Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Przewrotka w wykonaniu Guilherme - fot. Mishka / Legionisci.com
Przewrotka w wykonaniu Guilherme - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 31 października 2017 r. godz. 07:44

Oceny legionistów za mecz z Arką

Woytek, źródło: Legionisci.com

Dobre i bardzo dobre oceny wystawiliście zawodnikom Legii za niedzielne spotkanie z Arką. Najwyższą notę uzyskał Guilherme - 4,7 w skali 1-6. Minimalnie niżej oceniliście występy Pazdana, Niezgody, Malarza i Kucharczyka. W sumie oceniało 787 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,9.

Guilherme 4,7
Pazdan 4,5
Niezgoda 4,5
Malarz 4,4
Kucharczyk 4,3
Hlousek 4,1
Jodłowiec 4,0
Mączyński 3,8
Hamalainen 3,7
Sadiku 3,6
Broź 3,5
Astiz 3,3
Pasquato 3,3
Kopczyński 3,0



Komentarze: (16)

aaa, 31.10.2017 08:08:06 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

najwięksi fachowcy na końcu ;)

Mariano, 31.10.2017 08:21:51 - *.162

Najlepszy w tym meczu Hlousek dopiero 6? Żarty jakieś?

@rek, 31.10.2017 08:27:36 - *.dynamic.chello.pl

Wydaje mi się, iż wiele osób jest uprzedzonych do Hamy i celowo zaniżają mu oceny za mecz... Facet w ostatnich meczach naprawdę wykonuje kawał dobrej roboty na skrzydle, ma dużo odbiorów, celnych podań a do tego często wraca się do obrony... Powinna być mocna "4"... Pozdro (L)

warszawiak66, 31.10.2017 08:55:13 - *.dynamic.chello.pl

Bądźmy trochę obiektywniejsi. Saidiku za wywalczenie pozycji i podanie do Kuchego to przynajmniej 4,0

Leron, 31.10.2017 09:40:53 - *.42.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mam wrażenie, że Hama u niektórych to już nigdy nie dostanie choć tej 4. A przecież w poprzednim meczu wykonywał dużo pracy w rozgrywaniu piłki i to ze sporym sukcesem.

sprawiedliwy, 31.10.2017 10:10:56 - *.hsd1.mi.comcast.net

Szkoda tylko ze Mioduski nie docenia Gui i nie chce przedluzyc z nim umowy.
Guilerme powinien zarabiac przynajmniej tyle co Chucku.

warszawiak66, 31.10.2017 12:51:46 - *.play-internet.pl

jeszcze chciałem dodać to co napisał "Mariano". Hlousek - no właśnie! Ten facet - to co on gra w ostatnich meczach to jest przynajmniej 4,5! Jest w formie i koniecznie na lewym skrzydle z Kuchym bo tworzą niesamowity przeciąg na lewej stronie boiska!

stary kibic, 31.10.2017 13:09:30 - *.dynamic.chello.pl

Hlousek - zdecydowanie za nisko !
Hamalainen - za nisko !
Gui - zdecydowanie za wysoko !
W przypadku Gui zachodzi "odwrotność" ocen w stosunku do Hamalainena - Hama za nisko,Gui za wysoko - tak jest od wielu spotkań ! Podejrzewam,że na oceny ma wpływ opinia "speców" w C+ - oni zawsze zachwycają się Gui,nawet jak gra "piach" to go usprawiedliwiają !

Legionista, 31.10.2017 15:11:07 - *.226

Mąka za nisko - Miał asyste i sporo walczył! Na tą chwile z Letnich transferów to jedynie: Mąka oraz Astiz są prawdziwymi wzmocnieniami, a nie rezerwowymi.... Brawo dla Niezgody - 5 bramka w ekstraklasie i mam nadzieje że zostanie powołany do Kadry!! Hama grał średnio i ta ocena jest zasłużona!

Hip hip hura !, 31.10.2017 15:19:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jest poprawa . Kamień z serca . No to kontynuować i odzyskiwać dawny (niedawny) mechanizm działania . Romeo szybko się uczy , żeby tylko poprawił to , co jest do poprawienia , a troche jeszcze zostało . Każdy zagrał nieźle w tym meczu , a Gui faktycznie szybko doszedł do siebie . I sprytny jest , a jak fauluje , hehe . Na Pogoń koncentracja , nie możemy ich poratować punktami bo musimy zrobić lidera TEJ JESIENI - jak mówią w trailerach filmowych . Trzy punkty albo plan będzie znowu na styku . To będzie łatwy mecz ( z szacunkiem dla Pogoni ) . Hej Legia gol !

Doki, 31.10.2017 16:20:16 - *.play-internet.pl

Zgodzę sie ze stary kibic i Leron: Hamalainen niedoceniany, ma bardzo mało strat, gra mądrze, rozprowadza akcje we wczesnej fazie. Gui faktycznie robi sporo dobrego, często niekonwencjonalnym zagraniem potrafi szarpnąć ale ile za to ma irytujących strat i bezmyślnych decyzji

M3, 31.10.2017 19:16:42 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Malarz, Hamalainen, Hlousek i Sadiku jak dla mnie za nisko.

Mr T, 31.10.2017 19:39:59 - *.dynamic.mm.pl

Fakt, widać zmianę w grze Hlouska. Ale przede wszystkim w ataku, gdzie przed wrzuta w pole karne patrzy gdzie są partnerzy a nie wrzuca na palę. W obronie jednak nie zauważyłem u niego zbyt wielu zmian.

PLBBOY, 31.10.2017 21:05:29 - *.adsl.inetia.pl

Jak widzę oceny wystawione przez kibiców, to ogarnia mnie pusty śmiech.

daro73, 01.11.2017 13:27:07 - *.timplus.net

Zgadzam się że Hama nie jest doceniany, Tak samo jak Broziu który jest o klasę lepszy od Jędzy.

Wronkie89, 02.11.2017 13:25:47 - *.centertel.pl

Do daro73: Z tym Broziem to pojechałeś ostro...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.