Polska 0-1 Meksyk

Reprezentacja Polski przegrała 0-1 z Meksykiem w swoim ostatnim meczu w tym roku. Spotkanie odbyło się na stadionie w Gdańsku, a jedynego gola dla gości zdobył w pierwszej połowie Raul Jimenez. Przez całe starcie na boisku przebywał Krzysztof Mączyński, a po 45 minutach zmieniony został Artur Jędrzejczyk. Występ Michała Pazdana już wcześniej został wykluczony z powodu kontuzji.

W pierwszej połowie stroną przeważająca byli Meksykanie, którzy bez większego problemu stwarzali zagrożenie pod bramką Wojciecha Szczęsnego. W 14. minucie wykorzystali błąd polskiej obrony, kiedy piłkę do siatki wpakował Raul Jimenez. Po zmianie stron "biało-czerwoni" odżyli i mieli kilka okazji na doprowadzenie do remisu. Niedokładni byli jednak Michał Rybus oraz Jakub Świerczok. W środku pola dwoił się i troił Krzysztof Mączyński, jednak często był niewidoczny. Jeszcze w pierwszej połowie oddał mocny strzał, który został jednak zablokowany przez defensorów.

Polska 0-1 (0-1) Meksyk
Jimenez 13

Polska: 1. Wojciech Szczęsny - 21. Tomasz Kędziora, 3. Artur Jędrzejczyk (46, 18. Paweł Wszołek), 4. Thiago Cionek, 25. Jarosław Jach, 13. Maciej Rybus (83, 27. Rafał Kurzawa) - 19. Piotr Zieliński, 5. Krzysztof Mączyński, 8. Karol Linetty (62, 20. Rafał Wolski), 17. Maciej Makuszewski (76, 16. Jakub Błaszczykowski) - 28. Jakub Świerczok (71, 7. Mariusz Stępiński).

Meksyk: 1. José de Jesús Corona - 7. Miguel Layún, 3. Carlos Salcedo (46, 2. Néstor Araujo), 4. Hugo Ayala (46, 23. César Montes), 15. Héctor Moreno (63, 11. Carlos Vela), 16. Jesús Gallardo - 6. Jonathan dos Santos (74, 22. Omar Govea), 5. Diego Reyes, 18. Andrés Guardado, 20. Javier Aquino (46, 8. Hirving Lozano) - 9. Raúl Jiménez (46, 19. Oribe Peralta).

sędziował: Oliver Drachta (Austria).
widzów: 32 736.