Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Tomasz Musiał - fot. Mishka / Legionisci.com
Tomasz Musiał - fot. Mishka / Legionisci.com
Czwartek, 2 listopada 2017 r. godz. 10:26

Musiał sędzią meczu z Pogonią Szczecin

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Tomasz Musiał został wyznaczony do sędziowania meczu 15. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Pogonią Szczecin i Legią Warszawa. W obecnym sezonie arbiter z Krakowa prowadził jedno spotkanie stołecznego zespołu - przegrane 1-3 z Górnikiem Zabrze. Pogoni jeszcze nie sędziował.

Obsada sędziowska 15. kolejki:
Korona Kielce - Śląsk Wrocław: Zbigniew Dobrynin (Łódź)
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Wisła Płock - Jagiellonia Białystok: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)
Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Górnik Zabrze - Lech Poznań: Bartosz Frankowski (Toruń)
Termalica Nieciecza - Piast Gliwice: Szymon Marciniak (Płock)
Zagłębie Lubin - Cracovia: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa: Tomasz Musiał (Kraków)



Komentarze: (10)

Afro, 02.11.2017 10:47:24 - *.static.nsti.pl

Musiał? A gdzie przybył?

dino, 02.11.2017 11:31:18 - *.201

@ Afro
Do Szczecina :)

zu(L)u gu(L)a, 02.11.2017 12:13:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Musiał to i Przybył...

chi, 02.11.2017 14:45:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl

No przecież jakby nie Musiał, to by nie Przybył...

Zajmon Szczecin , 02.11.2017 15:21:42 - *.32.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Przybył to we Wrocku karnego Legii nie dał,za to w drugą stronę gwizdnal więc już nie jest taki super ekstra cool. Zlotek emeryt ostatnio dobrze to i Musiał gorszy nie będzie.

Domingosz, 02.11.2017 16:25:41 - *.free.aero2.net.pl

Musiał to Przybył i Gil mu w nos

m4pierwszy, 02.11.2017 16:47:23 - *.242.atman.pl

nie musiał a przybył

Dickson Chotowski, 02.11.2017 16:47:38 - *.range86-158.btcentralplus.com

K mac. Pamietam jak on i Marciniak przyszli ubrani w podartych dzinsach do studia C+..........Myslalem ze jakas zbiorka dla bezdomnych. Taki facet na takim stanowisku w takim wieku powinien sobie porzadna marynarke kupic, przynajmniej jedna a nie wyglupiac sie.

Bodo70, 02.11.2017 17:06:56 - *.bellona.pl

Boże, znowu Musiał! Czy nie ma w Polsce innych sędziów? Oby w Szczecinie nie gwizdał przeciwko nam, bo już nie raz kręcił lody na korzyść rywali.

Foruna, 03.11.2017 02:17:00 - *.core.ynet.pl

Grać na Pogoń ? kurs 3.10 a czuje że Legia odda 3 pkt za to jak Pogoń podarowała nam w rundzie mistrzowskiej 3 pkt w poprzednim sezonie.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.