Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Czwartek, 2 listopada 2017 r. godz. 08:51

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Górnikiem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

19 listopada o godz. 18:00 Legia Warszawa zagra na własnym stadionie mecz 16. kolejki Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie w systemie on-line, kasach klubowych oraz na Wyspie w Centrum Handlowym M1 w Markach.

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów:





Komentarze: (17)

Juri, 02.11.2017 09:11:40 - *.centertel.pl

Wszyscy na Legię,hanysy zobaczą sklep od mistrza Polski.

BMW, 02.11.2017 09:32:43 - *.play-internet.pl

Oj dobry mecz będzie. Będzie ekipa przyjezdnych??

Kret, 02.11.2017 09:45:55 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

To będzie meczycho! Walka o lidera! Musimy zapełnić stadion na tym meczu,będą goście!
To może być najważniejszy mecz do końca roku. Górnik ma być w komplecie..1750. Są jedną z głośniejszych ekip także zapowiada się gorący mecz kibicowsko.
Wszyscy na mecz! Musi być na meczu ponad 20 tysi i głośny doping do końca. Z Legią na dobre i zle!

Arek, 02.11.2017 12:17:14 - *.free.aero2.net.pl

Mam jakieś przeczucie, że na tym meczu oprawa będzie.

Teardy, 02.11.2017 13:38:31 - *.centertel.pl

Kto leci ten leci ja nie zapłacę tyle żeby oglądać to cos za ten tego

do twardy, 02.11.2017 14:47:43 - *.play-internet.pl

To wez się za jakąś robote zamiast pisać ciągle swoje bzdury,może cie bedzie stać na bilet wtedy.

olew, 02.11.2017 17:10:43 - *.warszawa.vectranet.pl

Wreszcie klasyk. Pamiętam czasy gdy laliśmy się z warszawskimi kibicami Górnika. Tylko oni mięli w Warszawce fanów. Nikt inny z Polski . Skaleczyć Zabrze jest pięknie !

Marcin, 02.11.2017 18:01:51 - *.play-internet.pl

Kibice sukcesu mecz sezonu nadchodzi,czas na selfie!

kr., 02.11.2017 21:50:28 - *.dynamic.chello.pl

W jakiej cenie bilet na Silver?

Czili czaj, 02.11.2017 22:36:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

olew ty ciulu , spadaj do hanysowa . W Warszawie nigdy nie było żadnego kibica górnika . I uważaj jak mówisz WARSZAWA , bo naśle na ciebie Miodka i Bralczyka i spuszczą ci taki łomot , że nie pójdziesz do szkoły w poniedziałek . Lałeś to ty w gacie - żabolu żałosny . Wypad z naszej strony , propagandzisto zakłamany bezczelny cienki jak węgiel z rosji . Zjazd .

olew, 03.11.2017 00:37:36 - *.22.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

do Czili czaj - nie masz talentu retorycznego, no i wiedzy za grosz nie masz, ale pewnie coś masz, każdy coś ma...

PRASKI , 03.11.2017 13:52:08 - *.11

BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAH - I NIESTETY FREKWENCJA 14.467..WSTYD QRWA

Adi76, 03.11.2017 19:02:31 - *.connect.netcom.no

Kupiłem bilety na samolot miesiac temu zeby mecz obejrzeć z Gornikiem mecz mial byc 17 po czym sprawdzam tydzien temu że mecz będzie 18 o 18.00 a powrót mam 18. O 14.00

Bia(L)son, 04.11.2017 09:15:15 - *.233

ktos z Lubelskiego wybiera sie ??

Japa do Adi, 04.11.2017 12:57:04 - *.centertel.pl

Dobrze sie czujesz czy grypa Cie łapie ???

Mlodylegionistaursynow, 07.11.2017 08:36:48 - *.dynamic.chello.pl

Jak wygląda sprzedaż biletów na zaletę ile sie sprzedalo

Redakcja (LL!): Na tę chwilę około połowa.

MlodylegionistaUrsynow, 07.11.2017 10:14:34 - *.dynamic.chello.pl

Do Redakcji (LL!): dzięki za pomoc

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.