Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Sebastian Szymański i Dariusz Mioduski - fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
Sebastian Szymański i Dariusz Mioduski - fot. Mateusz Kostrzewa / Legia.com
Poniedziałek, 30 października 2017 r. godz. 11:31

Szymański przedłużył kontrakt z Legią

Woytek, źródło: legia.com

Sebastian Szymański podpisał nowy kontrakt z Legią Warszawa. Dotychczasowa umowa 18-latka wygasała w czerwcu 2019 roku. 18-letni pomocnik związał się z mistrzem Polski aż do 2022 roku! "Szymi" na Łazienkowską trafił w sezonie 2012/13 z klubu TOP 54 Biała Podlaska. Do tej pory rozegrał w pierwszej drużynie 24 mecze i strzelił 4 gole.

- Jestem szczęśliwy i przede wszystkim dumny, że podpisałem z Legią kontrakt na tak długi okres. Świadczy to o tym, jakim klub darzy mnie zaufaniem, za co dziękuję i za co obiecuję się odwdzięczyć - powiedział Szymański po podpisaniu kontraktu na łamach legia.com.

fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com



Komentarze: (20)

Kar, 30.10.2017 11:35:09 - *.122

Jeżeli nie ma klauzuli odstępnego powyżej 5 mln EUR to niech pudel spier...la z tą swoją wizją budowania Legii!!!

@rek, 30.10.2017 11:35:22 - *.dynamic.chello.pl

A skoro tak, to DM zaczyna odliczanie: 1,2,3... Dear friends, kto wyłoży 5 mln euro za Szymańskiego..? Pozdro (L)

olew, 30.10.2017 11:37:11 - *.warszawa.vectranet.pl

O to chodzi, młody niezły, niech zarabia

mG, 30.10.2017 11:54:41 - *.2

Dobry ruch ! :)

LUrsynów, 30.10.2017 11:55:02 - *.12

Bardzo Dobra Informacja , Powodzenia !!!

Dickson Chotowski, 30.10.2017 12:36:00 - *.range86-153.btcentralplus.com

Super wiadomosc. Teraz moze kupic nowe spodnie a nie chodzic w podartych.

koles, 30.10.2017 12:51:55 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

super, w FM i FIFA wymiata na przyszłość, w rzeczywistości będzie podobnie może i jeszcze lepiej

robochłop, 30.10.2017 13:17:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do Dicksona Chotowskiego - nie musi sam kupować , ma klauzulę w kontrakcie , że jeśli strzeli powyżej 5 goli klub mu funduje trzy pary nowych portek...dodatkowo , jeśli wystąpi w minimum 50 % spotkań otrzyma jeszcze koszulę flanelową...a tak poważnie - bardzo dobry ruch i jednocześnie sygnał...gratulacje!!!

kholmer, 30.10.2017 13:23:46 - *.5.53.178

Dobra wiadomość, mam nadzieję, że to początek budowania nowej drużyny.

Być może uda się mu zrobić karierę bez kompromitujących listów "Dear Friends". Swoją drogą, kto na tzw. zachodzie traktuje nas poważnie po takim liście? Nie dziwota, że wystarczy zaoferować 2mln euro i każdy piłkarz jest dostępny.

@Dickson: spodnie to raz, ale Szymański musi poważnie zainwestować w śniadania, bo taki szkielecik samym talentem wiele w dzisiejszej piłce nie osiągnie.

oLaf, 30.10.2017 14:04:53 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

i dobrze!!!

Legioniści powinni grać w Legii !!!

Może mały się rozwinie, a jak nie to wypożyczymy go i będzi e się ogrywał w Ruchach etc.

Bear, 30.10.2017 14:07:35 - *.42.ipv4.supernova.orange.pl

To jest na prawdę duży talent.
I w przyszłości będzie występował w ligach zachodnich.

mick06, 30.10.2017 15:08:49 - *.netfala.pl

"Kar" ja pier.. jeśli nie ma klauzuli odstępnego to przecież dobrze i nie znaczy że kogoś muszą sprzedać za 2 wiadra gruszek bo jakiś sadowniczy klub tyle zaoferował. Wtedy (L) może żądać ile chce, a przy klauzuli musi się zgodzić jeśli ktoś zaproponuje wpisaną kwotę

Juri, 30.10.2017 15:08:50 - *.centertel.pl

Czas na Gui teraz.

do Juri, 30.10.2017 15:52:25 - *.pl

Z GUI to ja mam mieszane uczucia. Teraz mu się przypomniało jak się gra w piłkę? Pewnie podpisze nowy kontrakt i znów będzie się kopał po czole jak praktycznie przez cały 2017 rok.

Legionista, 30.10.2017 18:34:37 - *.226

Brawo!!

Szakal, 30.10.2017 23:38:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szymański, zamiast szpanować ciuchami jak młody Kosa to zasuwaj na siłkę bo posturę masz gimnazjalisty.

Toni , 30.10.2017 23:50:27 - *.0pools.vodafone-ip.de

Coz z tego ze podpisal kontrakt do 2022 roku jak przy pierwszej lepszej okazji sprzedadza go za 2 miliony euro.

R, 31.10.2017 07:16:28 - *.45.domynet.pl

Powinni zapisywać klauzulę - w przypadku degradacji do drużyny rezerw pensja mniejsza o 95%

do koles, 31.10.2017 08:58:40 - *.acn.waw.pl

Gra Fifa to co innego niż rzeczywistość dzieciaku

Gol z kornera, 31.10.2017 14:15:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy widząc jak można awansować w hierarchii i się rozwinąć - druga drużyna w końcu przestanie się opier ....ć i pokaże na co ją stać ? Grać o drugie miejsce , jak na awans za póżno . Poziom robić , to przecież rezerwy jedynki ( jakby , odpukać , plaga kontuzji albo coś ) . Aach .. Brawo młody , rozwijaj się dalej .

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.