Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Michał Kucharczyk i Armando Sadiku - fot. Mishka / Legionisci.com
Michał Kucharczyk i Armando Sadiku - fot. Mishka / Legionisci.com
Czwartek, 9 listopada 2017 r. godz. 11:41

Klasyfikacja kanadyjska: Sadiku i Kucharczyk na czele

Woytek, źródło: Legionisci.com

W tym sezonie legioniści rozegrali już 25 spotkań i zdobyli w nich 43 bramki. Najwięcej trafień na koncie ma Armando Sadiku, ale po piętach depcze mu Michał Kucharczyk, który zanotował o dwa trafienia mniej i ma najwięcej asyst w całej drużynie.

Klasyfikacja kanadyjska sezonu 2017/18 (Ekstraklasa, Liga Mistrzów, Liga Europy, Puchar Polski, Superpuchar Polski)

Piłkarzgoleasystysumameczeminuty
Armando Sadiku7411191048
Michał Kucharczyk5510201309
Sebastian Szymański34713658
Jarosław Niezgoda51612671
Kasper Hamalainen336191366
Guilherme325161049
Krzysztof Mączyński235211468
Dominik Nagy314161146
Thibault Moulin33191441
Cristian Pasquato12312650
Łukasz Broź213131089
Maciej Dąbrowski112131170
Daniel Chima Chukwu225360
Konrad Michalak11253
Jakub Czerwiński115389
Hildeberto116200
Adam Hlousek11211773
Artur Jędrzejczyk11191551
Samobójcze3---
SUMA4332


* Do asyst nie są wliczane akcje, w których zawodnik wywalczył rzut karny/rzut wolny.

stan na 06.11.2017



Komentarze: (19)

Outrider, 09.11.2017 12:19:50 - *.20

Droga Redakcjo, jeśli Kuchy ma jedno trafienie mniej od Sadiku, co wynika z tekstu, to w tabeli jest błąd.

Redakcja (LL!): błąd był w tekście, a nie w tabelce ;) dzięki!

Moulin, 09.11.2017 12:42:42 - *.play-internet.pl

Super rozgrywajacy zero asyst

@rek, 09.11.2017 12:57:49 - *.dynamic.chello.pl

I tym oto sposobem dwaj najbardziej "wyszydzani" na forum zawodnicy stanowią o sile zespołu (L)egii... Paradoks... Pozdro (L)

Mefju, 09.11.2017 13:04:37 - *.30.ipv4.supernova.orange.pl

I teraz porównajcie sobie liczbę występów(minut) do goli i asyst Szymańskiego.

Naprawdę mnie dziwi, że gramy bezproduktywnym Pasquato zamiast w końcu postawić na młodych - lepsze liczby, większe zaangażowanie, duży potencjał.

Legioniści, 09.11.2017 13:11:24 - *.lpr.com.pl

to może ten Sadiku taki najgorszy nie jest... jedyne co mu brak to minut...

Matt, 09.11.2017 13:27:09 - *.229

Kucharczyk chyba już na dobre zamknął gęby krytykantom. Jego liczby już dawno broniły się same, a w tym sezonie jest to dodatkowo bardzo widoczne.

mG, 09.11.2017 13:44:54 - *.2

Drogo Nas kosztują dwie asysty Chukwu , przez tyle miesięcy w Legii.....dramat
Berto ....

eld, 09.11.2017 14:21:19 - *.ms.ensono.com

mozna by dodac jedna kolumne pkt kanadyjskie/minuty na boisku

Do Matt, 09.11.2017 14:38:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Każdy kto nie ogląda Legii od niedawna musi przyznać że kuchy nie jest postacią czarno białą. Nie można mówić tak jak jedni że jest beznadziejny albo tak jak ty (i wielu innych) że jest super bo ma super liczby bo po prostu zazwyczaj kopie sie w czoło 90% meczu ale te pozostałe 10% to są kluczowe zagrania dające gola.

Romcio, 09.11.2017 15:35:28 - *.algo.radman.pl

Kopczynski jak dobrze idzie! Srodkowy pomocnik! Klasa!:)

do do Matt, 09.11.2017 16:35:20 - *.dynamic.chello.pl

Żaden , nawet wybitny piłkarz nie gra równo całe spotkanie. Kuchy może wybitny nie jest ale w wielu meczach dał zwycięstwo Legii. To jest bardzo dobry zawodnik,każdy trener go docenia.Gdyby potrafił grać na swoim najwyższym poziomie przez całe 90 minut w każdym meczu grałby w Barcy lub Realu. Tylko wybitni "znafcy" -ostet,AAA,kilku innych na tej stronie uparcie go hejtują.

Matt, 09.11.2017 17:14:20 - *.229

do Do Matt

Nie twierdzę, że Kucharczyk jest super, ale gra się po to żeby strzelać bramki. On od dawna jest postacią, która te bramki strzela i wypracowuje. Dla mnie lepszy jest zawodnik, który gra brzydko dla oka, ale jest skuteczny niż bezproduktywny wirtuoz/sprinter jakich było u nas kilku. Do tego dochodzi jego zaangażowanie. Nie pamiętam, żeby przeszedł obok meczu.

77/82, 09.11.2017 17:29:59 - *.dynamic.chello.pl

@Matt: z tym, że liczby go od dawna broniły się zgadzam ale to, że w tym sezonie jest to szczególnie widoczne wynika raczej z beznadziejnej postawy reszty zespołu. Nie mam nic do Kuchego - jest jaki jest, ostatecznie przez lata przyniósł więcej dobrego niż zepsuł. Z drugiej strony to jakiś dramat, że Kucharczyk jest obecnie najjaśniejszym punktem Legii (zaraz obok Malarza).

Łaaał, 09.11.2017 18:36:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To jest jednak sztuka , przetrwać kryzys i być na drugim miejscu w tabeli , nawet jeśli liga jest słaba . To trzeba umieć .

mietek, 09.11.2017 19:23:49 - *.internetia.net.pl

@ @rek: Przyjacielu, odejmij bramki, które Szajsiku strzelił ogórkom w Pucharze Polski, czy kwalifikacjach do Ligi Mistrzów i ujrzysz obraz nędzy i rozpaczy. Niby ma 7/20, ale coraz mocniej się zaczynam zastanawiać, czy bramek z Astaną, Wisłą Puławy, Ruchem Zdzieszowice i Bytovią nie liczyć mu po pół. Bo poziom tych rywali był jaki był.

Pozdro.

@rek do mietek, 09.11.2017 21:31:52 - *.dynamic.chello.pl

Witaj brachu... Dlatego pisałem swego posta z lekkim sarkazmem, iż nadal nie mamy ani napastnika, ani rozgrywającego /podającego/, a póki co o sile (L)egii świadczą bramki i asysty Sadiku... oraz naszego nieobliczalnego Kuchego... Pozdro (L)

Lhm, 09.11.2017 21:31:52 - *.155.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@mietek
O poziomie Astany to lepiej nie wspominaj... dla Legii byla za mocna

mietek, 09.11.2017 22:46:03 - *.internetia.net.pl

@ @rek: No tak. Ale Kuchy przynajmniej zawsze walczy, za co go trzeba docenić.

@Lhm: Dla Legii wuefisty. Przypuszczam, że ze Staszkiem na ławce byśmy ich zdemolowali.

krys008 , 11.11.2017 17:55:26 - *.serv-net.pl

Do Mietek i @rek panowie, a ja uważam, że problem Sadiku polega bardziej na tym, ze nasza pomoc kuleje. Jest osamotniony w ataku. Jeszcze jak gra Gui to cos się zaczyna dziać, ale ogólnie nie ma sytuacji, nie ma goli. Ostatnie zwycięstwa bardzo wymęczone. Wyjdę na malkontenta, ale mówiąc krótko mizeria.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!