Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Kibice Legii w Szczecinie - fot. Mishka / Legionisci.com
Kibice Legii w Szczecinie - fot. Mishka / Legionisci.com
Niedziela, 5 listopada 2017 r. godz. 20:03

Fotoreportaż ze Szczecina

Woytek, źródło: Legionisci.com

6200 kibiców obejrzało mecz w Szczecinie w tym około pól tysiąca fanów ze stolicy. Legioniści zanotowali czwarte zwycięstwo z rzędu i w następnej kolejce zagrają o pozycję lidera z Górnikiem Zabrze. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze Szczecina:
Fotoreportaż z meczu - 59 zdjęć Mishki




Komentarze: (15)

(L), 05.11.2017 20:41:24 - *.ilabs.pl

Ciekawe ilu fanów Z STOLICY .A ilu spoza...

Do (L), 05.11.2017 20:55:37 - *.net024-g2.isko.net.pl

Rusz 4litery z domu to zobaczysz.
Pozdro i szacunek dla obecnych.

do L, 05.11.2017 21:26:27 - *.play-internet.pl

Większość na naszym sektorze to bracia ze szczecina

zzz, 05.11.2017 22:34:50 - *.dynamic.chello.pl

Ciekawa sprawa: Kołobrzeg widoczny po stronie Legii (Kołobrzescy Legionisci) i po stronie Pogoni ("Kotwica Kołobrzeg")

do L, 05.11.2017 22:48:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A jakie to ma znaczenie ? Przecież wszyscy oni to nasi (L) . Jesteśmy wszędzie , nawet w Australii i innych miejscach . Chyba , że pytasz ile np. Olimpii ( niewiele wiem , bo nie pojechałem ) . Widzę , że jest Kołobrzeg , Szczecinek , Orneta , Brodnica , może Chełmża i Kwidzyn , może Grudziondz albo Rypin . Jutro jeszcze raz zobaczę . Szacunek dla wszystkich naszych ''gorących ''chłopaków i zdrowia , bo mnie trochę gripa próbuje napocząć . Bez podtekstów , hehe ... Apropo , ładna Szczecinianka na pierwszym zdjęciu Miszki .

roben, 05.11.2017 23:11:51 - *.191

do..L
widać że nie byłes na wyjeżdzie , wiec się nie wypowiadaj...żadnych braci ze Szecina nie było , bo ich nie ma ...to byli bracia z Kołobrzegu :)

Japa, 06.11.2017 00:13:56 - *.centertel.pl

Super fotki zamiast trybun i opraw, kibiców itd zamulony broz z serduszkiem i kuchy ......wescie sie ogarnijcie i dajcie fotki z trybun a nie kopaczy kogo to ...

Cult⚽️Legia, 06.11.2017 01:17:06 - *.97

Ze wzglèdu na Pièkná historie friends powinniśmy Szczecin szanować bo to jedyni co z Mistrzem co pomogá jeśli potrzebujesz friends

Och(L)ota, 06.11.2017 08:56:26 - *.dynamic.chello.pl

Roben Bracia w Szczecinie byli,sa,I beda ! Szacunek do Portowcow zawsze!

Warszawiak77, 06.11.2017 10:43:34 - *.centertel.pl

Pogoń Szczecin! Sandal, Gluchy, Spirytus, Adi, Alladyn serdeczne pozdrowienia

andrzej, 06.11.2017 12:46:25 - *.nycmny.fios.verizon.net

wystarczy wysiasc na centralnym i miejscowy cala geba

Och(L)ota, 06.11.2017 12:47:18 - *.dynamic.chello.pl

Warszawiak77 dolaczam sie do pozdrowien dla braci ktorych wymieniles.To sa bracia.

Łukasz, 06.11.2017 12:59:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Koszalin też obecny

FOREVER LEGIA, 06.11.2017 17:16:25 - *.play-internet.pl

Do Warszawiak77.Gluchy nadal aktywny na wyjazdach,Spirytus juz poza Szczecinem mieszka,Adi w rozjazdach-taka praca,a Sandal ogarnia wejsciowki na Pogoni dla braci z Legii.Wypadlo z lancucha ludzkich istnien bardzo wazne ogniwo-ARAS.Czesc Jego pamieci.

do FOREVER L, 07.11.2017 12:44:50 - *.dynamic.chello.pl

Napisales co u chlopakow a napisz co u ciebie slychac bo sie nie przedstawiles nawet

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.