Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Dominik Nagy - fot. Mishka / Legionisci.com
Dominik Nagy - fot. Mishka / Legionisci.com
Czwartek, 9 listopada 2017 r. godz. 18:27

Nagy wrócił do pierwszej drużyny

źródło: Legia.com / Legionisci.com

Dominik Nagy wrócił do treningów z pierwszym zespołem. Węgier ostatnie trzy tygodnie trenował z rezerwami. Zagrał także w trzech meczach III ligi, ale w nich nie błyszczał.

- Rozmawiałem z Dominikiem i podjąłem decyzję o jego powrocie do pierwszego zespołu. Uważam, że swoim zaangażowaniem i ciężką pracą udowodnił, że zasługuje na drugą szansę - powiedział trener Romeo Jozak.


przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (61)

Stary "L", 09.11.2017 18:40:49 - *.adsl.inetia.pl

Jakim zaangażowaniem ? Ile bramek strzelił. W którym meczu zrobił różnicę. O co tu chodzi. ? Chodzi pewnie by nie stracił więcej przed ewentualnym transferem.

mietek, 09.11.2017 18:44:47 - *.internetia.net.pl

Ciekawe, czy naprawdę zasłużył na powrót, czy tam też zaczął psuć atmosferę i Romeo stwierdził, że bezpieczniej go usadzić na trybunach.

Beczka, 09.11.2017 18:46:36 - *.play-internet.pl

To ciekawe, bo ponoć w meczach rezerw był jednym z gorszych zawodników.

@rek, 09.11.2017 18:49:08 - *.dynamic.chello.pl

Zagrał także w meczach III ligi ale w nich nie błyszczał... To po czym wnioskuje nasz RJ, iż teraz w I składzie będzie błyszczeć..? Ani chybi zaczyna się początek wietrzenia szatni... Coś mi się widzi, iż to szybka promocja Nagy'a w celu szybkiej sprzedaży... Chyba DM zrozumiał, iż nie ma innej opcji na wypromowanie Nagy'a i jego sprzedaż gdziekolwiek, jak jego gra w I składzie... Pozdro (L)

Pawel, 09.11.2017 18:51:11 - *.dynamic.chello.pl

Po jego "zaangazowaniu" w dwojce to on powinien trampkarzom nosic sprzet a nie wracac do "jedynki"

Boniek, 09.11.2017 18:52:25 - *.centertel.pl

Skoro nie błyszczał w rezerwach to po co wraca? Niech tam coś udowodni i potem można myśleć o powrocie.

d2b90, 09.11.2017 18:57:03 - *.centertel.pl

Ale po co wrocil?
Recznikowych tam brakuje?
Moze jeszcze zasluzy sobie zeby w pierwszym skladzie wyjsc...

Hmmm, 09.11.2017 19:03:41 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Nie!!!
Przecież w każdym meczu rezerw był najsłabszy!!!
Lipna decyzja

maniek, 09.11.2017 19:11:52 - *.dynamic.chello.pl

fajnie bo to dobry piłkarz .....

Mati , 09.11.2017 19:47:08 - *.dynamic.chello.pl

Jakoś już o nim zapomniałem

jacek345, 09.11.2017 19:48:19 - *.dynamic.mm.pl

dobra sciema. Ale cóz, trzeba dac szanse żeby wrócił do zywych, za duzo zainwestowalismy w niego, musi zacząć grac i się zwrócic. Z rezerw nikt go nie kupi

lob, 09.11.2017 19:52:52 - *.dynamic.chello.pl

to teraz zobaczymy czy zasługuję na grę w Legii...............

Legionista, 09.11.2017 19:56:59 - *.226

"- Rozmawiałem z Dominikiem i podjąłem decyzję o jego powrocie do pierwszego zespołu. Uważam, że swoim zaangażowaniem i ciężką pracą udowodnił, że zasługuje na drugą szansę - powiedział trener Romeo Jozak."
Może i na treningach coś pokazywał, ale nie w meczach w 3 lidze... (tak samo jak Berto...) Pomysł był dobry i chwaliłem RJ, ale wykonanie jest złe! Czego to nauczy Nagy lub innego piłkarza? Pójdzie do rezerwy, nic nie zrobi żeby powrócić do pierwszego zespołu i powraca...

Sprzedam opla, 09.11.2017 19:57:37 - *.static.ip.netia.com.pl

Robią to co ja z moim 10 letnim autem. Odpicowują przed sprzedażą. No i super.

(L), 09.11.2017 20:04:42 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Po co nam to drewno niech szuka klubu nikt po nim nie będzie płakał.

, 09.11.2017 20:14:38 - *.dynamic.chello.pl

Skoro nie błyszczał to dlaczego zasłużył? Wg mnie za krótko w tej 3lidze

javed, 09.11.2017 20:15:45 - *.centertel.pl

Ja już o nim zapomnialem...

P, 09.11.2017 20:15:49 - *.play-internet.pl

Zobaczymy..

Kajtus Czarodziej, 09.11.2017 20:16:37 - *.163.threembb.co.uk

Za wczesnie.. ja bym mu dal czas do zastanowienia sie nad soba do czasu wyjazdu na styczniowe obozy.. jakby nie zmadrzal to bym go wyslal z II zeby na wiosne blyszczal w ich skladzie.. Legia jest wazniejsza niz takie patalachy! Jak mu sie tu nie podoba to wypad!!! My sobie bez niego doskonale poradzimy!!!!!!

Rafał J , 09.11.2017 20:21:43 - *.play-internet.pl

Oby nie na górnika
PROSIMY !!!!!

Rytm, 09.11.2017 20:25:39 - *.dynamic.chello.pl

Taaaa...nie błyszczał i w nagrodę będzie w poerwszj drużynie. Śmiech.

L, 09.11.2017 20:25:57 - *.connect.netcom.no

ale ściema

Sawo, 09.11.2017 20:31:39 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Zaangazowaniem? Ciezka praca? Ten gosc wsrod moich znajomych nazywany jest krolem warszawskich burdeli. Co ktorys z moich kumpli nie zawita nad ranem w jedno z takich lepszych miejsc tam Nagy z 3 laskami. W rezerwach nie blyszczal wrecz powiedzialbym ze byl sredniakiem i wystarczylo zeby trenerowi rura zmiekla po miesiacu? Za co? Poczul szanse ze moze wygrac z gornikiem i teraz wszystkie rece na poklad? Nie widze sensu wychowaczego w takiej zagrywce.

tomasz problem, 09.11.2017 20:45:07 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Uuuuuu ,oby nauka w las,nie poszła.

robochłop, 09.11.2017 20:45:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

pomeczowe relacje , nawet redakcji oraz kibiców oglądających mecze rezerw nie były tak optymistyczne...ale ok , może zmądrzał...

(L) , 09.11.2017 20:55:49 - *.dynamic.mm.pl

Życzyłbym sobie, żeby teraz pokazał sportową złość i udowodnił swoje wysokie umiejętności na boisku. Tylko jeszcze w główce trzeba poukładać, cała Legia zawsze razem (L)

@rek, 09.11.2017 21:22:02 - *.dynamic.chello.pl

Rany Julek... Ale zgoda na forum w kwestii Nagy'a... Może ktoś z klubu powinien temu młodemu Madziarowi przetłumaczyć tego posta, to może wreszcie zrozumie koleś, co o nim myślimy... Gwiazdorek jeden... Przynosi wstyd Nikolicowi, bo Niko też Węgier (no serbski Węgier...), ale Niko zawsze grał z serduchem dla Naszej (L)egii... Pozdro (L)

Bear, 09.11.2017 21:48:10 - *.29.ipv4.supernova.orange.pl

Mam nadzieję że zrozumiał że gwiazdą to może być Ronaldo, Messi, Higuain, Griezmann czy nasz Robert Lewandowski.
On na miano dobrego i solidnego piłkarza dopiero pracuje, a jeżeli chce kiedyś grać na zachodzie to musi dawać z siebie 150% i cały czas się rozwijać.
Oby tak było, to będzie i pożytek dla naszej Legii.
Powodzenia.

Tym, 09.11.2017 21:52:41 - *.play-internet.pl

Nagy OUT !

BIE(L)ANY, 09.11.2017 22:01:11 - *.dynamic.chello.pl

Tylko po co się pytam? Fatalna decyzja, za wcześnie.

hajdukL, 09.11.2017 22:03:17 - *.dynamic.chello.pl

@ @rek Proszę Cię, nie tłumacz każdego posunięcia RJ i DM bo tu akurat wykazują brak szacunku do samych siebie i klubu. Co innego mówią, co innego robią. Kasa, kasą, promocje ale niech nie robią z gęby cholewy. Może się mylę ale śmiem wątpić, że zasuwał ostro na treningach, dawał 110% w rezerwach i że to ten pisklak przyszedł pokornie na rozmowę do trenera, a nie odwrotnie...
Szanujmy się!!

Damian Kutabina, 09.11.2017 22:17:49 - *.centertel.pl

Hahahahahahaha
Hahahahahahahahahahaha
Hahahahahaha


Sorry.
Widziałem jeden mecz w rezerwach w jego wykonaniu.
Ten powrót to jakiś układ.



Ale takie jest życie


///, 09.11.2017 22:19:38 - *.dynamic.chello.pl

Przypominam, że jak sięgaliśmy dna, to w kilku spotkaniach z rzędu bardzo się wyróżniał. Ciągle na niego, z nim, od niego podania. Jako jedyny się ruszał etc. Fakt ostatnio zupełnie odwrotnie, ale większości by się przelało. I pamiętajmy, że to jest dziecię, szajba strzela w kopułkę, i kto ma przetłumaczyć ? Sezonowy trener ? Koledzy z szatni, na których nie mógł liczyć w pewnych momentach. Każdy z zawodników ma/miał swoje problemy i albo z nimi wygra, albo nie. Sam musi zrozumieć pewne kwestie ... I (L) musi przestać ściągać sezonowych piłkarzy lub po prostu ich zatrzymać kiedy pora :)

Karolek, 09.11.2017 22:25:54 - *.satfilm.com.pl

Zagrał także w trzech meczach III ligi, ale w nich nie błyszczał.
Uważam, że swoim zaangażowaniem i ciężką pracą udowodnił, że zasługuje na drugą szansę - powiedział trener Romeo Jozak.? Co jest ? Albo tak albo siak !

@rek do hajdukL, 09.11.2017 22:33:18 - *.dynamic.chello.pl

Dlatego napisałem, iż DM i RJ swoim posunięciem dają sygnał, iż Nagy jest pierwszy do sprzedaży... A ponieważ w III lidze nikt by go nie wypatrzył i nie kupił, dlatego ściągają go do I zespołu... Powiem więcej - wcale się nie zdziwię, jeśli Nagy zagra z Górnikiem... Bo co jak co, ale na meczu (L)egii i Górnika będzie przynajmniej z kilkunastu skautów z całej Europy... Jak mawiał klasyk: Kasa, Misiu... Kasa... Pozdro (L)

Mg, 09.11.2017 23:07:59 - *.play-internet.pl

A na dlugo???

Terry, 09.11.2017 23:13:23 - *.centertel.pl

to jest forum kibiców wspierających piłkarzy Legii;
czy idiotów dla których każda okazja żeby dowalić swoim jest dobra?

AAA, 09.11.2017 23:22:40 - *.dynamic.chello.pl

Nagy Out!Pamiętaj o rozliczeniu w Al.Krakowskiej....

qqleskoooo, 09.11.2017 23:40:46 - *.ip-point.pl

mogli go zostawić na mecz rezerw z ksp...

Legia⚽️News, 10.11.2017 01:44:22 - *.17

Wełniakowi!dać!szanse!jest tylu młodych Polskich piłkarzy utalétowanych,ta Akademia do rozwiázania!

Jacek, 10.11.2017 05:49:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Grając w dwójce obrazony był na cały swiat. Trener najwidoczniej przeprowadzil z Nagyem męską rozmowę. I w wyniku tej rozmowy podjął decyzję o powrocie utalentowanego przecież zawodnika do pierwszej drużyny. Nagy musiał się zobowiązac do zmiany swojej postawy nie tylko na treningach. Uwazam, ze trener podjął własciwą decyzję. Pokazal młokosowi kto tu rządzi i dał mu do zrozumienia, ze nie toleruje jego dotychczasowego zachowania. Druga szansa nalezy sie kazdemu.

Mówię Wam puszczą go zimą, 10.11.2017 07:13:55 - *.static.ip.netia.com.pl

"Kupiliśmy Cię za 0,6 mln i chcemy na Tobie zarobić. Chcesz odejść - droga wolna ale zapracuj na swoją wartość. Masz szansę wykazać się w ostatnich meczach w tym roku i podnieść rynkową wartość." Tak moim zdaniem wyglądała rozmowa. Zimą odejdzie, jeśli za 1 mln to będzie dobry geszeft.

Mike, 10.11.2017 07:27:37 - *.91.grefnet.pl

Wiadomo,że chodzi o kasę aby pograł i pozbyć się go jak najszybciej...

Sawo, 10.11.2017 08:29:07 - *.174.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Przypominam jak kilka dni temu pisalem o Jóźwiaku z amikorza.

http://legia.net/lekki/wiadomosci,71611-legia_powalczy_o_kamila_jozwiaka.html

@rek do Terry, 10.11.2017 08:30:16 - *.dynamic.chello.pl

Piszesz: "to jest forum kibiców wspierających piłkarzy Legii, czy idiotów dla których każda okazja żeby dowalić swoim jest dobra?.."

Otóż powiadam ci kolego, iż tutaj nie piszą idioci, ale prawdziwi kibice, którzy martwią się postawą Nagy'a i jego negatywnym wpływem na pozostałych graczy (L)egii... Dlatego jesteśmy za tym, aby jak najszybciej pozbyć się zgniłego jabłka z koszyka... Jeśli Nagy wykorzysta swoją 2 szansę i pokaże nam nową jakość na boisku, to odpuścimy mu jego grzechy... Jeśli zaś dalej będzie rżnąć pajaca i będzie olewać grę, to dla dobra pozostałych graczy i klubu krzykniemy "Nagy OUT"... Kumasz teraz..? Pozdro (L)

e(L)o, 10.11.2017 08:36:30 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Wrócił? Oby tylko do noszenia piłek!

os, 10.11.2017 08:59:06 - *.dynamic.chello.pl

C Y R K !! T R W A !!

e(L)o, 10.11.2017 10:34:08 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

No to trybuny podziękują gwiazdeczce za pajacowanie!!!!

Krzysztof1x2, 10.11.2017 11:29:49 - *.dynamic.mm.pl

Romeo to świetny psycholog , pogadał , dał szansę przywrócił do składu , chociaż gówniarz nie zasługiwał , i teraz ma szczeniaka w garści . Zobaczycie , małolat będzie zapier... aż miło żeby się trenerowi odwdzięczyć.

Arek, 10.11.2017 11:46:04 - *.free.aero2.net.pl

Jak dla mnie to za wcześnie. Zwłaszcza, że jak to redakcja napisała, w rezerwach nie błyszczał. A skoro nie błyszczał, to powinien zabłysnąć. Do zimy by tam po siedział to nic by mu się nie stało.

oLaf, 10.11.2017 13:27:03 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

za wcześnie!!!

Pojeżdziłby zimą po wioskach mazowieckich pograć trochę to szybko by mu rura zmiękła !!!!

4444, 10.11.2017 14:37:14 - *.static.ip.netia.com.pl

Za wcześnie teraz będzie pajacował i się chełpił jaki z niego kozak a naprawdę to zwykła miernota

hajdukL, 10.11.2017 15:31:08 - *.dynamic.chello.pl

@ @rek Tak, zrozumiałem co napisałeś. Tylko tak mi się wydaje, że trochę jesteś za bardzo bezkrytyczny wobec RM i DM. Piszę to mimo tego, że ja szczególnie z tym drugim wiążę w końcu nadzieje na profesjonalizm w tym klubie.
Wiesz, przeciągnięcie Nocia i jemu podobnych pajacyków to jest jedna z takich sytuacji gdzie może i się nie opłaci ale na pewno warto. Teraz, a przede wszystkim w dłuższej perspektywie..

mietek, 10.11.2017 15:59:10 - *.internetia.net.pl

@Sawo: Spokojnie, nie rozpędzaj się :) To są na razie tylko gdybania jakiegoś pismaka. Zresztą wszyscy pamiętamy, jak się skończyło z Bereszyńskim, któremu w Poznaniu żyć nie dali.

siwy, 10.11.2017 16:55:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

wyp...
wzieli go do jedynki zeby za chwile opchnac

wrt, 10.11.2017 17:22:08 - *.play-internet.pl

grał dno w dwójce, do klubu kokosa go , nie zasługuje nawet na rezerwy

olew, 10.11.2017 17:22:40 - *.warszawa.vectranet.pl

Wreszcie ! Jeden z naszych lepszych grajków . Cieszę się

Zibin55, 11.11.2017 11:12:42 - *.play-internet.pl

Ja bym sie tak na miejscu już sprzedających Nagyego tak sie nie rozpędzał. Tak sie nie gra w biznesie ani szczególnie w pilce nożnej. Iluż to zawodników borykało i co? Każdego od razu sprzedawać za drobne? Jozak ma doświadczenie z młodymi wiec myśle ,ze wyprostuje go ale proces jest dłuższy i wtedy można go sprzedać ale za pieniądze znacznie wyższe czyli 6-8 mln euro...przypominam Bednarka...oba sa młodzi wiec kasa za nich musi być konkretna a nie jakieś 1 mln euro. Łatwo go sprzedajecie ale L musi zarabiać konkretnie zwłaszcza jak sie trafi talent większy niż Furman czy Borysiuk:)). Sztuka to wydobyć z nich najlepsze i sprzedać w najlepszym momencie ...na pewno nie w najbliższym czasie.

@rek do Zibin55, 11.11.2017 15:28:58 - *.dynamic.chello.pl

Czasami dla dobra całej drużyny należy pozbyć się niesfornego zawodnika... Takie zepsute jabłko w koszyku zdrowych jabłek może później tylko zaszkodzić... Jeśli Nagy w najbliższych meczach nie pokaże nowego oblicza i nowej piłkarskiej jakości to będzie oznaczać, iż ten młodzian w (L)egii się już raczej nie zmieni i należy go w miarę szybko sprzedać... Nota bene czy zauważyłeś kolego, iż od czasów fochów Prijo, "olewki" Langila i "rejterady" VOO zaczynają się pojawiać kolejne "kwiatki", jak postawa Nagy'a, postawa Berto tudzież fochy Moulina... Czas nad tym wszystkim zapanować... Trener musi walnąć pięścią w stół i pokazać wszystkim grajkom, kto w klubie rządzi... Pozdro (L)

Zibin55, 11.11.2017 19:41:06 - *.play-internet.pl

Do @rek
Racja ale trzeba być tez cierpliwym... wierze w Jozaka doświadczenie z młodymi. Obstawiam ,ze poradzi sobie z Nagym. Natomiast kłopot to może być z pozbyciem sie np. Chukwu :)

Tomek Mokotów , 11.11.2017 20:06:44 - *.dynamic.chello.pl

Miękki pilkarzyk, sodówka już dawno wypłukała mózg. Niech się bawi w dyskotekach, młody jest. Ale oprócz tego ma też grać i harować na boisku. Oglądałem jeden z jego meczów w rezerwach. WSTYD dla trenerów Legii, że Nagy'ego biorą do pierwszej drużyny a młodych, dodających serducho na boisku i potrafiących tyle samo nawet na ławkę nie... A mamy najstarszy chyba skład w tym wieku.

Dramat pieniądzem pisany.

Zgadzam się z @rkiem. Nagy graj albo sp.dalaj. Pokaż serce, walkę, ambicję i coś jeszcze zamiast taniego lansu

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.