Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Efekt pracy Dobrych Ludzi
Efekt pracy Dobrych Ludzi
Czwartek, 2 listopada 2017 r. godz. 11:16

Dokument o pomocy Dobrych Ludzi dla CZD

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zachęcamy do obejrzenia dokumentu o grupie Dobrzy Ludzie, która od kilkunastu miesięcy regularnie pomaga Centrum Zdrowia Dziecka, poprzez odnawianie sal i zbiórki zabawek. Od pewnego czasu legioniści zbierają pieniądze na zakup nowej karetki dla CZD. Legioniści zachęcają do udziału w akcji "Wszyscy do wioseł 2017", która ma pomóc w zebraniu pieniędzy na ten szczytny cel.

Każdy przepłynięty kilometr przybliży nas do zakupu karetki! udostępniajcie informacje o naszej akcji i do zobaczenia 17 listopada na Legii! - informują Dobrzy Ludzie. Każda "osada", biorąca udział w akcji zaplanowanej na 17 listopada, wpłaca na poczet zakupu karetki minimum 260 złotych. Podczas 12-godzinnej akcji Dobrzy Ludzie sprzedawać będą także kibicowskie gadżety, z których cały zysk przekazany zostanie na ten cel.

Zgłoszenia oraz ewentualne pytania prosimy przesyłać na adres - wdw@legia.pl.




- W salach wymalowanych przez kibiców Legii jest ładniej, przyjemniej i na pewno dzieciom jest łatwiej znosić często długie pobyty, które prawie zawsze są trudne - mówi Katarzyna Kotulska, kierownik kliniki neurologii i epileptologii w Centrum Zdrowia Dziecka.

- Kolorowe i bajkowe izolatki oraz korytarze pozwalają by dzieci poczuły się komfortowo i przyjemnie. To też odwraca ich uwagę - dzięki temu dzieci nie skupiają się na badaniach, nie stresują się - mówi Katarzyna Gardzińska, rzecznik prasowy Centrum Zdrowia Dziecka.



Komentarze: (17)

Afro, 02.11.2017 11:24:54 - *.static.nsti.pl

Dziękuję Wam! Byłem zmuszony być z młodszym dzieciakiem w CZD przez jakiś czas i naprawdę Wasze rysunki bardzo pomagały! Od tego czasu także postanowiłem jakoś pomóc, zostałem Krewkim Legionistą i oddaje regularnie krew.

Arek, 02.11.2017 12:07:18 - *.free.aero2.net.pl

Dużo fajnych rzeczy dzieje się w tym centrum. Jak tam leżałem to pewnie nawet nie było mowy o tym, żeby jakieś grafy tam robić. A jeśli była, to że graficiarze to bandziory i inne tego typu rzeczy. Mam nadzieję, że i na tę karetkę też w końcu uzbieramy. Ja bym też dalej optował za kolejną zbiórką tego typu na stadionie. Tak więc do boju!!

Toni, 02.11.2017 12:16:56 - *.0pools.vodafone-ip.de

Dobrzy Ludzie wykonali kawal dobrej roboty.Szacunek dla nich.
Ja juz wplacilem na karetke.Nie duza sume ale teraz po wyplacie znowu to zrobie i w kazdym kolejnym miesiacu az uzbieramy te pieniadze.Na tyle na ile budzet pozwoli bede wplacal.
Redakcjo ile jeszcze brakuje na karetke?
Tak pytam z czystej ciekawosci.

Szczeciński Legionista, 02.11.2017 12:20:48 - *.st3-offshore.com

Witam.
Cześć. Mam dużo fajnych zabawek do oddania. Będę na meczu z Górnikiem. Dajcie info, gdzie mogę je dostarczyć.

do Szczecin, 02.11.2017 12:35:24 - *.6.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Idź do źródła. Oni przekażą

olew, 02.11.2017 12:58:00 - *.warszawa.vectranet.pl

Bardzo fajni ludzie ; szacunek i podziękowania

Twardy, 02.11.2017 13:58:57 - *.centertel.pl

Tylko żeby pejsy nie przyjechały i ulepszyły malowideł ..

walo, 02.11.2017 14:17:03 - *.dynamic.chello.pl

respect

Popiół, 02.11.2017 14:59:06 - *.centertel.pl

Wielki szacunek dla dobrych ludzi.
PS.a mediach dalej że chuligani i bandyci. A tak naprawdę kibice robią dużo dobrego, paczki na kresy,sprzątanie pomników i wiele innych. (L) !

Maciej , 02.11.2017 16:31:17 - *.hsi14.unitymediagroup.de

A piłkarze pomagaja ?.

kmr, 02.11.2017 17:11:26 - *.dynamic.chello.pl

lepiej jak by była zbiórka przez jakąś stronę pokazującą ile jeszcze zostało, wtedy to się samo nakręca.

Głosujcie na oprawę Legii, 02.11.2017 17:52:38 - *.dynamic.chello.pl

http://www.bbc.co.uk/bbcthree/item/f55f4039-0921-4420-93b1-58314614c935

MP.J(L)207 do Maciej, 02.11.2017 18:37:44 - *.17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W tej zbiórce chodzi o to żebyśmy to my zebrali tę kwotę bez żadnej pomocy.Niech piłkarze sami swoją zbiórkę sobie zrobią.Z drugiej strony fajnie by było się z nimi pościgać - może to zmobilizowaloby wielu kibiców,ktorych ta zbiórka nie interesuje.

LW1916, 02.11.2017 19:35:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

O takich akcjach w mediach się nie dowiesz.

do LW1916, 02.11.2017 21:04:42 - *.play-internet.pl

Mylisz się kolego. Był ten materiał pokazany parę dni temu w TVP, nie pamiętam tylko na którym dokładnie kanale. Trochę w szoku byłem jak mówili o kibicach Legii same pozytywy. Super akcja i oby tak dalej!

e(L)o, 03.11.2017 08:20:06 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

(L) BARDZO DOBRZY LUDZIE (L)

Phoenix(L)k, 03.11.2017 11:19:11 - *.226

@ do LW1916:
Telewizyjny Kurier Warszawski, TVP3 ;)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.