 - *.dynamic.chello.pl

Astiz i jodła to najsłabsze ogniwo

Hugon, 29.10.2017 22:48:40 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Panie Jozak,do wyp.w 1 kolejnośći Malarz Astiz Broś Hamalajnen,Kucharczyk takimi kopaczami nic nie zwojujesz.

(L), 29.10.2017 22:57:24 - *.play-internet.pl

Liście pomagają :-)
A taki był płacz komentarzy, że piłkarze po tej mobilizacji tym bardziej nie będą grać. Z nimi to tylko kij, a nie marchewka.

do jan, 29.10.2017 22:58:49 - *.centertel.pl

głupoty gadasz Jodła razem z Mąką w srodku bardzo dobra para def pomocników

Karlik, 29.10.2017 23:15:17 - *.play-internet.pl

Walka o Mistrza miedzy Gornik a Legia.

Kipkorir, 29.10.2017 23:17:44 - *.dynamic.chello.pl

Stopniowo wygląda to nieco lepiej. Dotrwać do przerwy zimowej i zrobić w końcu jakieś zgrupowanie z prawdziwego zdarzenia - a nie "magiczne" obijania poprzeczki czy siatkonogi. No i oczywiście wietrzenie szatni. Dobrze, że nie ma już duetu Magiera - Żewłakow.

Do Jan, 29.10.2017 23:42:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wymieniłeś dobrze grających zakapiorów . Ślepy czy z Górnika ? Nie pierdziel , było nieźle i to bardzo .

b, 30.10.2017 05:53:43 - *.16-1.cable.virginm.net

Akurat Hama gral dzis dobry mecz, wraca do obrony jest aktywny w grze do przodu .

Magda, 30.10.2017 06:07:47 - *.play-internet.pl

Kalafior!!!trafne spostrzeżenie

Zlb , 30.10.2017 07:38:51 - *.centertel.pl

Gui wymiata!!!!

tomiacab, 30.10.2017 08:06:07 - *.200

Mówiłem że zwolnienie JM to dobra decyzja.

ja do Redakcji, 30.10.2017 10:35:26 - *.dynamic.chello.pl

Przestańcie siać zamęt, bo Jozak wcale nie powiedział, że to był łatwy mecz.

Powiedział, że był łatwiejszy niz sie spodziewali, a spodziewali się, że to będzie najtrudniejszy z dotychczasowych meczów. Nie był najtrudniejszy, co nie zmienia faktu, że łatwy wcale nie był i Jozak nic takiego nie powiedział.

Po co siać zamęt?

Redakcja (LL!): Nie siejemy żadnego zamętu. Cytat Jozaka: "It was a... it turned out to be easy game at the end".

ja, 30.10.2017 12:47:39 - *.dynamic.chello.pl

OK
Po prostu polski tytuł nie wynika z polskiej treści.

Może mam już jakąś manię, że wszyscy starają się sabotować Jozaka, tak jakby w jego miejsce mógł przyjść jakiś dobry polski trener - takich trenerów nie ma.

Mam nadzieję, że zimą dadzą w kość piłkarzykom niczym Czerczesow i wiosną będziemy grać już lepiej.

olew, 30.10.2017 12:52:23 - *.warszawa.vectranet.pl

do Redakcji - Trochę siejecie jednak. Dziennikarze tak lubią .

SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY, 30.10.2017 13:51:56 - *.tvp.pl

Gratuluję i cieszę się, chociaż... Trener Jozak potrzebował dwóch porażek z rzędu żeby dojść do wniosku, że obecna Legia nie jest w stanie dominować tak, jakby on (i rzecz jasna kibice) by chcieli. Trener Magiera zrozumiał to dużo wcześniej, i np w meczach z Wisłą P. i Zagłębiem graliśmy z kontry i wygraliśmy. Szkoda że pan Romeo nie oglądał tych meczów, lub jak to się mówi, nie wyciągnął wniosków. A co do wyników, to myślę, że Jacek by miał podobne. Wczoraj podobała mi się determinacja i walka, więcej ruchu, ale przypomnijcie sobie pierwsze mecze trenera Magiery - były jeszcze lepsze.

@rek do SDTM, 30.10.2017 16:29:06 - *.dynamic.chello.pl

Ty tak na poważnie z tym JM..? Pozdro (L)

do Bie(L)any, 30.10.2017 18:14:15 - *.centertel.pl

Zespół budowany na Ligę mistrzów po raz kolejny szczęśliwie, wydreptał wygraną z półamatorami z naszej dupnej ekstraklasy, nie zmocz się....

Legionista, 30.10.2017 18:23:43 - *.226

@Szacunek Dla Trenera Magiery, Masz rację!

do redakcji, 30.10.2017 23:18:23 - *.play-internet.pl

Siejecie zamęt- tłumaczenie wypowiedzi Trenera z D

Marcinek 31, 31.10.2017 14:58:24 - *.play-internet.pl

Ludzie czym wy się podniecacie? Że legia paluje się że slabeuszami? Ta nasza liga to jakiś żart!! Mecz arka-jagiellonia 4:1 Jagiellonia - zagłębie 3:1to są normalne wyniki meczu w profesjonalnej lidze????? Poziom jest żenujący, górnik Zabrze beniaminek które strzela najwięcej bramek w lidze a zespół jest prawie identyczny jaki mieli 1 lidze, koleś ma 34 lata i ma najwięcej bramek to już kuuurwa dalszy komentarz zbędny, trzeba tą lige rozpieprzyc i z zacząć szkolić najlepiej od 6 roku życia

Bemowiak, 31.10.2017 21:34:25 - *.internetdsl.tpnet.pl

Przynajmniej jeden powiedział,że to był łatwy mecz, a nie trudny jak większość...

Spagetti, 31.10.2017 21:42:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zatrybiło , Romeo robi co może .

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.