Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Olimpique Lyon na meczu z Evertonem
Olimpique Lyon na meczu z Evertonem
Poniedziałek, 6 listopada 2017 r. godz. 12:00

NSŚ: Europejskie puchary 2017/18 (12)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

"UEFA Mafia" - skandowali fani Spartaka Moskwa, którzy wybrali się do Sewilli na mecz Młodzieżowej Ligi Mistrzów. Spartakowcy nie mieli możliwości dopingowania pierwszego zespołu. Przyjezdnych zabrakło także na stadionie Partizana. Podczas zeszłotygodniowych spotkaniach fazy grupowej fani kilku ekip zaprezentowali oprawy - najbardziej okazałą Olympique Lyon na meczu z Evertonem.

Choreografie zaprezentowali także APOEL Nikozja (w Dortmundzie), Partizan, Slavia Praga, Olympiakos, Viktoria Pilzno. Pitotechnikę odpalili Olympique Marsylia, CSKA Moskwa, Atalanta, Rosenborg, Austria Wiedeń i Hapoel Beer Szewa.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Olympiakos Pireus na meczu z Barceloną:



Sporting Lizbona na meczu z Juventusem:


Juventus na wyjazdowym meczu ze Sportingiem Lizbona:


Napoli na meczu z Manchesterem City:


Manchester City na wyjazdowym meczu z Napoli:


Celtic Glasgow na meczu z Bayernem Monachium:


Benfica Lizbona na wyjazdowym meczu z Manchesterem United:


CSKA Moskwa na wyjazdowym meczu z FC Basel:


AS Roma na meczu z Chelsea:


Maribor na wyjazdowym meczu z Liverpoolem:


APOEL Nikozja na wyjazdowym meczu z Borussią Dortmund:




Feyenoord na wyjazdowym meczu z Szachtarem Donieck (w Charkowie):


Szachtar Donieck na meczu z Feyenoordem (w Charkowie):


FC Porto na meczu z RB Lipsk:


Borussia Dortmund na meczu z APOEL-em Nikozja:


FC Sevilla na meczu ze Spartakiem Moskwa:


Spartak Moskwa na wyjazdowym meczu UEFA Youth League z Sevillą:


Olympique Lyon na meczu z Evertonem:



Partizan Belgrad na meczu ze Skenderbeu Korce:



Olympique Marsylia na wyjazdowym meczu z Vitorią Guimares:


Crvena zvezda Belgrad na wyjazdowym meczu z Arsenalem:




Atalanta Bergamo na wyjazdowym meczu z Apollonem Limassol:


Rosenborg Trondheim na meczu z Zenitem St. Petersburg:


Rijeka na meczu z Austrią Wiedeń:


Austria Wiedeń na wyjazdowym meczu z Rijeką:



AC Milan na wyjazdowym meczu z AEK Ateny:


Lazio Rzym na meczu z Nice:


OMG Nice na wyjazdowym meczu z Lazio Rzym:


Hapoel Beer Szewa na wyjazdowym meczu ze Steauą Bukareszt:


Vardar Skopje na wyjazdowym meczu z Realem Sociedad:


Sporting Braga na wyjazdowym meczu z Łudogorcem Razgrad:


FC Zlin na wyjazdowym meczu z FC Kopenhaga:


Dynamo Kijów na wyjazdowym meczu z Young Boys Berno:


FC Koln na meczu z BATE Borysów:


BATE Borysów na wyjazdowym meczu z FC Koln:


Viktoria Pilzno na meczu z Lugano:


Slavia Praga na meczu z Villareal:



Zulte Waregem na wyjazdowym meczu z Vitesse Arnhem:



Komentarze: (21)

jj, 06.11.2017 12:22:09 - *.dynamic.chello.pl

Curva Sud i Curva Nord moze jestem dziecinny ale niezmiennie mnie to cieszy za kazdym razem....

znawca, 06.11.2017 14:16:04 - *.66

Dobry wyjazd Nice

MADRIDISTA, 06.11.2017 14:17:43 - *.dynamic.chello.pl

Czemu po raz kolejny brak zdjęć z wyjazdu Realu ? W Londynie mocna ekipa Ultras Sur :)

Grooby_BRD, 06.11.2017 15:22:53 - *.8

Olympiakos chyba jednak miał najbardziej efektowną. Lyon spoko, ale bez fajerwerków

ULTRASonografiti, 06.11.2017 15:49:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

JU toking tu mii ?? He he . Coraz więcej nawiązujących do klasyki opraw . Jang bojs Berno (chyba) mieli jakiś czas temu oprawę z Samarą z Ringu , gdzieś jeszcze jakaś filmowa była , a teraz Trawis ( albo jakiś Lioniak) . Nieźle .

Hah, 06.11.2017 16:11:29 - *.play-internet.pl

O curwa ale kyrk

do jj, 06.11.2017 16:18:27 - *.dynamic.chello.pl

jesteś dziecinny, trzeba się znać na scenie ultras we Włoszech. FDP100%

JANUSZ, 06.11.2017 16:46:17 - *.235

KTOS WIE O CO CHODIZ Z LYONEM? CZEMU TEN ŻÓŁNIERZ?

Mat, 06.11.2017 16:58:35 - *.centertel.pl

do madridista ...chyba ultra siur, po co tu wchodzisz? Tu nie ma zdjęć brylantowej Krystyny R.

MADRIDISTA, 06.11.2017 17:18:32 - *.dynamic.chello.pl

@Mat swoim wpisem pokazałeś poziom wiedzy o Hiszpanii i scenie kibicowskiej w tym kraju oraz o całej panującej tam sytuacji. Pozdrawiam ;) PS. jeśli myślisz, że jestem 13letnim fanboyem CR to się mocno pomyliłeś ;)

Adam, 06.11.2017 17:52:14 - *.151.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Od dłuższego czasu interesuje mnie czy kibice Szachtara przyjeżdżają do Charkowa z Doniecka?

ja do JANUSZ, 06.11.2017 18:32:42 - *.dynamic.chello.pl

Toż to jakiś cierpiarz.

Hehe, 06.11.2017 18:35:03 - *.131

Oprawa sporting i celtic śmiechu warte.

Pio, 06.11.2017 19:20:59 - *.dynamic.chello.pl

Co jest napisane na oprawie partizana belgrad z tym wojownikiem ? Dzięki z góry

Gimbi, 07.11.2017 12:07:08 - *.play-internet.pl

Do @Pio: Na moje oko, uczące się dwadzieścia kilka lat temu rosyjskiego (więc i cyrylicy) napisane jest: "Błagosłaow kaetwa i zakaetwa szesto sweto i zawetno!", co oznacza, yyyyy, nie wiem :-/

do JANUSZ, 07.11.2017 16:12:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Francuski ''taksówkarz'' ( kibic ) . No w sumie Franko De Niro był też żołnierzem , ale to w Usa .

Rysiek, 07.11.2017 17:09:52 - *.centertel.pl

Do madridista, byliśmy w Madrycie 5 dni jak Legia grała , żadnej ekipy nie było, chodziliśmy w barwach po centrum i cisza więc scena kibicowska jest na poziomie dna kolego

MADRIDISTA, 08.11.2017 13:28:51 - *.dynamic.chello.pl

@Rysiek w Hiszpanii nie ma problemu w tym, że ktoś po mieście śmiga w barwach innego klubu. Trochę inna kultura niż u nas :)

do Madridista, 08.11.2017 14:21:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Śląsk ma inne doświadczenia niż mówisz ( Sevilla ? ) . A Real ok. ( Barcelona zdrajcy Hiszpanii ) . Tylko nie zapominaj , że ( bo jesteś swój ? ) TYLKO (L)EGIA . Po prostu lubisz Real ?

MADRIDISTA , 08.11.2017 15:56:14 - *.dynamic.chello.pl

Jestem kibicem Realu a nie Legii wchodzę na tą stronę tylko właśnie na podsumowanie ze stadionów świata :)

do Madridista, 08.11.2017 23:58:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

aha .

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.