Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Raffi / Legionisci.com
fot. Raffi / Legionisci.com
Niedziela, 12 listopada 2017 r. godz. 14:53

III liga: Polonia Warszawa 0-0 Legia II Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 16. kolejki III ligi Legia II Warszawa zremisowała przy Konwiktorskiej 6 z Polonią Warszawa 0-0. W zespole prowadzonym przez Krzysztofa Dębka zagrało 6 zawodników na co dzień trenujących z pierwszą drużyną. Ostatnią tegoroczną kolejkę zaplanowano na kolejny weekend. Legioniści zagrają w Ząbkach z ŁKS-em Łomża.

III liga: Polonia Warszawa 0-0 Legia II Warszawa

Polonia: 18. Mateusz Tobjasz - 4. Marcin Bochenek, 23. Przemysław Szabat, 5. Daniel Choroś, 19. Grzegorz Wojdyga, 16. Grzegorz Wojdyga, 16. Mateusz Małek I76' 77. Patryk Zych), 6. Rafał Zembrowski, 8. Marcin Gawron, 10. Marcin Kluska (80' 87. Cezary Sauczek, 44. Piotr Maślanka (89' 17. Sebastian Szymerski), 11. Bartosz Wiśniewski

Legia II: 1. Konrad Jałocha - 24. Łukasz Turzyniecki, 5. Tomasz Wełnicki, 4. Marteusz Żyro, 13. Łukasz Moneta (79' 9. Eryk Więdłocha) - 21. Dominik Nagy (46' 18. Piotr Cichocki), 15. Michał Kopczyński, 75. Thibault Moulin (46' 16. Robert Bartczak), 20. Miłosz Szczepański (70' 8. Mateusz Praszelik), 14. Tsubasa Nishi - 7. Hildeberto

Trener: Krzysztof Dębek, II trener: Marek Saganowski

żółta kartka: Wiśniewski (Polonia)

sędziował: Piotr Rzucidło (Warszawa)

widzów: 1077

Tabela, wyniki i terminarz III ligi



Komentarze: (42)

buhahaha, 12.11.2017 14:54:42 - *.dynamic.chello.pl

KOLEJNA KOMPROMITACJA STAŁA SIĘ FAKTEM

3 liga czyli odpowiedni 4 ligi i wychodzimy takim składem i nie potrafimy wygrać!!
Przecież to jest taka przepaść poziomu że powiniśmy do przerwy pyknąć ich minimum te 2-0
Co się dzieje w tej drużynie? WTF?
P.S. Cały mecz można było oglądać TVP3
Ci co nie oglądali niech się cieszą! ŻENADA!

3er, 12.11.2017 15:00:16 - *.dynamic.chello.pl

Problemy z wymianą kilku podań, berto fatalny, amatorska ekipa. Japończyk najlepszy na boisku.

AAA, 12.11.2017 15:00:38 - *.dynamic.chello.pl

Nagy,Berto to totalna porażka.Machanie łapkami,mnóstwo strat,tragedia

murzyn, 12.11.2017 15:03:10 - *.telkomadsl.co.za

6 zawodnikow z kadry pierwszej druzyny i 0:0...Moulin 2mln EUR, Nagy 1.25mln EUR, Hildeberto 750k EUR, Kopczynski 500k EUR, Moneta 400k EUR, Jalocha 300k EUR, Turzyniecki 75k EUR. Ja rozumiem, ze pieniadze nie graja, ale to przeciez jakis zart... Podejrzewam, ze Turzyniecki jest wart wiecej niz cala druzyna Polonii.

Cos tak czuje, ze ten sezon bedzie stracony.

..gre, 12.11.2017 15:03:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kto trenuje ten zespół ? Hydraulik ? a może Tramwajarz Ztm ? Niech mnie ktoś oświeci jak w takim składzie nie można było tego meczu wygrać?
Asy kur... Asy!

Kibic, 12.11.2017 15:06:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dramat.
Do rozgonienia są te rezerwy !

Co rok gadanie, o chęci awansu, a gówno grają.
Poł sezony grają z Monetą (rok temu ekstraklasa)
Bartczakiem (1 liga), Jałochą (ekstraklasa), Berto non stop tam, kilka meczów Nagy a wyników nie ma.

Może coś z trenerem jest, że nie potrafi ich zmotywować, ustawić etc.

Albo piłkarzyków rozgonić.

mmz, 12.11.2017 15:11:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nagy i Berto totalne dno!!!!!!

Pawciu, 12.11.2017 15:12:19 - *.play-internet.pl

Hildeberto i Nagy - postrach 3 ligowych boisk

dex, 12.11.2017 15:17:32 - *.play-internet.pl

Granda i tyle!

seba, 12.11.2017 15:18:21 - *.11-2.cable.virginm.net

Juz pomijajac mecz to frekwencja to tez jakas totalna porażka

pat, 12.11.2017 15:46:12 - *.dynamic.chello.pl

Ten mecz pokazal ze pilkarze Legii sa slabi i przeplacani.Jak ci ludzie maja walczyc o mistrzostwo Polski jak nie potrafia wygrac meczu na 4 poziomie rozgrywkowym?Rozgonic ich na 4 strony swiata po zakonczeniu rundy jesiennej.

sledziu , 12.11.2017 15:47:45 - *.dynamic.chello.pl

Powrót Nagy do 1szej to totalny sabotaż... Hildeberto zresztą również. Japończyk najlepszy na boisku a gra w 4 lidze. ..czegoś tu nie rozumiem

Bart, 12.11.2017 16:01:56 - *.dynamic.chello.pl

Kompromitacja!!!
Nie wiem po co Legia utrzymuje te rezerwy. To jest dno, oprócz Tsubasy, Jałochy i Bartczaka nikt nie potrafi grać w pilkę, oni nawet nie nadają się aby pograć z dzieciakami na orliku. To jest parodia co oni wyprawiają.
A juz Nagy i Berto przechodzą samych siebie, tak beznadziejnych piłkarzy Legia juz dawno nie miała. To jest dramat.
Po ostatniej kolejce Miodulski powinien rozgonić to towarzystwo bo tylko wstyd przynoszą Legii.

Mariano, 12.11.2017 16:10:01 - *.dynamic.chello.pl

Dlaczego od kilku lat w Legii II jest trener którego nikt nie rozlicza za wyniki, ma jakieś kwity na kogoś z zarządu czy co?? Zatrudnić prawdziwego trenera to jedyne rozwiązanie.

e(L)o, 12.11.2017 16:11:02 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Nagy OUT !!!!

buahahah, 12.11.2017 16:18:32 - *.dynamic.chello.pl

takim skladniem nie wygrac kompromitacja dno zenada....

eth, 12.11.2017 16:18:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli Legia "wzmocniona" piłkarzami z 1 zespołu remisuje z Polonią to jak to możliwe że wygrywamy z Wisłą czy Cracovią? Dziwne.

Ps. jeśli Hildeberto dostaje miesięcznie więcej niż 2000 zł to Mioduski może być pewien że jest przepłacany. W ogóle, nigdy w przeszłości ani nigdy w przyszłości Legia nie przechrzaniała i już chyba nigdy nie przechrzani więcej pieniędzy na sprowadzenie i pensje dla ogórkowatych piłkarzyków niż to się dzieje w tym roku.

Zasmucony, 12.11.2017 16:30:53 - *.43

I tylko Marka Saganowskiego szkoda w tym wszystkim...

Brzoza, 12.11.2017 16:43:32 - *.play-internet.pl

Tshubasa dobry Gilberto poraŻka nagy nagi
Ja się pytam kogo my mamy w napadzie
Tshubasa niema komu zagrać

Arek, 12.11.2017 16:45:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Miałem tą nieprzyjemność oglądać to coś. W tej Polonii grają takie asy, jak: Kluska, Maślanka, czy Bochenek, a naszych sześciu z pierwszego składu nie potrafi im dać rady. I jeszcze ten Nagy, po kiego on wrócił do tej pierwszej drużyny to ja nie wiem. Jozak coś tam o ciężkiej pracy i zaangażowaniu tłumaczył, ale w dzisiejszym meczu ani jednego, ani drugiego nie było. Skompromitowali się dziś i tyle.

Komedia, 12.11.2017 17:31:17 - *.play-internet.pl

Juz S. Czerczesow mówił że to przedszkole. Te niby "gwiazdy" czekają już tylko na odejście z klubu. Zabrakło jeszcze Czukwu i byłby drym-tim.

@rek, 12.11.2017 18:04:41 - *.dynamic.chello.pl

WF-ista sprawił, iż odpadliśmy z przytupem z LM oraz LE i teraz w oczekiwaniu na kolejne mecze I (L)egii z braku laku "jaramy" się grą i wynikami II (L)egii... A tutaj co..? Kolejna żenada naszych orlików (oraz kilku orłów z I składu) pod skrzydłami kolejnego super trenera KD... Faktycznie dobrze Stasiu Czerczesow prawił, iż piłkarskie przedszkole go nie interesuje... Sam już nie wiem, czy śmiać się czy kląć... Pozdro (L)

wrt, 12.11.2017 18:20:11 - *.play-internet.pl

ten Nishi faktycznie za słaby na pierwszy zespół ,ale przy takim Berto to i tak profesor , wie ktoś kto obserwował tego łamagę i odpowiada za jego sprowadzenie ? Aha Nagi za słaby na dwójkę , wyraźnie odstaje poziomem od młodszych kolegów , nie wiem po co go przywrócił trener do jedynki , ogólnie dramat.

oLaf, 12.11.2017 18:34:45 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

no jak tacy ''mistrzowie'' jak: Marteusz Żyro, Łukasz Moneta, Dominik Nagy, Michał Kopczyński, Thibault Moulin i Hildeberto...

...TYLKO zremisowali z Polonią to ''strach się bać'' co będzie jak będą grać w ekstraklapie!!! : O

Masakra....

Do redakcji, 12.11.2017 19:11:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czemu nie było info że będzie transmisja w tvp3?

Sałatka, 12.11.2017 19:16:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Walczyć trenować ! Może było zaangażowanie , ale za małe , mocniej trzeba .

Sałatka 2, 12.11.2017 20:01:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Chyba przegrywamy z Piernikami Toruńskimi . Szkoda , że znowu nie mogę wesprzeć naszych . Kurcze , jest ciężko . Przydałyby się czasem transmisja , ale też więcej ludzi naszych na meczu w hali . Szkoda tych meczy poprzednich , z Gliwicami i innymi cieniasami , to powinny być punkty duże . To tak , pod 3 ligą , na świeżo .. A Cubasa , Szczepański i Bartczak powinni dostać próbę z Bytowią . Reszta chłopaków , ciężko . A Sagan chyba zostanie trenerem Dwójki ( z całym szacunkiem do obecnego trenera naszego ) .

Olo, 12.11.2017 20:07:55 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Oglądałem mecz i Legia mmo 6 piłkarzy z Ekstraklapy grała na tym samym poziomie co Polonia. Powiedziałbym nawet że ci z Ekstraklapy byi najsłabsi na boisku. Polonia miala bardzo dużo okazji do strzelenia bramki i mogła nawet wygrać ten mecz z naszymi asami.

wrt, 12.11.2017 20:09:45 - *.play-internet.pl

powinno się zrobić akcje liść ,ale nie na parkingu klubowym tylko w enklawie dla imprezowego tercetu Berto , Chukwu i Nagy. Niewiarygodne ,że im to uchodzi płazem , my tu klniemy ,rwiemy włosy z głów a oni śmieją się nam w twarz

Kolejny raz piszę, 12.11.2017 20:30:13 - *.play-internet.pl

Zlikwidować tą drugą drużynę bo to szkoda pieniędzy utrzymywać to dziadostwo. Stasiu miał rację że to przedszkole, dowidzenia ......

Bartosz83, 12.11.2017 20:33:18 - *.lukman.pl

Dla takiego Moulin była to gierka treningowa. On jest najbliżej pierwszego składu, ileś tam razy celnie podał widać było ,że gra na luzie. Natomiast Nagy mnie zawiódł jest daleko od pierwszego składu i powinien lepiej zagrać. Żyro to ciekawy gracz umie się podłączyć do akcji ofensywnej, jeśli będzie się tak dalej rozwijał to powinien w przyszłości grać w pierwszej drużynie. Turzyniecki też ciekawy gracz , tylko już ma 23 lata i raczej w pierwszym zespole nie ma szans na grę. Nie ma co się tak przejmować wynikami rezerw. Najważniejsze aby ze 2-3 graczy trafiło do 18-stki pierwszego zespołu.

(L)olek, 12.11.2017 20:42:09 - *.adsl.inetia.pl

Ku.... nie wierzyłem jak to oglądałem na TVP3. Albo Polonie powinni dać do E-klapy albo naszych asów spuścic do 3 ligi, bo poziom ku.... był wyrównany ze wskazaniem na Polonię. Ale co sie dziwić jak juz nawet jako Warszawa jesteśmy cieniasami. W Krakowie 2 drużyny w E-klapie i z 5 w 1szej lidze, w trójmieście też 2 i z 6 w 1szej lidze, na Śląsku to samo. Na Dolnym Śląsku to samo. A gdzie tu kur.... Warszawa z 1 drużyna w E-klapie, w 1szej lidze NIC, w 2 lidze NIC i dopiero w 3: Polonia i nasza druga asiasta.

do murzyn, 12.11.2017 21:08:53 - *.dynamic.chello.pl

Jałocha 300 tys eur? Chyba 300zł za to drewno chociaż podobno dobrze grał

do ' kolejny raz piszę ', 12.11.2017 21:17:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Odbiło Ci ?! My nie jesteśmy Wisła Kraków , żeby sami siebie likwidować , bez tendencji samobójczych , dobrze ? Dwójka to część Legii , więc o czym Ty fanzolisz ? Rozumiem rozgoryczenie , też się wku....m , ale bez przesady . Porządek trzeba zrobić , ustawić szyki , unormować treningi , może zmienić taktykę . Stasiu widział , że coś jest nie tak już wtedy , ale przedszkola to my mamy w wielu miejscach , a tu jest po prostu bałagan Ps. Bo Skisła zlikwidowała swe rezerwy , czy to Krakowia ? ( Ach , ta moja skleroza ) .

do (L)olek, 12.11.2017 21:51:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Żadnego likwidowania , my nie Skisła , żeby rozwiązywać drugą drużynę . A jeśli chodzi o nasze drużyny to jest tak : Ekstraklasa - wiadomo (L) i od biedy Wisła Płock i zdrajcy Widzew Łódź . Pierwsza liga : Pogoń Siedlce . Druga liga : Znicz Pruszków , Legionowia Legionowo , Radomiak Radom i Wisła Puławy . I od biedy zdrajcy Łks Łódź . Bo to przecież w granicach Wie(L)kiego Księstwa Warszawskiego jest , ta Łódź niewierna , może nie ? Trzecia liga : My ( Dwójka) i oprócz pięciu drużyn - sami nasi : Ursus , Wiktoria , Świt , także Polonia ''nasza ulubiona''i parę innych drużyn . Szkoda , że Pis jeszcze nie zrobił nam formalnie województwa Warszawskiego i metropolii ( przez platfusów nie doszło do tego ) . Wtedy wszystko było by jasne . I tak zresztą wiadomo co i jak - orient ! (L)

do (L)olek - poprawiam jedną pomyłkę ..., 12.11.2017 22:23:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Widzew jest w trzeciej przecież , hahahaha .. Pomyliło mnie się .

do do (L)olek, 12.11.2017 23:06:35 - *.198.threembb.co.uk

Daj namiar na dilera

Legia⚽️News, 12.11.2017 23:18:37 - *.194

Niestety czasy Miśa cult Poland Zkomedii ciâg dalszy,robienie kasy pod stołem Legii ,zakupujác szrot I wstawianie ich za wszelká cene,ktoś ich sprowadził?!mr żewłakow!i dostaje działki co miech ze grajâ piach w Legii 1 and 2 co to kurw...jest?!

Tutti Frutti, 13.11.2017 08:13:57 - *.197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Że co? Że Widzew czy ŁKS to warszawskie drużyny? Ty tak serio? Bo kiedyś było Księstwo Warszawskie? Bo fantazja jest od tego, aby bawić się na całego. Ale bez przesady.

mietek, 13.11.2017 11:37:31 - *.emea.ibm.com

@(L)olek: Ty, a gdzie zobaczyłeś 5 drużyn z Krakowa w I lidze? Tam jest zaledwie JEDNA z województwa małopolskiego i tyle w temacie. W II lidze tak samo jedna (tu akurat krakowska). Reszty nie chce mi się sprawdzać - tyle mi wystarczy, by zdiagnozować, że powinieneś odstawić to, co bierzesz.

@do ' kolejny raz piszę ': Rezerwy zlikwidował GTS. A w ślad za nimi poszła Pralnia Gdańsk.

Oczy, 13.11.2017 12:10:29 - *.58

3 slowa na temat meczu rezerw:

syf, kila i mogila.

Dobranoc.

Uszy i Nos, 13.11.2017 14:34:58 - *.91.static.bait.pl

@Oczy

to widać, i słychać, i czuć!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.