Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Sobota, 18 listopada 2017 r. godz. 14:11

Legia zaprezentuje trzeci komplet strojów

Woytek i Qbas, źródło: Legionisci.com

W niedzielę w meczu z Górnikiem piłkarze Legii wyjdą na murawę w trzecim komplecie strojów, który od początku sezonu nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany. Już w czerwcu informowaliśmy, że przygotowane przez adidasa koszulki będą zielone z czarnymi poziomymi pasami. Nawiązują one do strojów, w których stołeczny klub grał w 1930 roku i w ten sposób będą promowane.

Mecz z liderem wydaje się być ostatnim dobrym momentem na pokazanie ich światu przed zbliżającym się okresem świątecznym. Według naszych informacji koszulki będą sprzedawane w kolekcjonerskich pudełkach w cenie 350 zł.

fot. Qbas / Legionisci.com





przeczytaj więcej o:, , , ,


Komentarze: (74)

Andrew Legia, 18.11.2017 14:16:47 - *.5.threembb.co.uk

Piękna. Na pewno sobie ja kupię . Legia Mistrz!!!

mmm, 18.11.2017 14:18:51 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Koszulek z poprzedniego sezonu nic nie przebije!!!

D16, 18.11.2017 14:21:29 - *.dynamic.chello.pl

Szkoda, że nie pincet...

Szyszko, 18.11.2017 14:23:56 - *.dynamic.chello.pl

Co to jest? Gramy u siebie niech się przyjezdni przebierają. Nie wspominając o wątpliwej urodzie tego produktu

Joel , 18.11.2017 14:25:59 - *.play-internet.pl

Nowe koszulki w środku sezonu? Amatorka jak zawsze

d2b90, 18.11.2017 14:26:14 - *.dynamic.chello.pl

To ja dam 50 zl a pudelko sobie zostawcie

Lfan, 18.11.2017 14:29:19 - *.play-internet.pl

Ciekawe, ze ceny koszulek poza Polska sa nizsze, a sila nabywcza naszych pensji jest znacznie nizsza...

jaca67, 18.11.2017 14:32:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Legia na biało gramy u siebie

To jakieś jaja..., 18.11.2017 14:34:30 - *.dynamic.chello.pl

Badziewie... Ani ładu ani składu... Kolor szajsowaty... Logo sponsora nazbyt wyraziste... Szkoda klubowej kasy na ten projekt...

L, 18.11.2017 14:34:33 - *.dynamic.chello.pl

Dla mnie bardzo spoko. Szkoda że to nie nasza wyjazdówka. Trzeci komplet nógłby być ten szarry.

ding, 18.11.2017 14:34:53 - *.dynamic.chello.pl

Coś obrzydliwego! :-/

grzesiek, 18.11.2017 14:35:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl

dużo lepsze niż te szare

Levy, 18.11.2017 14:36:50 - *.centertel.pl

Zaplacilem za szara koszulke z tego sezonu z kosztami..uwaga..60 zl..z Chin;)
350?bez komentarza

Redi, 18.11.2017 14:39:55 - *.dynamic.chello.pl

A mnie sie baaardzo nie podoba.

Kylu, 18.11.2017 14:39:56 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Ble

Pogis , 18.11.2017 14:43:28 - *.102

@levy
Podaj linka :)

do Levy, 18.11.2017 14:48:54 - *.115.ipv4.supernova.orange.pl

Gdzie zapłaciłeś 60zł? Aliexpress?

kibicodlat, 18.11.2017 14:56:29 - *.play-internet.pl

Drodzy kibice-maruderzy-narzekacze-w kapciach!!!
Nie wiecie, że płacąc za koszulkę współfinansujecie klub ?
Wstyd zamieszczać takie teksty o zbyt drogiej koszulce.
Jak ktoś kibicuje naprawdę temu klubowi to w zębach przynosi pieniądze za karnet, kupuje w sklepie to co chce mieć i nie pyta o cenę. Chyba, że jest niepełnoletni i nie pracuje

Arek, 18.11.2017 14:57:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeszcze się taki nie narodził, co by każdemu dogodził.

kotpali, 18.11.2017 14:58:31 - *.129.ipv4.supernova.orange.pl

o wiele lepsza niż to szare gówno

robochłop, 18.11.2017 15:01:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do Levy - ale zdajesz sobie sprawę że okradasz klub Legia Warszawa ??? ja wiem że 350 pln to kupa kasy , nie każdego na to stać...ale do ...wy nędzy nie promuj tu podróbek...jak mnie nie stać to nie kupię , po prostu...

(L), 18.11.2017 15:07:02 - *.koba.pl

Sto razy lepsza jak szara. Może się skuszę ale nie za taką cenę.

bąż woa, 18.11.2017 15:24:39 - *.rev.snt.net.pl

Getry czarne?

Zrdw, 18.11.2017 15:25:54 - *.166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Levy daj linka

DNI(L), 18.11.2017 15:35:47 - *.241

Dokladnie takie samo mam zdanie ,mieszkam za granicą jestem w sezonie na max 4 meczach + LM/LE no i wyjazdy za graniczne oczywiscie co roku kupuje karnet + ciuchy ktore mi sie podobaja tak wspieram swój klub.
mimo wszystko uwazam ze ceny za koszulki na polskie warunki powinny byc po 200 zl to by kazdego bylo stac.

Jo, 18.11.2017 16:00:36 - *.centertel.pl

Od wielu lat mam karnet i kupuję sporo gadżetów ale ta cena jest z kosmosu... Może cena będzie ok ale chyba na Wyspach Brytyjskich dla miłośników ligi angielskiej.

Stary "L", 18.11.2017 16:02:56 - *.adsl.inetia.pl

Domowe barwy są białe. Po co ta zmiana ?

do kibicodlat, 18.11.2017 16:28:55 - *.play-internet.pl

Ale może sie szanujmy troche

Arti, 18.11.2017 16:41:38 - *.warszawa.vectranet.pl

Do kibicodlat: podobno wstyd to kraść i dac się złapać. Jak chcesz finansowac klub to nikt Ci nie broni oddawac co miesiac polowy wyplaty. Koszulki sa drogie i co do tego nie ma watpliwosci, oczywiście dużo osób je kupi ale lupiloby jeszcze więcej gdyby były tańsze, myślę, że finalnie w kasie byłoby więcej $$$.

Jajo, 18.11.2017 16:53:26 - *.play-internet.pl

Koszulki z chin za 60 zł to mierne podróbki.
Porównajcie zdjęcia, czcionki, szwy, wzorek na karku wewnątrz...
Ale spoko róbcie z siebie pośmiewisko na trybunie.

do kibicodlat, 18.11.2017 16:55:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

pewnie, a od swojej pensji odlicza sobie 30% podatku na rzecz Legii, idź się lecz człowieku z tymi Twoimi przemyśleniami

DawidL, 18.11.2017 17:00:24 - *.dynamic.mm.pl

Wy naprawdę zawszę musicie mieć ze wszystkim problem ? Z Ugandy sobie może sprowadźcie koszulki bo tańsze będą.

Choto, 18.11.2017 17:34:10 - *.dynamic.chello.pl

NIE PODOBAJA MI SIE. TROCHE SZAJS. UWAZAM, ZE KOSZULKI NA 100-LECIE NIC NIE PRZEBIJE.

(L) egiony, 18.11.2017 17:38:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Zielona koszula czarne pasy..........

maqs(L), 18.11.2017 18:05:40 - *.dynamic.chello.pl

krótko mówiąc SLABA . czas juz wrócic do najlepszych strojów czyli biało- czarnych. A jak koniecznie chcecie wrócić do historii to białe koszulki z zielonymi rękawami , to były stroje ...

Dziadek, 18.11.2017 18:10:23 - *.static.ip.netia.com.pl

Chcę koszulki drogiej ,ale zajebistej ,pewnie jestem za stary ,ale to jest żenada.....panie AdeeDass....

Dylu, 18.11.2017 18:40:52 - *.dip0.t-ipconnect.de

Te koszulki są szczerze mówiąc przebrzydkie!

eh, 18.11.2017 18:45:23 - *.play-internet.pl

wiecie ile z koszulki trafia do klubu?

Karalik, 18.11.2017 18:53:29 - *.62

Nie gadać ! Tylko Kupować !

(L)ajski, 18.11.2017 19:04:56 - *.ip-point.pl

Co to jest, ja się ciebie pytom ..... Szombierki Bytom :)

Lukas, 18.11.2017 19:09:58 - *.dynamic.chello.pl

Mi sie nawet podoba.

Gocław, 18.11.2017 19:48:36 - *.dynamic.chello.pl

Zazdroszczę grafikowi, który projektował tą koszulkę :)

O gustach się nie dyskutuje, ale głęboko wierzę, że goście od malowania opraw czy murów nie zrobiliby tej koszulki gorzej.

Przejrzałem dość dokładnie koszulki w jakich kadry będą grać na MŚ, niektóre są naprawdę fajne. A to, to wygląda jak koszulka z lat 90 :)

Jakby zamiast napisu Fortuna, był FSO, to by się mało kto zorientował :)

oLaf, 18.11.2017 20:00:44 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

jest beznadziejna. naprawdę.

Koszulka sprzed roku (biała z szarfą) była perfekcyjna!!! Każda inna to jest taka, w której gra 20 innych drużyn w Europie...

Gruby, 18.11.2017 20:07:24 - *.dynamic.chello.pl

Jak celtic . Lipa

Twardy, 18.11.2017 20:13:07 - *.centertel.pl

Taka pikna jak nowe grafy :))

Sebo(L), 18.11.2017 20:14:57 - *.ustka.vectranet.pl

350zł?! Czy ktoś się zamienił z pewną częścią ciała na głowy?!

Levy, 18.11.2017 20:34:56 - *.dynamic.chello.pl

Okazało się, że jestem parówą bo kupiłem koszulkę swojego klubu od chińczyka a teraz chodzę w niej na mecze. Przepraszam

Marco(L)io, 18.11.2017 20:37:50 - *.183

Czy w Klubie zmienil sie ktos kto odpowiada za te sprawy?Jesli tak to trzeba go szybko zwolnic!Juz te koszulki na ten sezon byly ostro krytykowane a tu daja nam kolejne gowno!!!
Czy nie ma w Klubie osoby ktora ma poczucie estetyki?Kto to kuzwa zaakceptowal i czym sie kierowal?
Koszulka biala z czarnym paskiem-kozak,dla mnie moze zostac na wiele lat!!!
No icena troche z kosmosu jak na polskie warunki!

MARRTIAS, 18.11.2017 20:38:12 - *.jmdi.pl

Zdjęcie robione kasą fiskalną ?

Pio, 18.11.2017 21:30:21 - *.play-internet.pl

Może kupię jak będą po 100zl.zielonej wyjazdowej z czarnym poprzecznym pasem z czasow nikolicia i tak nie przebije

sex, 18.11.2017 21:41:18 - *.90

ile do cholery? poje...o?

magoo do kibicodlat, 18.11.2017 21:46:45 - *.dynamic.chello.pl

"Drodzy kibice-maruderzy-narzekacze-w kapciach!!!
Nie wiecie, że płacąc za koszulkę współfinansujecie klub ?
Wstyd zamieszczać takie teksty o zbyt drogiej koszulce.
Jak ktoś kibicuje naprawdę temu klubowi to w zębach przynosi pieniądze za karnet, kupuje w sklepie to co chce mieć i nie pyta o cenę. Chyba, że jest niepełnoletni i nie pracuje"
Drogi WUJU, spier..j !!!

Mati , 18.11.2017 21:51:58 - *.dynamic.chello.pl

Fajnie że nawiązujemy do tradycji ale te koszulki to tak średnio wyglądają

szczepan, 18.11.2017 22:03:04 - *.dynamic.chello.pl

A ja kupię, będzie do kolekcji :)

Do Gocław, 18.11.2017 22:23:07 - *.183

Co masz do koszulek z lat 90-tych? :-) Koszulki z czasów Daewoo (sezon 96/97 i 97/98) były naprawdę fajne!

L.O., 18.11.2017 22:32:07 - *.play-internet.pl

Tragedia.
Gdybym na bazarku jakimś jako wietnamiec takie rzeczy sprzedawał, to wstydziłbym się ją wywiesić za 10 zł.
Bezguście, to mało powiedziane.
Kto to zaakceptował ?

Twardy do levy , 18.11.2017 23:02:53 - *.74.ipv4.supernova.orange.pl

Nazywasz sie parowa ??? Oddaj koszulkę !!!

Legionista#Powstaniec#, 18.11.2017 23:09:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dla mnie super,zobaczycie jutro na boisku będzie to wyglądało bomba,naprawdę extra!

do Levy i inni, 18.11.2017 23:26:10 - *.dynamic.chello.pl

Nie dziwie sie ludziom ze wola kupić od producenta bez pośredników - przypominam Adidas produkujesz w Chinach! - Gamonie co kupują w sklepie za 6 x tyle myślą że te koszulki są szyte w Mediolanie. Stać mnie na koszulkę za 350 zł ale wolałbym oddać te kasę biednym lub przepić. Lepsze to niż mieć poczucie, że z tych pieniędzy utrzymuje niebotyczne kontrakty naszych kopaczy, zwłaszcza tych z rezerw.

Svtefan, 18.11.2017 23:41:11 - *.104

LEGIA TYLKO LEGIAAAAAAAA WARSZWA! !!!!!!!!!!!!

Janusz z Pakistanu, 18.11.2017 23:59:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@Levy, czym się chwalisz że kupiłeś podróbkę i okradłeś własny klub? Przecież nie ma obowiązku posiadania koszulki Legii, bez niej też cię wpuszczą na stadion. Było uzbierac na oryginał, albo nie kupować wcale, a chwalenie się kupieniem podróbki jest bardzo słabe.

olew, 19.11.2017 02:28:10 - *.43.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To są nasze stroje ! LEGII !!! Należy najpierw kupić, potem opisywać, marudzić, hamletyzować, nawet krytykować. Jak kupisz koteczku...

Gocław, 19.11.2017 07:01:02 - *.dynamic.chello.pl

odp. do:
Do Gocław

Dokładnie tak, masz rację, jak na tamte czasy tamte koszulki naprawdę mi się podobały. Np. tamten zielony to był prawdziwy zielony. Zresztą większość starych koszulek Legii jaka była za czasów mojego kibicowania mi się podobała.
Trochę uśmiecham się jednak na widok tego projektu, dlatego że mamy rok 2017 i grafika komputerowa poszła do przodu od tamtego czasu. Przy odrobinie zaangażowania można fajnie połączyć tradycję z nowoczesnością. A do tego Legia w paski? Jakoś mi to średnio pasuje.

Polecam zerknąć na to:
http://www.footyheadlines.com/2017/07/2018-world-cup-kit-overview.html
Kilka z tych wzorów ma naprawdę fajnie połączoną nowoczesność w projektowaniu, z tradycyjną koszulką danego kraju, np. Hiszpania, Kolumbia, Meksyk II komplet.

Ja wiem, że gustach nie warto dyskutować, każdy ma swoje poczucie smaku, jednak jeżeli ktokolwiek ma pomysł napisać o koszulce Legii zapytanie: Szombierki Bytom? :), to chyba jednak coś nie jest całkiem ok :)

p.s. czy tylko ja mam wrażenie, że fajnie byłoby zobaczyć koszulkę z herbem zamiast "L" w kółeczku? W moim odczuciu nasz herb jest prosty i piękny, chciałbym go zobaczyć na koszulce meczowej.

Ligooooo, 19.11.2017 08:19:41 - *.dynamic.chello.pl

Po co takie duże Logo Fortuny???? Zepsuło cała koszulke

Bysior xxL, 19.11.2017 09:37:18 - *.dynamic.chello.pl

WSZYSCY NA BIAŁO i jedziemy z dopingiem!!! Tylko Legia, je.c Gornik!

do Gocław, 19.11.2017 10:36:34 - *.centertel.pl

też jestem z Gocławia ;)
natomiast na koszulce musi być elka w kółeczku - herb jest piekny, ale tu od lat była elka i to tradycja, poza tym dla mnie i moich znajomych to wygląda mega zaje...

Olo, 19.11.2017 10:37:22 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Jezu... koszmarne są.

dek-4, 19.11.2017 10:51:00 - *.60.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A nie mogła być cała biała plus te nowe pasy??? (L)

L, 19.11.2017 12:37:30 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Koszulki dramat.Mamy 21 wiek. Dziadostwo jak w B klasie.

Rafał, 19.11.2017 13:04:09 - *.68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Beznadziejne. Rzeczywiście wyglądają jak z 1930 roku. Widzę, że chyba brakuje pomysłów na zaprojektowanie jakiejś sensownej koszulki. Jak dla mnie 1 w szkolnej skali. Ale to oczywiście kwestia gustu.

Kodzio Mokotów, 19.11.2017 14:22:12 - *.dynamic.chello.pl

Dzisiaj tylko na biało gramy na Ł3 a nie na wypizdowie

dz, 20.11.2017 09:15:16 - *.112

Mogą się podobać lub nie, nie wnikam, kwestia gustu, ale.. Czy w latach 30 barwą Legii był kolor złoty? Nie! Czy logo adidasa i paski na getrach mogłoby być białe? Tak! Dlaczego więc promuje się piątą barwę -- kolor złoty? I nie trafia do mnie recytowanie mantry, że,, Kolor złoty symbolizuje mistrzostwo, ble ble ble...". Zielony, biały, czerwony, czarny. Nie dodawajcie tego ohydnego złotego! O Szarych strojach wyjazdowych to już nie wspomnę. A Ci z poznania mówią na nas ,,tęczowi". No, ale jak się z 4 do 6 barw przesunęliśmy, to teraz już chyba tylko niebieski został.

SPORTING, 20.11.2017 17:05:43 - *.235

SPORTING LIZBONA?

znc, 24.11.2017 09:49:08 - *.pzu.pl

bardzo słabe stroje, mam nadzieję że pierwszy i ostatni raz. Koszulki w wojskowej zieli z poprzedniego sezonu najlepsze i powinny zostać na lata...zresztą Juve już je skopiował.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.