Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Niedziela, 5 listopada 2017 r. godz. 16:30

LIVE!: Pogoń Szczecin - Legia

Redakcja

O godzinie 18 w Szczecinie ostatnia w tabeli Pogoń podejmie Legię Warszawa. "Wojskowi" zanotowali ostatnio w lidze trzy zwycięstwa w rzędu, z kolei "Portowcy" mają serię 8 meczów bez wygranej. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi stacja Canal+. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.




Komentarze: (12)

Jarop, 05.11.2017 16:40:16 - *.dynamic.chello.pl

Tylko zwycięstwo hej Legio tylko zwycięstwo. ..

kuka, 05.11.2017 17:07:47 - *.inetia.pl

Widzieliscie dzisiaj jaka akcje i brameczke walneli chlopaki z ADO Den Haag z Feyenoordem?? Palce lizac.

grzesiek, 05.11.2017 17:21:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kiedy nasi trenerzy nauczą się, że hamalainena nie wystawia się na skrzydle ?

wwwojtecky (L), 05.11.2017 17:56:37 - *.play-internet.pl

Strzeli Niezgoda goła, czy nie? Jak sądzicie?

Witek, 05.11.2017 18:05:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Czy są kibice Legii na meczu

Wkurzony, 05.11.2017 18:14:11 - *.static.gprs.plus.pl

1/3 pierwszej połowy a nadal nie wpuszczono kibiców Legii Warszawa...?

Grzegorz Sroga, 05.11.2017 18:27:47 - *.interkonekt.pl

Takiej nędzy dawno nie widziałem. Zero pomysłu na gre. Niedokładne podania. Żadnego doskoku do rywala. Masakra. Wstydzę się takiej LEGI. Oczy bolą od patrzenia. Astiz dno, Broź tragedia. Jodłowiec idź zagrać w ruletke bo na boisku nie grasz nic.

NT(L)N1916, 05.11.2017 18:48:23 - *.centertel.pl

Do Witek
Jesteśmy w około 500 głów

Koszykarz, 05.11.2017 19:26:30 - *.151

A we Włocławku 50 punktów w plecy

kowaL, 05.11.2017 19:27:23 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

hahahahaha walka o remisik z ogórkami ze Szczecina? żenada! DNO

:-), 05.11.2017 19:34:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jodła i Kuchy dziś żenada dlaczego nie gra Szymański

Cult⚽️Mistrz, 06.11.2017 01:12:57 - *.97

grzesiek, 05.11.2017 17:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kiedy nasi trenerzy nauczą się, że hamalainena nie wystawia się na skrzydle ?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.