Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Poniedziałek, 6 listopada 2017 r. godz. 12:54

Terminarz Legii do końca roku

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Ekstraklasa SA podała szczegółowy terminarz meczów do końca roku. W ramach 19. kolejki Legia podejmie Termalikę - to spotkanie odbędzie się w sobotę 9 grudnia. W Gliwicach legioniści zagrają we wtorek, natomiast ostatni mecz w 2017 roku zaplanowano na sobotę 16 grudnia.

Najbliższe mecze Legii:
19.11. (ND) godz. 18:00 - 16. kolejka - Legia Warszawa - Górnik Zabrze
25.11. (SO) godz. 20:30 - 17. kolejka - Korona Kielce - Legia Warszawa
28-29.11. - Puchar Polski 1/4 finału - Legia Warszawa - Bytovia Bytów
02.12. (SO) godz. 20:30 - 18. kolejka - Sandecja Nowy Sącz - Legia Warszawa
09.12. (SO) godz. 20:30 - 19. kolejka - Legia Warszawa - Termalica Nieciecza
12.12. (WT) godz. 18:00 - 20. kolejka - Piast Gliwice - Legia Warszawa
16.12. (SO) godz. 20:30 - 21. kolejka - Legia Warszawa - Wisła Płock

Więcej w działach:
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.



Komentarze: (30)

Onis, 06.11.2017 13:13:04 - *.dynamic.chello.pl

Nareszcie... Soboty..... Ufffffff

skibol, 06.11.2017 13:16:30 - *.91.static.bait.pl

z czołowej ósemki na wyjeździe tylko z Zagłębiem i Koroną, obrona tytułu w zasięgu. niebywałe...

Aroooooi, 06.11.2017 13:33:07 - *.play-internet.pl

Co im z tą sobota? Najgorsza pora

ja, 06.11.2017 13:38:45 - *.dynamic.chello.pl

Końcówka roku bardzo prosta - Sandecja, Nieciecza, Piast i Wisła Płock.
To powinno być 12 punktów. Przy naszej beznadziejnej grze minimum to 8 punktów.

Mam nadzieję, że juz po następnej kolejce będziemy liderem i utrzymamy to do końca roku.
Awans w PP też pewny.


Zobaczymy jakie przygotowania zarządzi Romeo zimą, ale tak czy inaczej potrzebne są transfery, bo ci co mieli coś grać jak Nagy, Chukwu i inni nic nie grają.
I tu nie chodzi o pieniądze, bo tacy zawodnicy jak Niezgoda czy Kucharczyk są i tak lepsi niż jakiś Sadiku i Chukwu.

Hautausmaa, 06.11.2017 13:42:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Obowiązkowo minimum 18 punktów!

do Hautausmaa, 06.11.2017 13:57:03 - *.internetdsl.tpnet.pl

a więcej się da?!?!?!

Hautausmaa, 06.11.2017 14:05:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Więcej się nie da, mniej nie ma prawa być. Tak po prostu.

jo, 06.11.2017 14:15:24 - *.centertel.pl

Wreszcie soboty :-) Można będzie piwko strzelić i nie martwić się o poniedziałkowy poranek ;-)

do hautausmaa, 06.11.2017 14:23:30 - *.play-internet.pl

A maximum ile?

do skibol, 06.11.2017 15:02:35 - *.icpnet.pl

Po meczach z Górnikiem i z Koroną może niestety być już po mistrzostwie. Mam nadzieję, że tak nie będzie.

123, 06.11.2017 15:14:36 - *.dynamic.chello.pl

Dwa dni 28 29 ciężki bój o puchar
@Onis. Nareszcie..... wtorek

Cud się stał !!, 06.11.2017 15:58:09 - *.play-internet.pl

W końcu soboty, ktoś poszedł po rozum do głowy.

Bear, 06.11.2017 16:09:14 - *.118.ipv4.supernova.orange.pl

Piątek i sobota najlepsza na mecz.
Zawsze można się czegoś napić albo po meczu uderzyć w miasto :)
Niedziela to dzień trzeźwienia :D

Rosomak, 06.11.2017 16:31:17 - *.met.pl

Z Kielcami w plecy na bank a górnik na remis oby sie nie sprawdziło

Zwierze, 06.11.2017 17:06:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

w koncu soboty. brawo. bedzie mozna sie %%%%%%% ać przed i po!!!! lubie to!!!! hohohohooh!!!!!!

Legia, 06.11.2017 17:24:49 - *.34.threembb.co.uk

A ja nie pije alkoholu już prawie 5 lat i jestem bardzo szczęśliwy. Legia Mistrz!!!

marian, 06.11.2017 18:14:58 - *.dynamic.chello.pl

gdzie nie mamy zakazu?

Alex uk, 06.11.2017 19:09:40 - *.41

Kurnik spuchnie na wiosne, spuchnie juz 19.11

do Legia, 06.11.2017 19:16:54 - *.play-internet.pl

Brawo,ja na razie rok i dwa miesiące nie picia.

sylwiusz11, 06.11.2017 19:27:11 - *.222

a ja piję juz 35 lat i nie widziałem powodu aby o tym tu na forum pisać ale jak czytam teksty typu

""A ja nie pije alkoholu już prawie 5 lat i jestem bardzo szczęśliwy""
to padam na cycki i sobie walne posta jaki to i ja jestem szczęśliwy !!!

Janusz z polnocnej, 06.11.2017 19:33:36 - *.centertel.pl

Kiedy będzie znany dokładny termin meczu LegiaBytovia?

nawalony, 06.11.2017 19:51:11 - *.pools.spcsdns.net

Do Legia
to cie podziwiam ze po trzezwemu dajesz rade to ogladac

Arek, 06.11.2017 20:34:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No i gitara. Meczyk w Sobotę to mnie się podoba.

NIE MA FUTBOLU BEZ ALKOHOLU !!!, 06.11.2017 20:45:36 - *.dynamic.chello.pl

W końcu soboty, git wiadomość!!!
Nie ma futbolu bez alkoholu!

jaca, 06.11.2017 20:51:00 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Grudzien , sobota 20.30 komus rozum odebrało !

Matigol, 06.11.2017 21:44:03 - *.wroclaw.dialog.net.pl

Poruszony został delikatny temat ALKO więc skoro inni mogą się wypowiedzieć to ja też sobie na to pozwolę :
Zaznaczam że mój głos dotyczy Żylety na którą chodzę od zawsze. Jak widzę nawalonych gości jeszcze przed meczem którzy ledwo stoją na nogach ( o próbie śpiewania nie wspominając ) to teraz chętnie posłucham tych zwolenników najebki co w tym takiego wspaniałego...Strzel sobie jeden z drugim lufę lub nawet 10 ale PO MECZU !!! Jakie świadectwo dajesz będąc w takim stanie i nosząc na sobie najwspanialsze barwy na świecie ??? To jest wg Was - uwielbiających się nawalić - godne prawdziwego kibica Legii ???
Nasz doping spada na łeb, na szyję z roku na rok. Już nie tylko Górnik jest od Nas w tym temacie lepszy - przykre ale prawdziwe. Sądzicie że będąc w takim stanie możecie to zmienić? Zamuła, co 3 śpiewający - to najłagodniejsze podsumowanie naszego "dopingu". Doping to był - w latach 90-tych na starej Żylecie. A teraz to jest zespół pieśni i tańca Mazowsze. A "fani % się do takiego stanu rzeczy dokładają. Pzdr dla normalnych i drących japę na 110 %.

FOREVER LEGIA, 07.11.2017 00:34:44 - *.play-internet.pl

Matigol-poniekad masz racje,bo doping na tzw Zylecie jest beznadziejny,natomiast nie sadze,zeby jakis wiekszy wplyw na to mialy % wypite na/przed meczem.Poprostu atmosfera na trybunach sie zmienila,bo i ludzie ktorzy przychodza na Legie sa inni,niz w latach 90-tych.Kiedys doping byl bardziej....meski,tzn motywowal pilkarzy do walki na boisku i pomimo duzo mniejszej frekwencji na meczach,czuc bylo testosteron na murawie i na trybunach,a pilkarze nie musieli latac po psychologach,bo czuli,ze kibice walcza razem z nimi.Miedzy innymi to wciagalo ludzi na Legie,a teraz to tak rytmicznie,melodyjnie i.... bez jaj.Na zakonczenie chcialbym przypomniec,ze na prawdziwa Zylete kazdy nawalony jak messerschmidt chodzil,a gardla zdarte do czerwonosci.

do FOREVER LEGIA, 07.11.2017 07:33:00 - *.acuarius.pl

Prawda taka, ze doping byl zupelnie inny. Nie byl prowadzony non stop. Byl bardziej spontaniczny. Dzis doping jest prowadzony z glosnikow, bardziej wlasnie melodyjny, nowoczesny. Zawsze mi sie podobalo jak na krytej byla mikro kapela na meczach, ktora intonowala czasami melodie jak na reprezentacji Angli to sie odbywa. Druga kwestia jest taka, ze na zylecie jest najmniejsze zapelnienie trybun. Mamy stosunkowo drogie bilety jak na nasza lige i takie sa efekty. Kurnik ma karnety za 150 zl. U nas to 400 minimum. Ciezko raczej sciagnac ludzi z blokow jak bilet to 40zl. Sam dopiero zaczalem chodzic regularnie po 19 bo po prostu to kosztuje. Tu powinny byc jakeis usprawnienia aby mlodych sciagac.

1916, 07.11.2017 12:57:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gliwice we wtorek, super...

Matigol, 07.11.2017 21:02:14 - *.40

W sumie masz rację "Forever" - to nie kwestia alkoholu tylko LUDZI. Kiedyś faktycznie było dużo fanatyków w stanie wskazującym na Żylecie ale nie przeszkadzało im to zdzierać gardła "do odcięcia". I tym różnili się od dzisiejszych "na podwójnym gazie" - dziś często siedzą na krzesełkach opierając się o poręcz przed nimi i wisząc z głową w dół.
Co do kolegi piszącego o cenach karnetów i biletów - pamiętaj że zarobki w Zabrzu a u Nas to przepaść lub co najmniej - duża różnica. Tam może i karnet kosztuje 150 pln ale jakiś tam hanys zarabia powiedzmy 1000. U nas karnet na Żylete to 400 ale jakiś tam X zarabia 1500-2000. To oczywiście przykład. Nie chcę tutaj oczywiście generalizować bo są ludzie którzy choćby góry przenosili to nie dadzą rady ale uważam że w większości przypadków osoby NIE MAJĄCE ZOBOWIĄZAŃ typu rodzina, kredyt itp mogą bez problemu zorganizować sobie wydatki tak żeby raz w roku zarezerwować na karnet 400 pln Kwestia priorytetów u takich osób ( powtarzam: u takich NIE MAJĄCYCH POWYŻSZYCH lub innych zobowiązań ). Jeśli ktoś jest imprezowiczem i nie potrafi przeżyć weekendu bez melanżu a potem narzeka że nie ma na karnet lub ( o zgrozo ) na bilet za 40 pln to sorry bardzo ale tego nie rozumiem. Melanż to był oczywiście przykład bo ludzie mają różne inne uzależnienia typu zakupy, palenie tego i owego - wymieniać można długo. Więc jeśli komuś CHCE SIĘ PRACOWAĆ i faktycznie nie przymiera głodem to będzie miał kase na bilet (lub nawet te 400 pln raz w roku na karnet). Kwestia organizacji i CHĘCI. Bez urazy dla tych którzy mają różne, naprawdę życiowe problemy - ich przykładów nie miałem na myśli. Z fartem ko(L)edzy !

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.