Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Romeo Jozak - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Romeo Jozak - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Niedziela, 5 listopada 2017 r. godz. 20:15

Jozak: Wygraliśmy dziś dzięki dobrym zmianom

Mishka, źródło: Legionisci.com

Romeo Jozak (trener Legii): W innych ligach, kiedy grają ze sobą drugi zespół z ostatnim, jest łatwo i zwycięstwo jest pewne, ale nie u nas. Mój pierwszy mecz był z Cracovią i również był bardzo ciężki. Dziś nie weszliśmy dobrze w mecz, z czego jestem bardzo niezadowolony. Ten rzut karny otworzył nam wynik, ale w szatni zawodnicy nie byli zadowoleni, bo wiedzieli, że w pierwszej połowie nie zagraliśmy tak, jak chcieliśmy.
Jakość wielkich zespołów przejawia się jednak w tym, że wygrywają nawet wtedy, kiedy nie grają najlepiej. Zmiany były dziś trafione. Dzięki nim wygraliśmy to spotkanie, chociaż był jeden kryzysowy moment. Oczywiście jestem bardzo zadowolony z tych ciężko wywalczonych punktów.



Komentarze: (41)

benq76, 05.11.2017 20:22:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ponownie gratulacje za 3 punkty.....ale jeżeli chodzi o grę to to co gralismy w 1połowie to dramat ( karny dyskusyjny) i jeżeli nie poprawimy dynamiki i tempa gry to górnik i korona nas nosem wciągnie..... wygląda słabo i 2 miejsce w tabeli może mylic......

word!up, 05.11.2017 20:23:06 - *.wroclaw.dialog.net.pl

Sprzedajcie Jodłowca choćby za suchą bułkę. Ten typ to jest porażka.

Gocław, 05.11.2017 20:28:36 - *.dynamic.chello.pl

Brawo trenerze Jozak, z takim przygotowaniem fizycznym takie wyniki to jest świetny wynik!
Nic nie gramy, a same zwycięstwa. Brawo !!!
Ugasić w szatni ten kryzys po Lechu, nie każdy by potrafił.

P.s. Jacek Magiera - i tak tęsknimy za Panem.

Andrzej, 05.11.2017 20:38:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dobre zmiany, kur.. które, jedyna zmiana z sensem to Francuz za Włocha, a pózniej przy remisie zmiana def pomocnik za def pomocnika, a pózniej prawy obrońca za obrońce. Jak ku.. można mówić o dobrych zmianach.

ja, 05.11.2017 20:45:24 - *.play-internet.pl

Ważny wynika a nie gra. Tego właśnie brakowało,że jak nie idzie to i tak zbiera się komplet punktow. Takim tempem do przerwy zimowej i porządki na wiosnę. Nie ma też co demonizować,że jaka to słaba gra była dzisiaj,bo jednak Pogoń Szczecin w tej rundzie gra bardzo ofensywa piłkę więc siłą rzeczy stwarza sporo sytuacji i przeważa,ale jak pokazuje układ tabeli łatwo też się ją punktuje co pokazała Legia. Tym optymistycznym akcentem może jutro zaczynać kolejny tydzień pracy :) @dla mnie karny był ewidentny,nie wiem gdzie tu dyskusyjny :)

Kipkorir, 05.11.2017 20:46:06 - *.dynamic.chello.pl

Nie jest źle jak na tak totalnie nieprzygotowaną do sezonu drużynę. Byle do przerwy zimowej. Powinno być dobrze na wiosnę.

Betty S., 05.11.2017 20:53:54 - *.dynamic.chello.pl

wiadomix #dobrazmiana zawsze dobra :D

grzesiek, 05.11.2017 20:53:57 - *.centertel.pl

Panowie Pilkarze zaczeli chyba trenowac na treninach. Nie ukrywam zdziwienia

Piotrr, 05.11.2017 21:20:32 - *.084.063.pools.vodafone-ip.de

Brawo Legio za 3 pkt! Co może martwić, to totalne zdominowanie w pierwszej połowie przez Pogoń.

Teraz chcecie sprzedać Jodłowca?? Niedawno był tak chwalony. To jest sport. To jest piłka nożna. To są polscy kopacze. Raz super, innym razem dno. Teraz mamy 4-ech def. pomocników: Mąka, Moulin, Kopa, Jodła. Mąka i Moulin(jeśli ma jeszcze ochotę do gry, co dziś w sumie pokazał) powinni zostać. Jodła.. hmm nie wiem. Kopa na bank OUT. W zimie pozyskać kogoś młodego na tę pozycję.

Pasquato słabo. Niezgoda słabo. Jodła słabo. Astiz słabo.

Pazdan super. Malarz super(raz przysnął i wyszedł z bramki zbyt wolno). Kuchy do 40.minuty spał, potem super.

Alan, 05.11.2017 21:20:56 - *.145.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do Gocław
Kto tęskni ten tęskni szacun za remis z Realem ( przy pustych trybunach ) i wygrana z Lizbona ale jednak wpadek było dużo więcej i jesCze te fartowne MP ze świetnym składem tego się nie zapomina jak również brak pucharów po 5 latach nieustannych gry w nich także dużo wiecej - niż +

Kuba, 05.11.2017 21:22:53 - *.dynamic.chello.pl

Karny dyskusyjny ? Zmień może zainteresowania gościu

AAA, 05.11.2017 21:27:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Do Gocław:jak tak tęskisz za zmianami w 88 min,nijakością,wystawianiem Moulina,Kopczyńskiego i brakiem walki to zadzwoń do Jacusia z kajetem czyli Wuefisty

do word!up, 05.11.2017 21:50:55 - *.adsl.inetia.pl

Sam się sprzedaj ale nawet suchej bułki szkoda.Bez Jodłowca środek pola nie istnieje.Dzisiaj miał słabszy mecz ale osobiście nie wyobrażam sobie Legii bez Tomka

kiboL, 05.11.2017 22:07:43 - *.s126.sekocin.pl

Kto obserwował Pasquato przed zakupem? Tak słabego zawodnika nawet w II Legii nigdy nie było.

beniaminek, 05.11.2017 22:09:45 - *.proneteus.pl

dyskusyjny karny...? To musiałby chyba nogę urwać, żeby był pewny?

Hugon, 05.11.2017 22:26:07 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Józek zmiany do dupy.

oLaf, 05.11.2017 22:53:48 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Pasquato nie nadaje się do niczego!!! masakra, amm nadzieję ze go tylko wypożyczyliśmy a nie kupiliśmy??

Czili czaj, 05.11.2017 23:02:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Primo : karny był , jak można mówić że nie ?? Duo : Kopa już dostał tyle krytyki , że upewniam się , że poszedł jakiś zewnętrzny hejt na niego . Chociaż trochę sobie zasłużył ( jak reszta drużyny ) . Michał ( skoro inni ) powinien też mieć szansę wiosną na rehabilitację swoją grą ( może jako zmiennik ale jednak ). JAK WSZYSCY to wszyscy . A na Górnika to atakować trzeba , nie lubię ryzyka . Oni grają atak i spodziewają sie , że zagramy z kontry . A my ich z pozycyjnego - dla odmiany . Mogłoby tak być ...

Do "do word!up", 05.11.2017 23:51:53 - *.31.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Teraz to popłynąłeś z tym, że nie wyobrażasz sobie Legii bez Jodłowca. Nie ma ludzi niezastąpionych. Z całym szacunkiem do Jodły, ale jego czas w Legii właśnie dobiega końca. Owszem zagrał dziś słabszy mecz, poprzedni niezły i pewnie jeszcze nie raz zagra solidnie, ale wątpię by wrócił do formy jaką prezentował na mistrzostwach i przed nimi.

tomasz problem , 06.11.2017 06:42:22 - *.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Panowie zazwyczaj gramy piach 1 lub2 polowe .Wynika to z tego ,ze nie jestesmy przygotowani do sezonu i cala filozofia. Takie tam moje zdanie.

mietek, 06.11.2017 08:29:18 - *.emea.ibm.com

@Do "do word!up": Jeżeli mówiąc mistrzostwa masz na myśli ostatnie EURO, to akurat tam Jodła był rezerwowym i nic wielkiego nie pokazał. A co do jego formy z tamtego okresu. Na polską ligę wystarczało, ale już w pucharach nie był takim dominatorem w swoim sektorze boiska. Najlepiej go było sprzedać właśnie zaraz po EURO, ale... Smutno to mówić, ale na zachodzie takich jak Jodłowiec mają na pęczki, co miało przełożenie na zero ofert dla niego.

@Czili czaj: Jak tak będziemy wszystkim dawali (po raz nie wiadomo już który) "drugą szansę", to znowu zimą nie oczyścimy tej Stajni Augiasza. Najwyższy czas paru zawodnikom powiedzieć "do widzenia" - może wtedy inni zrozumieją, że nie biorą wielkich pieniędzy za samo bycie w Legii.

Kristo(L)wawa, 06.11.2017 08:38:11 - *.centertel.pl

Jak dla mnie najsłabszy kolejny raz Pasquato... Ciekawe czemu Sxymański nie dostaje szansy na środku? Na skrzydle nie poszalał ostatnio ale on raczej na ofensywny srodek sie nadaje a nie skrzydlo...szkoda chlopaka

Wnp, 06.11.2017 08:47:18 - *.play-internet.pl

Wygralismy dzis bo mamy KucharcZyka, tyle w temacie

Afro, 06.11.2017 09:05:09 - *.static.nsti.pl

Nie wiem czy wygraliśmy dzięki zmianom, ale na pewno były dobre. Widać, że sztab trenerski dobrze pracuje i odczytuje sytuację na boisku.

@rek do Kristo(L)wawa, 06.11.2017 10:55:39 - *.dynamic.chello.pl

Co do Pasquato - no comments... Facet ewidentnie nie wykorzystuje swojej szansy na grę w pierwszym składzie...

Co do Szymańskiego - być może RJ zauważył jakieś niepokojące sygnały ze strony zachowań Szymańskiego (psychika, stres, dyspozycyjność, forma, nadmierna ambicja, wydarzenie "parkingowe", etc.) i dlatego nie chcąc "spalić" chłopaka daje mu odpocząć od pierwszego składu... Wszak RJ zna się na młodzieży i dobrze wie, jak pracować z młodzieżą... Nota bene odrobina "odpoczynku" od pierwszego składu nikomu nie zaszkodzi... Popatrz, jaka palma odbiła Berto, Nagy'emu czy Moulinowi... Moulin posiedział sobie kilka spotkań na ławie i wczoraj pokazał inną jakość na boisku... Być może podobnie będzie w przypadku Nagy'a, Berto czy Szymańskiego... Pożyjemy zobaczymy... Pozdro (L)

@rek do mietek, 06.11.2017 14:10:13 - *.dynamic.chello.pl

Stajnia Augiasza... Podoba mi się te porównanie... Ale nasz dzielny RJ nie uczyni tegoż w jeden dzień, jak onegdaj mityczny Herakles... Ale pełna zgoda w temacie, iż podczas zimowego wietrzenia i sprzątania szatni podziękujemy pomalutku panom: Czukwu, Sadiku, Pasquato, Jędrzejczyk, Berto a latem także panom: Broź, Jodłowiec, Kopczyński, Malarz i być może pan Wieczny Foch (czytaj: Nagy)... Pozdro (L)

Kipkorir, 06.11.2017 14:33:10 - *.dynamic.chello.pl

I ja nie tęsknię za Magierą. Dość siatkonogi, lansowania Kopczyńskiego i trenera-kolegi. Pora na twardą bałkańską szkołę.

Czili czaj, 06.11.2017 15:10:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do Mietek : No trochę tak to wygląda jak mówisz , niestety . Żal mi chłopaka , bo na początku dobrze grał ( przedtem ) . A zmiany w drużynie będą , żeby wiosną nie było kłopotów , nie da się ukryć . Pozdro .

Legionista, 06.11.2017 15:15:55 - *.226

"Zmiany były dziś trafione." Kopczyński coś dał? Nic... Moulin - Bramka... Jędrzjeczyk - Nic...... @rek, Moulin to miał kontuzje i nie siedział na ławce.

@rek, 06.11.2017 16:02:25 - *.dynamic.chello.pl

do Legionista
Ta niby kontuzja Moulina to była ściema... Facet nie wytrzymał ciśnienia spotkania "parkingowego" i zaczął zbyt głośno pyskować... Tak czy siak odpoczął sobie troszkę od piłki i przyznasz, iż wczoraj dał całkiem przyzwoitą zmianę... Co do Kopy i Jędzy - no comments... Dni tych panów w (L)egii są już chyba policzone... Pozdro (L)

Legionista, 06.11.2017 16:14:05 - *.226

@Alan, Jesień Legii Magiery (poprzedni rok) była bardzo, a to bardzo dobra - można powiedzieć Idealna.... Wygrywaliśmy po 5:0 z Śląskami, Górnikami Ł i innymi zespołami, ale też były ważniejsze wydarzenia: Wygrany mecz z Sportingiem oraz remis z Realem - co dało 3 miejsce fazie grupowej LM i jest to najlepszy sukces Polskiego klubu w XXI wieku! Należy pamiętać też o meczu z Jagą (4:1 chyba taki wynik był...) i Lechią (3:0) Po rundzie Jesiennej Legia została rozsprzedana (brak Niko, Prijo, Bereszyńskiego i brak wzmocnień), ale wiosna też nie była najgorsza - była dobra! Wygrana z Amiką 2:0 (dominacja!), Wygrana z Termaliką 6:0 (pierwsza i jedyne zwycięstwo z termaliką oraz najwyższe zwycięstwo od 13 lat...) Graliśmy jak równy z równy z Ajaksem (zabrakło napastnika...) i przede wszystkim wygrywaliśmy z większymi zespołami (2 razy po 2:0 z Pogonią, 3 razy wygraliśmy z Amiką itp) Pobiliśmy rekord wygranych meczów na wyjeździe (Klubowy oraz wyrównaliśmy Ekstraklasowy...) i przede wszystkim wygraliśmy MP (nie na farcie tylko przez słabość Ekstraklasy... ) Poprzedni sezon był bardzo, a to bardzo dobry - Idealny... Nadszedł nowy rok i Legia została znowu rozsprzedana oraz nie została wzmocniona choć Magiera miał Listę piłkarzy do kupienia (jedynie Mąka przyszedł z tej listy...) Przegraliśmy SP (SP jest traktowany jako sparing...), zostaliśmy wyeliminowani w LE oraz LM (te drużyny nie są słabe!) i przede wszystkim zostawił RJ dobrą sytuację w Ekstraklasie - Porównaniu do ostatnich sezonów to można tak nazwać :) JM ma swoje minusy których musi poprawić żeby wrócić do Legii, ale jego Kadencja w Legii była bardzo dobra i ja mu dziękuję za rok pracy w Legii!! Za to że zostawił Sosnowiec (mógł zostać i byśmy teraz oglądali Z.S w ekstraklasie) i wrócił do Legii (bez trenera JM nie mielibyśmy 3 miejsca w Fazie grupowej)

Legionista, 06.11.2017 16:21:45 - *.226

@Kipkorir, Siatkonoga- Za Czerczesova, Berga, Urbana i obecnie Jozaka też trenują (nie tylko za Magiery...), Lansowanie Kopczyńskiego - To dlaczego wychodzi i jeszcze gra?? @rek, Brakuje Cierzniaka, Berto to bym pozostawił bo ma możliwości i jest to zadanie RJ żeby Berto zaczął grać.... Jeszcze bym dodał: Czerwińskiego i Hamalainena :)

Gocław, 06.11.2017 16:26:39 - *.dynamic.chello.pl

Do Alan:

A nie masz wrażenia, że nawet gdyby tu przeszedł Mourinho czy Zidane, to z tymi piłkarzami i ogólnym zamieszaniem jakie powstało w klubie, to nawet wymieniona dwójka trenerów nie awansowałaby do europejskich pucharów? Ja właśnie takie wrażenie mam, dlatego nie ma pretensji do Pana Magiery.

Jasne, Pan Magiera nie był bezbłędny, nikt nie jest. Ja jednak myślę, że jedynym dużym błędem, który popełnił było to, że nie "powalczył" z zarządem o szybsze i co ważniejsze lepsze transfery w końcówce poprzedniego sezonu. Może się nie dało, kulisów nie znam...
Cała reszta, moim zdaniem, jest tylko tego wynikiem. Mi jest szkoda, że Pana Jacka z nami nie ma, gdyż bardzo rzadko się zdarza, żeby trenował drużynę człowiek zakochany w klubie. Do tego człowiek inteligentny i maksymalnie zaangażowany w pracę.

Czy winą za brak pucharów należy obarczyć Pana Jacka Magierę?
Moim zdaniem nie, jest to wina:
- znacznego osłabienia składu,
- braku porządnych transferów,
- zamieszaniem właścicielskim połączonym z brakiem pewności tego co będzie (np. wypowiedź Pana Szamotulskiego w programie Stan Futbolu),
- mieszaniem w głowach zawodników przez niektórych ludzi, można to nazwać brakiem spokoju w drużynie
- przewlekłą kontuzją Radovica (jak się okazuje dawał w ataku więcej drużynie niż mogłem przypuszczać)
- zlekceważeniem rywali przez piłkarzy (słynna wypowiedź i zakład Pana Dąbrowskiego przed Sheriffem).

Nie wierzę, żeby w tych okolicznościach jakikolwiek trener mógł sobie poradzić.

Pan Magiera nie potrafił szybko znaleźć recepty na wygrywanie. Miotał składem. Szukał. To prawda. Pan Jozak z kolei znalazł ją prawie od razu. Jednak naprawdę ciężko jest wpaść na to, że drużyna która zdobyła MP grając krótkimi podaniami szybko po ziemi, nagle nie będzie potrafiła wymieć dwóch podań z pierwszej piłki i trzeba zmienić taktykę na grę długimi podaniami i z kontry. Ciężko przewidzieć, że mając w drużynie zawodników dobrych technicznie, najlepiej w rundzie będzie grał Pan Michał Kucharczyk. Tego Pan Magiera nie przewidział i dlatego odszedł.

Mam inne zdanie od Ciebie, że Pan Magiera wygrał ligę świetnym składem. Moim zdaniem to nie był świetny skład, miał jednak piłkarza przerastającego tą ligę o dwie klasy. Po wyjęciu ze składu tego gracza drużyna traciła 50% swojej wartości w ataku. Wydaje mi się też, że nie doceniasz momentu, w którym Pan Magiera objął drużynę. To nie było łatwe zadanie. Hasi, Dortmund, Arka, jeszcze wtedy brak VOO. Poukładać ten bałagan było moim zdaniem bardzo ciężko.

Przeanalizuj skład Legii przez ostatnie 5 lat, w których to latach awansowaliśmy do euro-pucharów i porównaj to z obecnym składem. Może będziemy mieli inne zdanie, ale w moich oczach tak słabego składu, zwłaszcza w ofensywie, nie mieliśmy od dawna. To, że tacy piłkarze jak np. Panowie Astiz, Kucharczyk i Niezgoda grają pierwsze skrzypce w Legii jest moim zdaniem dowodem, że jakość składu została lekko obniżona w porównaniu z poprzednimi latami. W Lidze Polskiej grają na wystarczającym poziomie, ale na Europę potrzebni byliby znacznie lepsi piłkarze. Nie zrozum mnie źle, nie jestem przeciwnikiem Pana Niezgody w ataku Legii, chodzi jedynie o to, że porównując jego osobę z Nikolicem czy Prijovicem, mamy na tą chwilę obniżenie wartości tej pozycji w klubie.

A Jackowi Magierze życzę, żeby wyjechał z polskiego piekiełka i przecierał szlaki jako polski trener za granicą. Poradzi sobie, jestem pewny.

Pozdrawiam Alan

Legionista, 06.11.2017 20:18:01 - *.226

@Gocław, 100% racji :) Sam fakt że JM zostawił Z.Sosnowiec (mógł zostać i rozwijać się itp..) i wrócił do Legii ma u mnie szacunek (Nikt się wtedy nie spodziewał że wygra MP oraz zajmie 3 miejsce w Fazie grupowej LM) Ja to życzę JM powrotu do Legii i zostania selekcjonerem reprezentacji Polski.

Gocław, 06.11.2017 22:02:44 - *.dynamic.chello.pl

Odp. do Legionista:

Czytałem Twój wpis, już po tym jak napisałem swój i rzeczywiście widzimy to podobnie :).

Jestem pewny, że Pan Jacek Magiera zostawiłby każdy polski klub, żeby przejść do Legii.

Bardzo dawno temu byłem świadkiem rozmowy, po jakimś meczu rezerw Legii (chyba w Legionowie), jak Pan Jacek Magiera (wtedy jeszcze piłkarz) rozmawia z jednym z piłkarzy, który namawiał Pana Jacka do odejścia z Legii i przejścia do jego drużyny. Pan Jacek stanowczo powiedział wtedy: "(...) z Legii to muszą mnie wyrzucić, ja sam nigdy nie odejdę(...)".

To mi bardzo zaimponowało, pamiętam to do dziś, a stawiam że minęło pewnie z 15 lat. Między innymi dlatego zawsze będę miał do Pana Jacka szacunek. Dlatego też żałuję, że już Pana Jacka z nami nie ma.

Twoje życzenia powrotu do Legii są fajne, ale obawiam się, że długo nie będą możliwe do zrealizowania. A to przede wszystkim dlatego, że Jozak jest zbyt dobrym fachowcem od piłki nożnej. Jeszcze nie trenerem, gdyż do tego potrzebuje jeszcze doświadczenia, ale na piłce nożnej zna się. I myślę, że on będzie trenerem Legii przynajmniej dwa lata. Dlatego ja kibicuje, żeby Pan Magiera został trenerem europejskiego średniaka, skąd będzie miał blisko do wspomnianej przez Ciebie kadry Polski. Aby to się jednak stało, to jeszcze trochę czasu musi upłynąć.

Pozdrawiam Legionista

Zajmon Szczecin , 06.11.2017 23:13:58 - *.60.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jedzy się pozbyć bo nędzę gra a kasy furę bierze. Chukwu i Pasquato arivederci Roma. Sadiku Kopa i Berto ostatnie pół rundy ostatnia szansą. Podejrzewam że Moulin będzie chciał odejść.

Do mietek, 07.11.2017 05:39:36 - *.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zgadza się był rezerwowym, nie zmienia to faktu, że był w życiowej formie. Co powiesz w takim razie o jego obecnej dyspozycji, bo do formy z tamtego okresu to mu dużo brakuje? Tak jak pisałem wcześniej jego czas dobiega końca w Legii.

aaa, 07.11.2017 10:09:40 - *.adsl.inetia.pl

tak się zastanawiam czy dobra lepsza forma L to zasługa kibiców za oklep w poznaniu grajków czy zmiana na stanowisku trenera ?????? Już kiedyś Rzeźnik dostał w pysk w tunelu i L grała lepiej :) :)

Legionista, 07.11.2017 16:42:26 - *.226

@Gocław, Co to Jozaka - Jest to ekspert i należy mu się szacunek, ale bez wzmocnień to nic nie osiągnie w europie i znowu będzie źle dla nie których :) Wracając to tematu JM - Według mnie za np: 5-10 lat będzie inna sytuacja w Legii i może na spokojnie wrócić :) Teraz musi zbierać doświadczenie i realizować swoje cele :)

Szakal, 07.11.2017 18:51:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@Alan
Gimbusie, to wypracowanie to napisałeś na j.polski?
Większego bełkotu dawno nie widziałem. Wróć do komentowania jak skończysz 16 lat

Gocław, 07.11.2017 23:09:42 - *.dynamic.chello.pl

Odp. do Legionista.

Oczywiście masz rację, bez zimowych wzmocnień będzie ciężko nawet o mistrza Polski, o euro-pucharach nie wspominając. Dodatkowo warto pamiętać, że ten poziom najsłabszych europejskich drużyn cały czas idzie w górę.

Bardzo ciekawy jestem, jak to będzie po pierwszym okienku transferowym zarządzanym przez Pana Jozaka. Wydaje się, że facet ma dobre kontakty i zmysł do wyszukiwania ciekawych graczy. A czy tak rzeczywiście będzie to się okaże. Po tym kto obecnie gra wydaje mi się, że zmian będzie sporo.

Odnośnie Pana Magiery, 5-10 lat, to bardziej prawdopodobne.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.