Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jarosław Niezgoda zdobywa pierwszego gola - fot. Mishka / Legionisci.com
Jarosław Niezgoda zdobywa pierwszego gola - fot. Mishka / Legionisci.com
Niedziela, 29 października 2017 r. godz. 22:41

Niezgoda: W ataku czuję się numerem jeden

Wiśnia i Fumen, źródło: Legionisci.com

- Był inny cel tego rzutu wolnego. Przeciwnicy się dobrze ustawili, to była improwizacja, poszedłem instynktownie i zdobyłem bramkę. Trener po to mnie wystawia, żebym strzelał gole. Tym lepiej, że są to bramki na 1-0, którą dają nam prowadzenie. Chciałem pograć trochę dłużej i zdobyć swój pierwszy dublet w ekstraklasie. Wszedł jednak Armando i fajnie zagrał - powiedział po meczu Jarosław Niezgoda.

- Pod wodzą nowego trenera na razie chcemy odbierać piłki rywalom w środkowej strefie boiska i wyprowadzać szybkie kontry. Mamy do tego odpowiednich zawodników. W defensywie gramy dobrze, znowu nie straciliśmy gola, a coś strzeliliśmy. Kilka razy czegoś mi zabrakło po podaniach od Guilherme. Szkoda, ale muszę obejrzeć te sytuacje jeszcze na powtórce. Myślałem, że ten mecz będzie trudniejszy niż ten z Lechią. Arka grała bardzo agresywnie, co również ja odczułem. Dobrze, że ta piłka spadła mi na nogę, więc udało się coś pozytywnego zrobić. Dużo jeszcze jest mankamentów w mojej grze. Na pewno jest trochę do poprawy w ataku pozycyjnym. Nie wiem jeszcze jak mam się poruszać i jak ustawiać.

- Chcieliśmy z rzutów rożnych podkręcać piłkę do bramki przeciwnika. Na treningach fajnie to wychodziło, ale na meczu już nie było tak dobrze. Czułem się osamotniony w ataku. Przeciwnik zawsze za mną podążał i ciężko było mi coś zrobić. Arka to jest dobry zespół i przyjechał tutaj z zamiarem wygrania, ale na szczęście im się to nie udało. Czuję się numerem jeden w ataku. Zagrałem kilka ostatnich meczów w wyjściowej jedenastce, ale rezerwowi cały czas na mnie napierają. Mi pozostaje tylko grać dla dobra drużyny i dawać z siebie wszystko. Czy czekam na powołanie od reprezentacji? Jeżeli je dostanę to na pewno się nie obrażę. Żadnych sygnałów od selekcjonera jeszcze jednak nie otrzymałem.



Komentarze: (24)

anti, 29.10.2017 22:50:54 - *.dynamic.chello.pl

fajny, skromny człowiek. Powodzenia!!

e(L)o, 29.10.2017 23:22:07 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Pewność to podstawa!

miron, 30.10.2017 00:00:17 - *.play-internet.pl

brawo Jarek dobra robota (L)

SobieskiJan, 30.10.2017 01:21:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Pewność siebie u napastnika to podstawa, chłopak wie czego chce. Tak trzymać!

Brawo dla całej drużyny!

Rezerwowy , 30.10.2017 01:51:04 - *.centertel.pl

Drewno ale strzela aaa i jeszcze nie wie jak ma sie ustawić .... powodzenia .... dwa mecze bez gola i rezerwy witają ;)

Przemo, 30.10.2017 01:57:09 - *.opera-mini.net

Brawo Jarek za te bramki co dla nas strzelasz ale nie oszukujmy się, to nie jest jeszcze ten napastnik którego Legia musi mieć...a do pierwszej reprezentacji droga daleka..Zaraz hejty się posypią ale taka jest niestety brutalna prawda.

Balde, 30.10.2017 05:26:22 - *.9

Brawo za kolejny mecz z golem.

Oli, 30.10.2017 06:04:58 - *.stansat.pl

Jedziesz Jarek jedziesz !!

Pawel, 30.10.2017 06:23:13 - *.play-internet.pl

On tak na serio o yej reprezentacji??

Do Pawel, 30.10.2017 06:52:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl

A co takiego powiedział? Dostał pytanie to odpowiedział, że jak będzie informacja to chętnie zagra. Co miał powiedzieć, że pier..oli reprezentacje żebyś się poczuł szczęśliwy?

Pawel, 30.10.2017 07:41:59 - *.play-internet.pl

Nie ale dziwie sie zektos go wogole pyta o pierwsza reprezentacje. Chlopak sie dopiero rozwija, rokuje ale z Lewandowskim czy Milikiem raczej rywalizacji nie wygra...

@rek, 30.10.2017 08:21:52 - *.dynamic.chello.pl

A my nieustannie: "Dawaj Jarek, dawaj..." Pozdro (L)

Afro, 30.10.2017 08:23:47 - *.static.nsti.pl

Jarek pracuj nad lewą nogą!

Do Paweł, 30.10.2017 08:42:25 - *.internetdsl.tpnet.pl

Co za łom z ciebie...
Każdy piłkarz ma takie marzenie...

markos, 30.10.2017 09:23:50 - *.8

Lewandowski też był drewniany ale strzelał jak natchniony. i teraz wiemy w jakim miejscu jest. Niezgoda ma podobnie. kto wie, kto wie, co go czeka...

Juri, 30.10.2017 09:51:11 - *.centertel.pl

Niezgoda to dobry,szybki napastnik.

prezes, 30.10.2017 10:11:12 - *.dynamic.chello.pl

Ja-ro-sław! Le-gię zbaw!!!

wojtek2017, 30.10.2017 11:03:32 - *.27

Sodówka chyba uderza do główki.

olew, 30.10.2017 11:42:59 - *.warszawa.vectranet.pl

Mamy napadziora. On na każdym centymetrze boiska myśli o ataku, strzeleniu bramki, to teraz unikalne w naszej lidze. Ma braki techniczne , ale napadzior nie musi być wirtuozem , musi mieć silny ciąg na bramkę i intuicję, ten jest jeszcze szybki. A że trochę bezczelny, no napadzior musi być egoista .

Pu (L) awy, 30.10.2017 12:32:51 - *.180.threembb.co.uk

Brawo Jarek !!! LEGIA MISTRZ !!!

Cch do Pawel, 30.10.2017 15:09:46 - *.dynamic.mm.pl

Z milikiem to nawet ja wygram rywalizacje, bo on jest kontuzjowany (nie wiem czy slyszales). Ponadto w zeszlym sezonie nasz Jaro strzelil wiecej goli grajac w slabym chorzowie niz lewy w lechu poznan (gdy byli w tym samym wieku). W dodatku nie wyglada na imprezowicza, wiec moze rozwinie sie w dobrego, reprezentacyjnego grajka.

Weźcie ochłońcie, 30.10.2017 16:04:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Sodówka mu uderza do głowy i tyle, może jeszcze Fc Barcelona albo Real.

do : Weżcie ... , 31.10.2017 13:41:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Barcelona to zdrajcy Hiszpanii , Nejmar ich wyczuł i poszedł do Paryża . A Jaro jest skromny , póki co . Dobrze się rozwija i jest ''pies'' na gole - prawidłowo .

Zlb , 01.11.2017 14:06:44 - *.centertel.pl

Nie wiem co za matolki pisza takie bzdury, za słaby, to nie to... itd... Strzela? Strzela, i o to chodzi!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.