Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Mateusz Majewski - fot. Woytek / Legionisci.com
Mateusz Majewski - fot. Woytek / Legionisci.com
Niedziela, 5 listopada 2017 r. godz. 14:25

III liga: Legia II Warszawa 2-0 Pelikan Łowicz

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 15. kolejki III ligi rozegranym w Ząbkach Legia II Warszawa wygrała z Pelikanem Łowicz 2-0. Dwie bramki zdobył Mateusz Majewski. W zespole Legii wystąpiło dwóch zawodników z pierwszej drużyny - Dominik Nagy i Hildeberto. Po 15 meczach podopieczni Krzysztofa Dębka mają na swoim koncie 23 punkty. Kolejnym rywalem "Wojskowych" będzie Polonia Warszawa.

III liga: Legia II Warszawa 2-0 (1-0) Pelikan Łowicz
1-0 - 13' Mateusz Majewski (as. Robert Bartczak)
2-0 - 80' Mateusz Majewski (as. Michał Góral)

Legia II: 29. Jakub Szumski - 24. Łukasz Turzyniecki, 3. Mateusz Bondarenko, 5. Tomasz Wełnicki, 16. Robert Bartczak - 7. Hildeberto (73' 17. Kamil Orlik), 14. Tsubasa Nishi, 18. Piotr Cichocki (58' 23. Grzegorz Aftyka), 20. Miłosz Szczepański (51' 19. Michał Góral), 21. Dominik Nagy - 11. Mateusz Majewski (81' 9. Eryk Więdłocha)

Trener: Krzysztof Dębek, II trener: Marek Saganowski

Tabela, wyniki i terminarz III ligi



Komentarze: (11)

(L), 05.11.2017 14:48:25 - *.dynamic.chello.pl

Lepszego terminu z czarnuchami nie mogliśmy trafić...
Przerwa na reprezentacje i mam nadzieje że "góra" znowu nie wymyśli jakiegoś durnego sparingu z ogórami jak w przypadku meczu z Widzewem tylko da pograć kilku zawodnikom właśnie w tym meczu!

Sikorpud, 05.11.2017 15:17:39 - *.77

Orientujecie się jak z biletami na Polonię?

wwa, 05.11.2017 15:38:05 - *.static.ip.netia.com.pl

Nagy znowu najsłabszy na boisku!!!!

trawaj, 05.11.2017 16:04:40 - *.dynamic.chello.pl

ile dostalismy biletow na Polonie ?

kaptur, 05.11.2017 16:47:30 - *.94.ipv4.supernova.orange.pl

Wiekowo to słabiutko wyglądają rezerwy...

Koziol, 05.11.2017 17:18:09 - *.67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Trzeba pokonać muranowską patologię. Jesli nie da się ich spuścić do czwartej ligi to przynajmniej niech gniją po wsze czasy w trzeciej. W końcu ta wylęgarnia konfidentów sama się rozpadnie. Takiego raka na zdrowej tkance naszego miasta należy usunąć.

do Koziol, 05.11.2017 19:29:14 - *.dynamic.chello.pl

i mówi to Jasiu spod Wołomina...

do do Koziol, 05.11.2017 21:01:59 - *.itsa.net.pl

a kogo obchodzi co mówi twój chłopak spod Wołomina ? komentarz był o naszym stołecznym mieście , w której Polonii nie ma poza rejonowymi komendami i kurnikiem na k6

też do : do Kozioł, 05.11.2017 21:54:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wołomin to też Warszawa , ty baranie . A Polonia do 5-tej ligi zjazd .

dominika, 06.11.2017 09:58:58 - *.centertel.pl

Dostaliście 0 biletów !

do dominika, 06.11.2017 20:41:06 - *.play-internet.pl