Tomasz Nawotka - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Nawotka otworzył wynik

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Tomasz Nawotka udanie rozpoczął weekend. W piątek otworzył wynik spotkania Zagłębia z Ruchem Chorzów i finalnie cieszył się ze zwycięstwa. W zespole Ruchu wystąpił m.in. Mateusz Hołownia, który ujrzał żółtą kartką. W pozostałych meczach większość wypożyczonych legionistów schodziła z boiska w roli pokonanych. Na Słowacji Sadam Sulley zanotował kolejne spotkanie bez zdobytej bramki. Ostatniego gola zaliczył 24 września.
Konrad Michalak (Wisła Płock) - do 74. minuty w przegranym 1-2 meczu z Jagiellonią Białystok. Ukarany żółtą kartką.

Rafał Makowski - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Ruchem Chorzów
Tomasz Nawotka - do 89. minuty w wygranym 2-1 meczu z Ruchem Chorzów. Strzelec bramki na 1-0 w 47. minucie spotkania.
Vamara Sanogo - do 74. minuty w wygranym 2-1 meczu z Ruchem Chorzów

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) – 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Ukarany żółtą kartką.
Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – 90 minut w przegranym 0-3 meczu z Wigrami Suwałki. Ukarany żółtą kartką.
Mateusz Leleno (Puszcza Niepołomice) - nie grał w przegranym 2-3 meczu z Pogonią Siedlce
Radosław Majecki (Stal Mielec) - 90 minut w przegranym 1-3 meczu ze Stomilem Olsztyn
Michał Suchanek (Górnik Łęczna) - nie grał w przegranym 1-3 meczu z Rakowem Częstochowa

Słowacja
Zemplin Michalovce
Tin Matić - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Tatranem Preszów
Sadam Sulley - do 73. minuty w przegranym 0-1 meczu z Tatranem Preszów

Włochy
Sandro Kulenović (Juventus Primavera) - od 43. minuty w wygranym 2-0 meczu z Fiorentiną U-19