Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Kibice ze Szczecinka na meczu z Arką
Kibice ze Szczecinka na meczu z Arką
Sobota, 4 listopada 2017 r. godz. 10:20

Młodzież ze Szczecinka na meczu z Arką

Woytek, źródło: Legionisci.com

Za środki pozyskane ze sprzedaży w sklepie Żyleta Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa zorganizowało przejazd i bilety na spotkanie z Arką Gdynia dla dzieci i młodzieży ze Szczecinka. Fani z miasta oddalonego od stolicy o prawie 450 km szczelnie wypełnili autokar i w niedzielę dopingowali Legię na Łazienkowskiej 3.



Komentarze: (10)

Hautausmaa, 04.11.2017 10:29:41 - *.dynamic.chello.pl

Czyli na granicy wpływów Pogoni, Amiki, Lechii / Arki i Zawiszy, wychowujemy fan klub?

Matigol, 04.11.2017 12:12:40 - *.wroclaw.dialog.net.pl

Do Hautausmaa : Z tego co mi wiadomo to od dawna mamy tam silny Fan Club i nawet po zerwaniu zgody z Pogonią trzyma się dzielnie. Jest jeszcze jeden - chyba najdalej wysunięty na północny zachód - a mianowicie Kołobrzescy Legioniści. Szacunek dla jednych i drugich - każdy mecz to wyjazd i to w ch....daleki. Trzymajcie się chłopaki ! (L)

Do Hautausmaa , 04.11.2017 14:52:11 - *.250

Jestem ze Szczecinka i 97% jest za LEGIĄ odkąd pamiętam a mam 34 na karku,a więc nie musisz nas wychowywać my jesteśmy dobrze wychowani, i jak sam wiesz oprócz Szczecina i Kołobrzegu to do okoła sami wrogowie

Mg, 04.11.2017 16:47:29 - *.play-internet.pl

Pozdro i szacun dla obu F.C.

syrenka, 04.11.2017 18:44:01 - *.centertel.pl

Pozdrowienia z Konina...!! a my wybieramy się na mecz z Wisłą Płock na zakończenie rundy!!!

miron, 04.11.2017 19:36:08 - *.play-internet.pl

szacun dla (L)egionistów ze Szczecinka i Kołobrzegu cała Legia zawsze razem.

Och(L)ota, 04.11.2017 20:27:14 - *.dynamic.chello.pl

Kolego ze Szczecinka Portowcow do naszych wrogow nie mozna zaliczac

, 04.11.2017 21:14:29 - *.sta.asta-net.com.pl

Dobra inicjatywa. Szczecinek mega silny FC. Boli to Lecha i to mocno.

(L), 04.11.2017 21:48:39 - *.dynamic.chello.pl

Szacunek dla Was i podziękowania!!!

Do Och(L)ota, 05.11.2017 06:48:24 - *.service.infuturo.it

Kolego czytaj ze zrozumieniem pozdro

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.