Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Romeo Jozak - fot. Mishka / Legionisci.com
Romeo Jozak - fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 3 listopada 2017 r. godz. 16:28

Jozak: Pogoń może zagrać nieprzewidywalnie

Mishka, źródło: Legionisci.com

- Jeśli powiem, że będzie to trudny mecz, to pewnie nikt mi nie uwierzy, bo to samo mówiłem przed Arką. Taka jest jednak prawda. Spodziewamy się ekstremalnie trudnego spotkania od strony psychologicznej. Mają poważny kryzys, a drużyny w kryzysie mogą zachowywać się nieprzewidywalnie. Jedno jest pewne - nie będą grać w piłkę, ale dosłownie latać dookoła boiska ze względu na sytuację w klubie i poza nim, jeśli wiecie o co mi chodzi - mówi przed meczem z Pogonią Szczecin trener Legii Romeo Jozak.

- Pogoń przegrała 0-3 ze Śląskiem, ale patrząc na stworzone sytuacje, to powinno być 6-6. Mają kilka indywidualności w zespole, bardzo dobrych. Na pewno nie zasłużyli na to, żeby być na ostatnim miejscu w tabeli. Czeka nas bardzo wymagający mecz, przygotowuję piłkarzy na to.

- Gramy z ostatnią w tabeli Pogonią, ale to silny zespół. Gdyby mieli dwa zwycięstwa, walczyli by o pierwszą ósemkę. Liga polska jest o wiele bardziej wyrównana od chorwackiej.

- Dzisiaj odwiedził nas Nemanja Nikolić. Wiem, że to była to wielka gwiazda w Legii, bardzo dobry piłkarz. Takie zachowanie świadczy, że atmosfera w klubie jest przyjacielska i że zawodnicy chętnie wracają.



Komentarze: (15)

Legionista, 03.11.2017 18:00:39 - *.226

Nie ważny styl! nie ważne jak!! Musimy wygrać i zdobyć 3 pkt!!!

Pawel Oświęcim , 03.11.2017 18:31:52 - *.dynamic-zab-06.vectranet.pl

Niko plis Come home

edd, 03.11.2017 18:57:46 - *.94.mad-net.pl

za z USA był pewnie nie wracał ale może On tak...

Zdzisiu , 03.11.2017 18:59:56 - *.centertel.pl

"... latać dookoła boiska..." pięknie powiedziane.

grzesiek, 03.11.2017 19:33:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Czyzby trener dla ktorego kazdy mecz bedzie z serii trudnych ?

Biała Łapa, 03.11.2017 20:28:36 - *.dynamic.chello.pl

Do niedawna, były trener Legii podczas przedmeczowych konferencji niemalże nadużywał zwrotu: "to będzie trudny mecz". Jak skończył? Wszyscy wiemy! Trenerze Jozak, proponuję bardziej ważyć słowa i unikać tego nieszczęśliwego (niefartownego) zwrotu. Naprawdę warto...

FOREVER LEGIA, 03.11.2017 21:36:18 - *.play-internet.pl

Na serio-mowienie na glos,ze"to bedzie trudny mecz"swiadczy o tym,ze trenejro napewno nie jest mistrzem motywacji.Pilkarze powinni dostawac jasny przekaz od trenera-"Panowie-wjezdzamy w nich na pelnej qrwie".Chociaz moze nie,bo tak klac przy kobietach,to naprawde nie wypada.

powiślak, 03.11.2017 23:36:37 - *.centertel.pl

Dla was chyba najważniejsze jest to co trener powie przed i po meczu.wyznacznik jego fachu qrwa jego mać.najlepiej jakby skończył z kurtuazją i powiedział że to będzie zajebiście łatwy mecz.wygramy 10 do 0..to byście się wtedy z radości spocili a ja wam powiem że on ma na was wyj...e i pierdzieli co mu ślina na język przyniesie .pogodzcie się z tym w końcu bo to się robi zalosne.to jest dla tych ludzi tylko sport i praca!!!

Ymil, 04.11.2017 00:41:24 - *.19-1.cable.virginm.net

No i dobrze, że tak mówi skończcie się czepiać, nie stać nas na lekceważenie rywali, a punkty trzeba sobie wybiegać na boisku, a nie dopisywać w szatni, tym bardziej że przeciwnik będzie dwukrotnie zdeterminowany, raz że ma nóż na gardle, a dwa że gra z nami

7 życzeń, 04.11.2017 00:48:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

DARIUSZU ... DARIUSZU , zgarnij Niko do szeregu . Niech wraca . No i Wizira , on zawsze wraca .

Afro, 04.11.2017 07:02:22 - *.dynamic.chello.pl

Może chcą wypożyczyć Niko do końca sezonu?

Zlb , 04.11.2017 11:50:14 - *.centertel.pl

A co ma powiedzieć? Pogoń zwolnila Skorze, a raczej grajki i on sam, a drugie to że muszą zacząć wygrywać!!!! Będzie ciężko!

grzesiek, 04.11.2017 15:23:51 - *.centertel.pl

Jozak trabi tez o wspanialej atmosferze w zespole... bosz widzisz i nie grzmisz...

7 życzeń, 04.11.2017 17:44:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Romeo , bierz Niko i będziemy mieć zabójcze trio : Niezgodny , Niko i Kucharz do ataku !

całaprawda, 04.11.2017 19:11:52 - *.dynamic.chello.pl

Zmiana trenera, to zawsze nakręca zespół. Liczę na wygraną, styl bez znaczenia.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.