Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Krzysztof Mączyński - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Krzysztof Mączyński - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Piątek, 3 listopada 2017 r. godz. 12:10

Jędrzejczyk, Pazdan i Mączyński powołani do reprezentacji Polski

źródło: 90minut.pl

Selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka podał kadrę na towarzyskie mecze z Urugwajem (10 listopada, 20:45 w Warszawie) i Meksykiem (13 listopada, 20:45 w Gdańsku). Powołania otrzymało trzech legionistów - Artur Jędrzejczyk, Michał Pazdan i Krzysztof Mączyński.

Kadra:

Bramkarze: Artur Boruc (AFC Bournemouth, Anglia), Łukasz Fabiański (Swansea City AFC, Walia), Łukasz Skorupski (AS Roma, Włochy), Wojciech Szczęsny (Juventus FC, Włochy)

Obrońcy: Bartosz Bereszyński (UC Sampdoria, Włochy), Thiago Cionek (US Palermo, Włochy), Kamil Glik (AS Monaco FC, Monako), Jarosław Jach (Zagłębie Lubin), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów, Ukraina), Michał Pazdan (Legia Warszawa)

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (VfL Wolfsburg, Niemcy), Przemysław Frankowski (Jagiellonia Białystok), Jacek Góralski (Łudogorec Razgrad, Bułgaria), Kamil Grosicki (Hull City AFC, Anglia), Damian Kądzior (Górnik Zabrze), Grzegorz Krychowiak (West Bromwich Albion FC, Anglia), Rafał Kurzawa (Górnik Zabrze), Karol Linetty (UC Sampdoria, Włochy), Maciej Makuszewski (Lech Poznań), Krzysztof Mączyński (Legia Warszawa), Maciej Rybus (Lokomotiw Moskwa, Rosja), Rafał Wolski (Lechia Gdańsk), Paweł Wszołek (Queens Park Rangers FC, Anglia), Piotr Zieliński (SSC Napoli, Włochy)

Napastnicy: Robert Lewandowski (FC Bayern München, Niemcy), Mariusz Stępiński (AC Chievo Verona, Włochy), Jakub Świerczok (Zagłębie Lubin), Kamil Wilczek (Brøndbyernes IF, Dania)



Komentarze: (21)

???, 03.11.2017 12:59:59 - *.static.ip.netia.com.pl

Ktoś ogląda tą ligę przed wysłaniem powołań? Jędza powołany za solidną postawę na ławce?

jajajajaja, 03.11.2017 13:07:20 - *.90

jedrzejczyk za co???????? paranoja........ to może i czerwińskiego?

Maro, 03.11.2017 13:12:13 - *.242.wlantech.pl

A Boruc to nie skończył kariery w reprze przypadkiem?

Juri, 03.11.2017 13:15:22 - *.centertel.pl

Jędza do boju

Adi , 03.11.2017 13:16:54 - *.opera-mini.net

W czym swierczok jest lepszy od niezgody?

wkz, 03.11.2017 13:20:39 - *.159

Jedziejcik buahahahaha :) Panie Nawałka a za co? za zaslugi czy za obecna forme?

@Maro, 03.11.2017 13:45:55 - *.201.ipv4.supernova.orange.pl

To ma być oficjalne pożegnanie Boruca w reprezentacji.
Pazdan wraca do dobrej dyspozycji, Mączyński też nieźle ostatnio gra i solidnie pracuje na boisku, ale Jędrzejczyk ? Ten Pan powinien pracować od zera na pierwszy skład w Legii i reprezentacji.

Do Maro, 03.11.2017 13:48:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Boruc kończy z repra meczem z Urugwajem

@rek, 03.11.2017 14:17:55 - *.dynamic.chello.pl

Ilu tutaj (L)egionistów /byłych i obecnych/... Aż miło popatrzeć: Artur Boruc, Łukasz Fabiański, Wojciech Szczęsny, Bartosz Bereszyński, Artur Jędrzejczyk, Michał Pazdan, Kamil Grosicki, Krzysztof Mączyński, Maciej Rybus, Rafał Wolski, Robert Lewandowski...:)))) Pozdro (L)

Do Arek , 03.11.2017 14:44:17 - *.centertel.pl

Lewy nigdy nie pucuje sie do L wiedz go pomiń !

m4pierwszy, 03.11.2017 14:47:53 - *.5

Jodła, czas wracać do repry.

Sawo, 03.11.2017 14:48:01 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Powolanie Jedrzejczyka to kpina. U Nawałki zawsze grali kumple a nie realnie najlepsi i poki sa wyniki to jego wybory sie bronia ale to juz kolesiostwo wyzszej rangi. Ciekawe jak dlugo tacy kadrowicze jak nasz Jedza beda grali za zaslugi. Kiedy Artur rozegral dobry mecz w barwach Legii? Nie mowie o bardzo dobrym chodz wlasnie takie powinny byc nagradzane powolaniem. Jeden dobry mecz od poczatku sezonu! Oczywiscie pomijam ten okres kiedy Arturek leczyl paluszek.

Do @rek, 03.11.2017 15:03:05 - *.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No Lewandowski to Legionista pełną gębą dzięki naszym włodarzą

axlrose, 03.11.2017 15:54:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do @rek:
Ja strasznie lubię wyliczać dla "niekumatych",ilu obecnych na danym meczu reprezentantów grało kiedyś w naszym kochanym klubie.
Ale pan Nawałka zawsze twierdził,że na powołania zasługują tylko grający zawodnicy,więc jak ma się do tego "Jędza"?

Winylo, 03.11.2017 16:21:18 - *.play-internet.pl

Bardziej niz Jędrzejczyk w ostatnim czasie na powołanie zasłużył Jodłowiec!

@rek do wszystkich, 03.11.2017 17:19:01 - *.dynamic.chello.pl

Dlatego przy Lewandowskim wstawiłem emotkę ":))))" Kumajmy żarty... Pozdro (L)

AAA, 03.11.2017 17:38:49 - *.dynamic.chello.pl

Jędzrzejczyk do kadry...buhaha

do Adi, 03.11.2017 18:35:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

no w tym ze wiecej flaszeczek ze sklepu przyniesie

Legionista, 03.11.2017 19:12:21 - *.226

Ja się zastanawiam :I Dlaczego zostali powołani: Frankowski który słabo gra... Kurzawa oraz Kądzior - z całym szacunkiem do nich, ale nie mają poziomu reprezentacyjnego.... Wolałbym obejrzeć już takiego Kuchego niż frankowskiego :I

Ibis, 03.11.2017 20:39:21 - *.dynamic.chello.pl

Jeżeli wymieniona trójka legionistów zagra w meczu z Meksykiem, to do konfrontacji z Górnikiem z pewnością przystąpią "lekko podmęczeni". A może taki jest (chytry) plan trenera Nawałki; jakby tu dopomóc swojemu byłemu klubowi w meczu na szczycie? Moi drodzy, licho nie śpi...

AAA, 04.11.2017 06:50:48 - *.dynamic.chello.pl

Do legionista:Kucharczyk w kadrze,no rozbawiłeś mnie do łez.W kadrze chyba leśników spod Nowego Dworu gdzie pełno drewna takiego jak ta pokraka.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.