Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Rafał Janas - fot. Legionisci.com
Rafał Janas - fot. Legionisci.com
Piątek, 3 listopada 2017 r. godz. 12:27

Janas: Liczę na wyższą skuteczność

Woytek, źródło: pogonsportnet.pl

- W niedzielę w dużej mierze zobaczymy zespół, który był budowany przez Macieja Skorżę. Liczę jednak, że pewne rzeczy się odmienią. Liczę na wyższą skuteczność. To, jak prezentujemy się pod bramką przeciwnika jest karygodne i musimy to poprawić - powiedział przed meczem Rafał Janas, który od kilku dni pełni obowiązki pierwszego trenera Pogoni.

- Nie kontaktowałem się z trenerem Skorżą. Pożegnał się z zawodnikami i od tamtej pory nie mieliśmy kontaktu. Nie chciałem zawracać mu głowy. To co się stało, to dla niego trudna sytuacja i mocno to przeżywał. Zresztą nadal to przeżywa, chciałem dać mu odpocząć. Jest zewsząd atakowany, często zresztą niesłusznie. Dlatego nie śmiałbym dzwonić i prosić o rady. My teraz koncentrujemy się na tym, żeby w niedzielę wypaść jak najlepiej. To będzie cały czas ręka trenera Skorży, bo to on przygotowywał zespół i nie ma go z nami dopiero od kilku dni. Ale staramy się pracować ciągle tak samo - dodał Janas.




Komentarze: (13)

LW, 03.11.2017 13:00:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Walczymy o zwyciestwo ! LEGIA !!!

LW, 03.11.2017 13:01:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pogon 0-2 LEGIA ! LEGIA !!!

Oczko, 03.11.2017 13:07:33 - *.centertel.pl

Bardzo dobrze trenerze pracujcie cały czas tak samo ...brawo ;)

mietek, 03.11.2017 14:27:33 - *.internetia.net.pl

Miejmy nadzieję, że kopacze Pogoni mają taki sam niechętny stosunek do Janasa, jaki mieli do Skorży i jutro zagrają tak samo, żeby i jego pogonić :)

A na poważnie - w wywiadzie się już gość usprawiedliwia, że przez tydzień nie umiał zrobić nic, by zespół zmienił sposób gry po poprzednim trenerze. To chyba dobrze dla nas rokuje.

Krytykant_Zawodowiec, 03.11.2017 14:34:56 - *.static.ip.netia.com.pl

Jedno jest pewne gdzieś polecą liście W Szczecinie czy w Warszawie? Wszakże jesień za oknem :).
PS. Pozdrowienia dla Pogoni.

Twardy do Mietek , 03.11.2017 14:42:44 - *.centertel.pl

Kolego sprawdź najpierw terminarz i puzniej sie wypowiadaj . Jutro to bedzie futro ....

Friday 3th, 03.11.2017 15:22:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Rafał zacznie usprawniać Pogoń dopiero po meczu z nami . Nie rozumiem , czemu piłkarze Pogoni nie słuchali rozkazów Skorego . Co im odbiło ? No cóż , od następnej kolejki Pogoń zacznie grać , ale już nie o puchary .

1916 & 1948, 03.11.2017 15:25:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jutro lecimy na zgodowy melanż! Niestety na sektorach będziemy osobno... Pozdro bracia Portowcy!

Andrzej, 03.11.2017 15:45:11 - *.15

Pogonimy legie kopacze bedą grali za kasę

Mati , 03.11.2017 17:37:17 - *.dynamic.chello.pl

Zwolnić Skorze zostawić Janasa który jest jego wieloletnim asystentem przecież to to samo

edd, 03.11.2017 19:00:50 - *.94.mad-net.pl

2 w ataku L i leżycie Panowie, taka skuteczność 0-3 m/

FOREVER LEGIA, 03.11.2017 19:48:17 - *.play-internet.pl

A melanz trwa-Terespol,Galczynski,Mewa.========.

mietek, 04.11.2017 08:14:31 - *.internetia.net.pl

@Twardy: Faktycznie, wiele to zmienia w wypowiedzi, czy zagramy w sobotę, czy w niedziele. Sam sobie najpierw sprawdź słownik, a potem dopiero pouczaj innych, bo na razie to zabłysnąłeś jak żarówka w tot-toiu.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.