Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 10 listopada 2017 r. godz. 14:00

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Górnikiem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

19 listopada o godz. 18:00 Legia Warszawa zagra na własnym stadionie mecz 16. kolejki Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie w systemie on-line, kasach klubowych oraz na Wyspie w Centrum Handlowym M1 w Markach. Na chwilę obecną zajętych jest ok. 25 000 miejsc. Są jeszcze bilety na Żyletę.

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów:





Komentarze: (17)

Twardy, 10.11.2017 14:05:41 - *.centertel.pl

Za taka lipę ze ludzi stać płacić ... ! Przychodzą sami kibice sukcesu ! Lepiej strzelić pianke w pubie i w tv obejrzeć te dziadostwo ! Pozdro dla kumatych !

Do Twardy , 10.11.2017 15:05:06 - *.centertel.pl

Przy okazji strzel sobie jeszcze w ten pusty łeb. Następny sezonowiec się wypowiada, są wyniki to chodzę i mówię jakim to jestem wielkim kibicem, jak jest źle to lepiej "strzelić piankę przed tv". Żałosny jesteś

Cult⚽️Legia, 10.11.2017 15:55:19 - *.dab.02.net

Tylko!Pełny!Stadion!I!doping!z oprawá!Mistrzoská!I!mamy!Lidera!

Do Twardy, 10.11.2017 15:56:17 - *.dynamic.chello.pl

Też tak robię..... BAJKA....

Do do twardy, 10.11.2017 16:00:13 - *.151.ipv4.supernova.orange.pl

Zgadzam się jak najbardziej. Jak przyjechała Borussia lub Sporting to nagle sami wierni kibice byli a jak słabe wyniki to na meczu po 15 tys i wielkie narzekanie że drogo że grają piach,może jeszcze ponarzekac że zimno jest. Wstyd mi za takich ludzi.

Stara Gwardia do hehe Twardy, 10.11.2017 18:27:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bo nas ku... stać !!! . A ty gnij w pubie ... i nie pzd kumatych bo się tylko ośmieszasz. Super że nie przychodzisz. Tak trzymaj < będziesz wielki :)

Twardy do stara, 11.11.2017 02:33:24 - *.centertel.pl

Stara gwardia powiadasz .... chyba Cie poniosło ??? Zreszta nie bende ci opowiadał .... płac i płacz ....

PRAGA, 11.11.2017 08:36:21 - *.centertel.pl

Ale wy Qrwa pajacujecie... Legia to my, Stara Praga. Byliśmy i będziemy. Do zobaczenia w piekle. Aaaaaaa i jeszcze jedno od meczu z Górnikiem będziemy mocno poprawiać doping tych, którym to słabo idzie.... pamiętajcie o tym żeby później płaczu nie bylo

do PRAGA, 11.11.2017 13:03:45 - *.play-internet.pl

mam sie już zacząć bać tego poprawiania czy jeszcze nie?

Do Praga , 11.11.2017 16:24:31 - *.74.ipv4.supernova.orange.pl

Koguciku nie strasz !!!

AAA, 12.11.2017 12:19:47 - *.dynamic.chello.pl

Do PRAGA:Nie strasz nie strasz bo się zesrasz.

t do Praga, 12.11.2017 18:25:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Praga to super dzielnice ( zarówno południowa jak i północna).
Szkoda że tacy ludzie jak ty (przez małe t) przynoszą wstyd tym dzielnicom . . .

t do Praga, 12.11.2017 18:41:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Praga to super dzielnice ( zarówno południowa jak i północna).
Szkoda że tacy ludzie jak ty (przez małe t) przynoszą wstyd tym dzielnicom . . .

Rynio, 13.11.2017 11:04:03 - *.warszawa.vectranet.pl

Redakcjo czyżby już bilety na mecz z kórnikiem się kończyły? Prawie wszystkie sektory już szare w systemie biletowym.

Ksieżulek z rzyrarduf, 13.11.2017 14:10:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Boże Chroń Fanatyków od Januszy, pokemonów i innych słoików a w Niedzielę proszę Cię o zwycięstwo!!!
Pozdro WF'02 Koszmar 3majsie :)

PRAGA, 14.11.2017 06:50:48 - *.centertel.pl

Prosiłem żeby się nie napinac. Jestem na każdym meczu i u siebie i na wyjazdach i widzę i czuję spadek mocy... I tyle w temacie. Bez odbioru Pazieeeeeeee

Do PorażaniQ tu turysta97, 14.11.2017 07:39:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak byś był taki charakter y to byś się nie chwalił, może jesteś na każdym meczu ale przed TV, niedzielniaku hcwd... Ksieżulek dobry pojazd Mordko

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.