Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. tasiorzyca
fot. tasiorzyca
Wtorek, 14 listopada 2017 r. godz. 10:06

Komplet kibiców na meczu z Górnikiem!

Woytek, źródło: Legionisci.com

W niedzielę o godzinie 18 przy Łazienkowskiej 3 rozegrany zostanie hit 16. kolejki. Druga w tabeli Legia Warszawa podejmie Górnika Zabrze, który przewodzi ekstraklasowej stawce. Spotkanie z trybun obejrzy komplet kibiców. W sprzedaży pozostało już tylko trochę biletów na sektory rodzinne oraz trybunę vip. Górnicy już tydzień temu rozdysponowali 1790 biletów na sektor gości.



Komentarze: (37)

Prze, 14.11.2017 10:32:13 - *.play-internet.pl

Wg mnie to na kazdym meczu powinien byc komplet, w nie tylko jak przyjeżdża "lider", Lider powinien byc w Warszawie. Pzdr

Grigol, 14.11.2017 10:39:55 - *.42

Może na tym meczu udło by się Dobrym Ludziom zorganizować zbiórkę na karetkę dla CZD? było by elegancko

RaDo, 14.11.2017 10:58:27 - *.mf.gov.pl

Może ktoś, kto ma karnet a nie może iść na mecz z Górnikiem, chce odstąpić wejściówkę za na mecz. Oczywiście nie bezinteresownie. Czekam na kontakt: abml_kancelaria@wp.pl.
Żeby był komplet.

Alan, 14.11.2017 11:27:10 - *.237.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

I tak trzymać jeszcze jak wygramy to będzie super a na marginesie spytam gdzie są teraz i co do powiedzenia mają osoby która zawsze napinają się i wyśmiewają inne miasta jak jest komplet na innych stadionach gdy grają z Legią.

(L)egiunia Fanatic(L), 14.11.2017 11:40:24 - *.centertel.pl

I o to chodzi, na każdym meczu powinno być przynajmniej 22 k ludzi. Bracia dajemy z siebie wszystko jeden za drugiego dopinguje nasza Legie, pokażmy hanysom jak się bawi Stolica, niech przeżyją piekło z naszej strony!! WOJNA!

Krzysiek K-J, 14.11.2017 12:08:10 - *.194.in-addr.asseco.pl

Legia jest tu gdzie zawsze i tylko rywale do walki o Mistrza się zmieniają. ;) Do zobaczenia w niedzielę.

Pyrka, 14.11.2017 12:16:46 - *.play-internet.pl

Komplet bo lider przyjezdza

Do Prze, 14.11.2017 12:22:53 - *.customers.d1-online.com

1000% racji kolego. 2 mln mieszkańców więc stadion powinien być ZAWSZE pełny. Ktoś mi zaraz wyjedzie z cenami biletów.. tanio nie jest, ale jakość(najlepszy klub ostatnich 10 lat jest w Warszawie) kosztuje. Jazda Legio po Lidera. Pozdrawiam

oLaf, 14.11.2017 12:24:34 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

weżcie zróbcie zbiórkę na POGOŃ LWÓW, żeby jakieś konkretne pieniądze braciom z Kresów przekazać!!!!!

A nie - przekazujemy 2500zł rocznie (słownie: dwa tysiące pięścet zł przekazuje klub z budżetem 120-200 000 000 zł ! : O

Kurcze, wstyd!!!!!

do pyrka, 14.11.2017 12:48:20 - *.play-internet.pl

U was we Wronkach teź zawsze komplet jak Legia przyjeżdża więc sie nie spinaj.

do Pyrka, 14.11.2017 13:34:59 - *.play-internet.pl

Nie muszę ci pisać że dreszcze z podniecenia macie tylko kiedy Legia do was przyjeżdża .to najważniejsza data w kalendarzu piłkarskim dla was kompleksiarze.
Ps
Domyślam się co czuliscie przez tyle czasu jak was 5 razy z rzędu ponizylismy , w tym Kasper 2 razy buhehehe

do Pyrka, 14.11.2017 13:47:56 - *.centertel.pl

komplet jest zawsze

rafał, 14.11.2017 14:54:20 - *.74

pewnie jeszcze będą zwroty więc jak komuś zależy to niech patrzy na stronę. Ja miałem inne plany i miałem odpuścić mecz więc nie kupowałem biletu. Plany się zmieniły, wczoraj wchodze na stronę a tam cały stadion na szaro. Chwila cierpliwości i udało się kupić wejściówkę na Żyletę.

Zajmon Szczecin , 14.11.2017 16:52:33 - *.168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kurnik to najbardziej nie przyjazny Legii klub Śląska. i to nie tylko przez podkładkę Amica dwa lata temu. Objezdzilem za Legia cały Śląsk jeszcze w latach '90 i tego nie zapomnę. Polowanie na Goroli i ciągłe wyzwiska. Najlepszy był Radzionków gdzie klaskali dla Legii! !! Wodzisław nazywany na Śląsku pazdzislaw i nawet Chorzów nie taki zły.

Czarny 222 , 14.11.2017 17:01:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Właśnie na 123 pojawiło się sporo wolnych miejsc

ursus, 14.11.2017 17:08:57 - *.play-internet.pl

Pogoń Lwów powinien ktoś konto cały czas podawać i zbieramy !!!!!

SŁAWEK(L), 14.11.2017 17:39:22 - *.play-internet.pl

wreście 30 tysia

Paw , 14.11.2017 17:50:13 - *.dynamic-zab-06.vectranet.pl

TTLKO ZWYCIĘSTWO
LEGIUNIA TYLKO ZWYCIĘSTWO

Paw r, 14.11.2017 18:51:27 - *.dynamic-zab-06.vectranet.pl

Bracia
Prośba jakaś możliwość nocowania po niedzielnym meczu?
Wiadomo cosik się napijemy
Jadę ze śląska i nie będę miał jak wrócić

(L), 14.11.2017 20:10:26 - *.ilabs.pl

Ilu z Was będzie na Termalice????

do OLAF, 14.11.2017 20:16:19 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

A CO MA BUDŻET KLUBU DO TEGO CO ZBIORĄ KIBICE CZY SKLW.

Teoria z pisku, 14.11.2017 20:45:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wiecie , co mi się wydaje ? Może to i teoria spiskowa , ale podobno te teorie dość często się sprawdzają . Zastanawiam się , czy Polonia ,,stracona dekada''oraz różne słoje , co wyjeżdżają na łikendy z Warszawy nie wykupują miejsc na nasze trybuny inne , a potem specjalnie nie przychodzą , żeby było mało ludzi . Może wydają na to sporo kasy , żeby tylko u nas było jak najwięcej pustych miejsc . Ale mogę się mylić , oglądam dużo kryminałów i czasem główkuję na zapas . Ale tylko tacy przeżyją ... Pozdro . Aa - a dla Pogoni Lwów to może rzeczywiście ostatnio za dużo tej kasy nie było , wszystkie zbiórki są ważne . Mamy lidera , już prawie mamy lidera !!!

Teoria z ... nr 2, 14.11.2017 23:01:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Żeby wszystko było jasne pełne - popieram Pis ( bo tak dziwnie zatytułowałem moją rozkminkę ) . I może troche przekombinowałem . No to - po czternaste mistrzostwo ! (L)

FI(L)IP, 15.11.2017 07:49:33 - *.148-179-91.adsl-dyn.isp.belgacom.be

Wychodzi na to, że Górnik jest naszą frekwencją...

LW1916, 15.11.2017 10:15:23 - *.73

Odstąpię bilet na mecz z Gornikiem na Żylete
Pawel098765@.onet.pl

Raf, 15.11.2017 10:19:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Mam karnet na Żyletę ale nie bede mógł być na meczu, odstąpie bilet po kosztach, szczegóły pod rlszymanscy@poczta.fm

do teorii spisku , 15.11.2017 10:29:11 - *.dynamic.chello.pl

Na średnio 17 tys. ludzi na stadionie sporo jest karneciarzy, którzy z jakiś powodów nie mogą przyjść, to normalne. Powodem może być chore dziecko jak i praca zawodowa.

Nie kompromituj się bardziej niż potrzeba.

Malwina, 15.11.2017 11:06:55 - *.gvt.pl

Jeżeli ktoś nie może iść, odkupię bilet (na żyletę) kontakt - dacamalwina@gmail.com

Malwina, 15.11.2017 11:07:27 - *.gvt.pl

Jeżeli ktoś nie może iść, odkupię bilet (na żyletę) kontakt - dacamalwina@gmail.com

michal, 15.11.2017 12:27:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

jak ktoś nie może iść odkupię bilet na żyletę - michal@dobrex.com.pl

SprzedamBilet, 15.11.2017 14:01:39 - *.235

Na dwie godziny przed meczem będę wiedział czy idę czy nie. Jeśli nie to chętnie odsprzedam bilet (tj 50zł - trybuna zachodnia). Do odebrania przed stadionem.
e-mail: macbia2@wp.pl

Bia(L)son, 15.11.2017 14:54:37 - *.centertel.pl

Pytanko jest moze ktos z okolic Lublina? Co jezdzi na mecze Legiuni Pzdr Legia!

JANUSZ, 15.11.2017 14:56:15 - *.236

KOMPLET CZYLI 5 TYS NIE PRZYJDZIE...


TO MECZ O MISTRZA!!!

Kupię.bilet.żyleta, 15.11.2017 17:40:49 - *.231

Kupię biet na żyletę.
kontakt: tobdzi@wp.pl

legijne opoczno, 15.11.2017 19:29:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jak kogos nie bedzie to odkupie bilet na żyletę. justajustax3@gmail.com

(L) , 16.11.2017 22:59:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Pojawiły się bilety na Żylete. 203 sektor

(L) , 17.11.2017 10:12:04 - *.199.edial.pl

Znowu odblokowane bilety na 203

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.