Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Legionisci.com
fot. Legionisci.com
Niedziela, 5 listopada 2017 r. godz. 20:21

Janas: Biednemu zawsze wiatr w oczy

Mishka, źródło: Legionisci.com

Rafał Janas (trener Pogoni): Pierwsze co mi się nasuwa po tym meczu, to że biednemu zawsze wiatr w oczy. Ten mecz był jak cała runda - mamy pomysł na grę, wiemy, jak chcemy zagrać, realizujemy założenia taktyczne, ale nic nie chce wpaść. Popełniamy indywidualny błąd i dzisiaj w efekcie był rzut karny. Nadzieje wróciły po wyrównującej bramce, bo byliśmy dziś równorzędnym rywalem dla Legii, a momentami nawet lepsi.
Potem jednak padły bramki na 1-2 i 1-3 i mecz się dla nas skończył. Ciężkie fatum wisi nad Pogonią. Na szczęście już się skończyło, bo nie mieliśmy pomysłu i nie potrafiliśmy pomóc drużynie. Mam nadzieję, że nowy trener to zrobi i Pogoń nie będzie na dnie, bo nie zasługuje na to.



Komentarze: (24)

Ibis, 05.11.2017 20:42:06 - *.dynamic.chello.pl

Szczerze życzę szybkiego odbicia się od dna tabeli. Na miejsce, tzw. czerwonej latarni ESA - nie zasługujecie. Powodzenia!

Wawa1973, 05.11.2017 21:00:07 - *.107.otc.net.pl

Wszystkiego najlepszego i szybkiego powrotu do formy. Szczecin zawsze w sercu drugi po (L)

źródeł, 05.11.2017 21:02:13 - *.dynamic.chello.pl

Też liczę na to, że Pogoń odbije się od dna.

Mimo, że zgody oficjalnie nie ma, to sympatia pozostała...:)

NAS, 05.11.2017 21:08:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Do boju Pogoń!!!!

Sikorpud, 05.11.2017 21:15:37 - *.77

Powodzenia dla Portowcow!

Seba, 05.11.2017 21:15:43 - *.88.avatelwikiker.com

dobry trener tylko wyników nie ma ;)

Seba, 05.11.2017 21:16:34 - *.88.avatelwikiker.com

dobry trener tylko wyników nie ma ;)

Rytm, 05.11.2017 21:19:59 - *.dynamic.chello.pl

Ten kto weźmie Skorżę to będzie mega kretynem...Za co ten trenerzyna bierze tyle kasy? A głupki się nabierają i go zatrudniają.

o., 05.11.2017 22:47:49 - *.centertel.pl

Pogoń musi pozostać w ekstraklasie. Powodzenia!

BORO PS, 05.11.2017 22:54:50 - *.199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jako prawdziwy Portowiec miło mi się czyta komentarze Legionistów.
Zawsze z kumplem z wawy odwiedzamy się na wyjazdach i fajne imprezy robimy, pomimo, że zgody oficjalnie nie ma. Pozdro.

oLaf, 05.11.2017 23:00:18 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Pogoń nawet zawodników ma dobrych tj. na środek tabeli.

Powodzenia Pogoń i bijcie się o górną połówkę!!

do Rytm, 05.11.2017 23:15:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Piłkarze Skorego zwolnili , podobno robił co mógł , tak mówią dziennikarze kanału plusz . Też myślę , że się starał . Mecze przeciwko Spartakowi - szacunek . A Rafał to dobry trener , niepotrzebnie jest taki skromny i mówi , że nic się nie dało zrobić , że nie mieli pomysłu . Więcej pewności siebie i szukania metody na piłkarzyków , co stroją fochy . Zupełnie jak u nas , niedawno .

Wychowany na zgodzie Legia&Pogoń, 06.11.2017 02:48:28 - *.centertel.pl

Powodzenia Portowcy!

pioter, 06.11.2017 07:41:20 - *.dynamic.chello.pl

...a ja się zapytam, co wczoraj spiewali kibice Pogoni?
bo jak mnie słuch nie myli, to jakieś bluzgi były...

Redakcja (LL!): Nie było żadnych bluzgów w kierunku Legii.

Do pioter, 06.11.2017 08:43:14 - *.centertel.pl

Nie siej fermentu skoro na meczu nie byłeś! Żadnych tekstów w naszym kierunku nie było. Pogonii życzymy powodzenia i nie wyobrażam sobie ekstraklasy bez Portowców

as, 06.11.2017 09:30:02 - *.56.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak zwykle przy prowadzeniu drużyny przez Skorżę i Janasa - zdecydowały błędy indywidualne, i tak co mecz w każdym kolejnym zespole.

Do Do pioter, 06.11.2017 09:41:38 - *.acuarius.pl

Na poczatku gwizdali na nasz doping 'jestesmy zawsze tam'.

Byłem na meczu, 06.11.2017 11:20:51 - *.elartnet.pl

Były gwizdy

Legia Pogoń, 06.11.2017 12:31:09 - *.240

Szczerze to Legia Pogoń Pogoń Legia , za dużo razy się śpiewało. Pozdro do Szczecina i nie spadnijcie :D

mbl, 06.11.2017 15:31:20 - *.pwpw.pl

Jak jestem kibicem Legii, tak przykro mi się oglądało ten mecz. Tak jak cieszą mnie kolejne 3 punkty, tak uważam, że obiektywnie 2-3:1 powinno paść, ale dla Pogoni. Nie zasłużone zwycięstwo. Powodzenia, oby w Szczecinie było już tylko lepiej.

Bardzo lubię deszcz, 06.11.2017 15:32:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nawet gdyby , to czasem jakaś mała ekipa próbuje gdzieś coś ''zmienić'' , a po chwili starsi i mądrzejsi spojrzą na nich groźnie i małolaty zamykają buźki . Na razie na Pogoni rządzi starszyzna (ogólnie , nie małolaty ) i kasują niewłaściwe zachowania szczeniaków . Mam nadzieję .

Marce(L)i, 06.11.2017 18:23:35 - *.dynamic.chello.pl

Pozdrowienia dla Szczecina.Zawsze miałem,mam i będę miał dla Was duzo mega sympatii i bardzo Was proszę walczcie i nie spadajcie.Naprawdę stac Was na piewrszą połowę tabeli ekstraklasy.

kibic, 06.11.2017 21:16:45 - *.166

Powodzenia Pogoń!

pioter, 06.11.2017 22:20:43 - *.dynamic.chello.pl

dzięki za odpowiedzi; mecz oglądałem w necie a, stary jestem i głuchy, więc usłyszałem to , czego nie chciałbym usłyszeć, bo w Szczecinie wiele wspaniałych chwil spędziłem...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.