Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Kasper Hamalainen - fot. Mishka / Legionisci.com
Kasper Hamalainen - fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 1 listopada 2017 r. godz. 19:22

Hamalainen powołany do reprezentacji Finlandii

Woytek, źródło: 90minut.pl

Pomocnik Legii Kasper Hamälainen został powołany do reprezentacji Finlandii na towarzyski mecz z Estonią. Spotkanie zostanie rozegrane 9 listopada o godz. 18:00 w Helsinkach.



Komentarze: (9)

Kristof, 01.11.2017 20:03:34 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

O Fina bije sie pol Europy,ale najblizej ma Barcelona ktora daje za niego 224 mln euro + Messiego i Suareza.Dodatkowo kazdy z pilkarzy Legii dostac ma wycieczke na Antarktyde i Grenlandie.

tedek, 01.11.2017 20:31:50 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

mecz tuzow, derby laponii

Ding, 01.11.2017 20:57:33 - *.dynamic.chello.pl

A Hlousek na liście rezerwowej Czech

Oczko, 01.11.2017 21:02:27 - *.74.ipv4.supernova.orange.pl

Piłeczki ktoś musi nosić ...

@ kristof, 01.11.2017 22:48:35 - *.play-internet.pl

O Kristofa bija sie najlepsi psychiatrzy na swiecie!!!

John Arnee Rize, 01.11.2017 23:40:03 - *.centertel.pl

Ostatnio akurat Hama gra dobrze.
Szkoda, że Finlandia gra o nic bo taki wyjazd dla niego byłby wartościowy.

Ale to już nie jest Joker.
Gra bardzo fajnie ostatnie mecze.

Do kristof, 02.11.2017 07:52:20 - *.dynamic.chello.pl

Piszesz z oddziału zamkniętego?

@rek do Kristof, 02.11.2017 08:08:03 - *.dynamic.chello.pl

Próbujesz być dowcipny... Brawo... Można wyróżniac się i dowcipem... Ale może na swój cel żartów weź Czukwu, Nagy, Berto lub Mulina... Bo akurat Hama w ostatnich meczach gra na całkiem przyzwoitym poziomie a ponadto należy się mu szacunek za te piękne bramki przeciwko łachowi... Pozdro (L)

filand, 02.11.2017 19:48:14 - *.21

Do Kristof, 01.11.2017 20:03:34 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

Zmień dilera dzieciaku i nie łykaj czopków. Ten specyfik nalezy wsadzać w (_/_) a nie łykać i się oblizywać. To tyle przygłupie.

A co do powołania Kaspera. Gratulacje i owacje. Powodzenia Hamälainen.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.