Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Romeo Jozak - fot. Woytek / Legionisci.com
Romeo Jozak - fot. Woytek / Legionisci.com
Niedziela, 19 listopada 2017 r. godz. 20:49

Jozak: Zasłużona wygrana

Tomek Janus, źródło: Legionisci.com

Romeo Jozak (trener Legii): Gratuluję Górnikowi Zabrze, bo oni też mieli swój udział w tym dobrym i widowiskowym spotkaniu. Dziękuję, że skoncentrowali się tylko na sportowej walce. Zabrzanie to naprawdę dobra drużyna. My powinniśmy zaś wygrać wyżej. W przerwie powiedziałem piłkarzom, że podobnie graliśmy w Białymstoku i przegraliśmy. Dziś nie chcę powtórki z tego. W drugiej połowie piłkarze byli jeszcze lepsi i zasłużenie wygraliśmy.

Gdy przyszedłem do Legii, byliśmy daleko w tabeli. Kolejne wygrane i w końcu awans na pozycję lidera, jest dla mnie i dla całego klubu ważną sprawą. To pokazuje, że idziemy w dobrą stronę. Cały czas jednak przed nami długa droga do prawdziwej radości po ostatniej kolejce. Dziś cieszyłem się bardzo, co było widać po meczu. Jestem emocjonalną osobą i nie mam problemów z okazywaniem radości. Kiedy trzeba jestem jednak surowy.

Droga do celu jest długa, ale gramy coraz lepiej. Kontrolowaliśmy dziś cały mecz. Widać, że w naszej grze jest postęp i to jest ważne. Dziś to byłą najlepsza Legia pod moją wodzą. Ważna jest jednak stabilizacja i to, że jedziemy do Kielc. W każdym meczu trzeba zdobywać trzy punkty. To obowiązek Legii i obowiązek lidera. Cały czas mamy wiele do poprawienia. Dziś zmarnowaliśmy wiele okazji. To nie powinno mieć miejsca. Wiemy jednak, że jeśli konsekwentnie gramy swoje, jesteśmy cierpliwi i agresywni w grze, to gole przyjdą.

Czy na pozycji lidera będzie łatwo? Na pewno daje to nam pewność siebie. Pokazuje, że gramy dobrze i zasługujemy na przewodzenie tabeli. Taka sytuacja buduje pewność siebie u zawodników. To taki zastrzyk pozytywnej energii. Nie zmienia to jednak faktu, że każdy kolejny mecz będzie dla nas trudny. Bo cała polska liga jest trudna i w każdym meczu czeka na nas piłkarska wojna.

Buduje mnie jednak fakt, że w ofensywie i posiadaniu piłki widać jest postęp. Chciałbym, żebyśmy zawsze grali tak jak dziś. Ale przeciwko Pogoni tak dobrze nie graliśmy. Czasami możesz wtedy wygrać, ale częściej trzeba zagrać na 100 procent swoich możliwości.



Komentarze: (49)

:-), 19.11.2017 20:56:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dziś to był dobry mecz :-) brawo i małymi kroczkami idziemy teraz ciężki mecz w Kielcach

Bidon, 19.11.2017 21:01:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No i gdzie sa tak zawani kumaci czyli plynacy glownym nurtem kibolskim i teskniacy za JM ? Az boje sie pomyslec gdzie bysmy byli teraz w tabeli... oczywiscie szacunek pozostaje ale... jednak wyszlo na dobre dlatego szanujmy te male 1-0 nawet
PS. oprawa super glownie ta z husaria ktora tak potrzebna jest teraz europie...

Dario, 19.11.2017 21:07:39 - *.114

Well done coach!

bie(L)sko, 19.11.2017 21:08:58 - *.bielskobiala.vectranet.pl

pierwsze zdanie OK. Dalej LEGIA MISTRZ I GITARA

karolek, 19.11.2017 21:09:41 - *.garwolin.vectranet.pl

Jozak w przeciwieństwie do Magica robi różnicę ..

gol, 19.11.2017 21:12:31 - *.130

Chu...wo gramy, a lidera i tak mamy;)

Ciekawa ta nasza "ekstraklasa";)

, 19.11.2017 21:12:38 - *.centertel.pl

Jeśli mnie pamięć nie myli to jak pan z biura przyszedł to było drugie miejsce i 3 pkty straty.to chyba nie tak daleko jak mówi

Biała Łapa, 19.11.2017 21:14:17 - *.dynamic.chello.pl

Brawo trener, brawo drużyna. Prestiżowa wygrana, w dodatku w niezłym stylu.
Co martwi? Duża nieskuteczność i dwukrotnie przerywany mecz z winy naszych kibiców (kary będą z pewnością dotkliwe)!

Legionista, 19.11.2017 21:19:51 - *.226

Gratuluję! :) (L)ider jest w domu!! "Gdy przyszedłem do Legii, byliśmy daleko w tabeli." 5 miejsce i 2 pkt strata do Lidera ;) Trener lubi żartować ;) Jakby zobaczył tabele z poprzedniego sezonu przed Magierą lub dwa lata temu - przed Czerczesowem to co by powiedział? ;) Teraz Górnik będzie słabszy i nie będzie w 1-8.. Za tydzień będzie najważniejszy mecz w tym roku ( nie w sezonie...) i jak wygramy to będzie już prosta droga!! Korona w tym sezonie będzie trudniejsza niż Amika oraz Wisła ponieważ mają trenera!!

@rek, 19.11.2017 21:22:54 - *.dynamic.chello.pl

Brawka Trenerze... Oby tak dalej... Miło było patrzeć, jak JR w II połowie podryguje w rytm dopingu... Miło było patrzeć na spontan JR po końcowym gwizdku... Teraz powinno być już łatwiej... Straty odrobione z nawiązką... A po zimowej przerwie i sensownych wzmocnieniach robimy dublet: PP + MP... Pozdro (L)

odlaraj, 19.11.2017 21:26:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Gratualcje dla drużyny za lidera i kibiców za doping! jaka jest różnica miedzy Legią i kuchenkami? od tamtego meczu Legia 0 straconych punktów a kuchenkorz????????? :-) oby tak dalej pozdro dla wszystkich Legionistów

Jaaa, 19.11.2017 21:27:08 - *.play-internet.pl

Niech malowany popatrzy na Loskę jak powinien grać bramkarz a ten cep albo wybija przed siebie albo biegnie i mija się z piłką dobrze że Angulo się w tej sytuacji nie położył tragiczny jest ten koleś i mam nadzieję że to jego ostatnia runda

Elmatadore , 19.11.2017 21:27:29 - *.211

Wysłannicy Lecha na meczu Olimpiakosu czyżby Vadis wrócił do Polski ??????

@rek do Legionista, 19.11.2017 21:33:54 - *.dynamic.chello.pl

Przestań już pisać te swe pieśni pochwalne na cześć Magiery... To już prehistoria... Teraz chwytaj chwilę: carpe diem... Pozdro (L)

do gol , 19.11.2017 21:41:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

wyjdź cwaniaczku na boisko i pokaz ze jesteś lepszy internetowy napinaczu

., 19.11.2017 21:42:51 - *.dynamic.chello.pl

Legia grała dobrze.Miała kilka naprawdę dobrych sytuacji do zdobycia gola.Dobrze że tego jednego gola zdobyliśmy bo wynik 0 do 0 byłby niesprawiedliwy.Górnik już zaczynał grać na czas.
Szkoda tych przerw w meczu bo one pozwalały górnikowi złapać oddech.A Legia dobrze ich cisnęła.
Teraz zapewne znowu dostaniemy kare finansową za przerwanie meczu.A w klubie się nie przelewa.
Co do trenera to czy jest dobry okaże się na koniec sezonu jak zdobędzie mistrzostwo i puchar Polski.I w następnym sezonie jak awansuje do europejskich pucharów i będzie grał mecze co 3 dni.Teraz piać z zachwytu po 2 miesiącach jego pracy to przesada.Zobaczymy kogo sprowadzi zimą.Wtedy będziemy oceniać.

do @rek, 19.11.2017 21:49:31 - *.dynamic.chello.pl

Stary, brzmisz trochę jak pracownik klubu... No rytm go porwał, ludzie z Bałkanów mają we krwi więcej luzu niż zgnily Zachód ;) Ale Berg też miał taką serię zwycięstw, Magiera rządził pół sezonu, za Czerczesowa Legia grała brzydko ale wybiegala i wywalczyła mistrzostwo...
A jak na razie w najsłabszym od lat sezonie Ekstraklapy trener debiutant w seniorskiej piłce wygrał mecz z beniaminkiem.

Ja tylko mam nadzieję, że Miodousty nawet jeśli jakimś cudem nie zdobędziemy mistrzostwa w tym sezonie postawi na gościa i da mu realizować jakiś WIELOLETNI plan. Bo chyba ma jakiś plan, oprócz oczywiście nowomowy w wywiadach?

WojmirZiemoslaw, 19.11.2017 22:05:07 - *.play-internet.pl

Trza to jasno i dobitnie powiedzieć, że z każdym wygranym meczem gramy coraz pewniej i lepiej.Nie można tego nie zauważyć i każdy to dobrze wie.Tylko tak dalej Trenerze "kapelusz z głowy" za bardzo trafne poukładanie Legii co znakomicie owocuje.Nikt inny by tego lepiej nie zrobił.

Kipkorir, 19.11.2017 22:17:55 - *.dynamic.chello.pl

Tymczasem JM siedział na trybunach i myślał... "To jest Legia o jakiej marzyłem"

@rek do do @rek, 19.11.2017 22:21:27 - *.dynamic.chello.pl

Mylisz się koleżko... Nie jestem pracownikiem klubu, ale starym (L)egionistą z krwi i kości i obiektywnie widzę różnicę, jaką robi JR w (L)egii... Jeśli ty tego jeszcze nie zauważyłeś, to masz problemy ze wzrokiem...;))) Pozdro (L)

P, 19.11.2017 22:31:00 - *.dynamic.chello.pl

Był Magiera na trybunach ??

olew, 19.11.2017 22:36:52 - *.67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

dobry mecz , dobrych drużyn, wygrana zasłużona, fajnie się to ogląda, brawo grajki , brawo coach

do p, 19.11.2017 23:03:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl

A gdzie mial byc jak nikt go nie chce

mietek, 19.11.2017 23:52:16 - *.internetia.net.pl

No i tradycyjnie w Poznaniu pozostanie im wspominać jeden udany mecz sezonu, bo już są o 6 punktów z tyłu :)

AAA, 20.11.2017 00:21:24 - *.dynamic.chello.pl

Do :do p-jak nikt nie chce?Jest wakat na Wuefistę w SP 109 na Trakcie Lubelskim,tam moźe by się nadał...moźe.

mietek, 20.11.2017 07:21:27 - *.emea.ibm.com

@AAA: E, co Ci te biedne dzieci zrobiły, że chcesz je tak karać? :)

Xxl, 20.11.2017 09:38:20 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

DO (JAAA)ty jesteś TRAGICZNY PAJACU

LW, 20.11.2017 10:31:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zdecydowanie najlepszy mecz LEGII. LEGIA !!!

Do xxl, 20.11.2017 13:56:11 - *.play-internet.pl

Arek oddychaj

Legionista, 20.11.2017 16:50:57 - *.226

@P, Był, @rek, RJ ma u mnie wielkiego minusa po meczu z Amiką i dopóki "coś" nie osiągnie to tak pozostanie... Każdy wygrany mecz cieszy, ale nie wygraliśmy z FC Barceloną żeby świętować!! Górnik teraz będzie spadał, a prawdziwym wyzwaniem w tym roku będzie mecz z Koroną ponieważ oni mają bardzo dobrego trenera! Najlepszy komentarz: " Ale Berg też miał taką serię zwycięstw, Magiera rządził pół sezonu, za Czerczesowa Legia grała brzydko ale wybiegala i wywalczyła mistrzostwo..." Mam wrażenie, że RJ będzie takim drugim Bergiem i żadnych "poważnych" wzmocnień nie będzie choć mogę się mylić i te pieniądze z Arabów przylecą do Warszawy ;)

@rek do Legionista, 20.11.2017 17:26:22 - *.dynamic.chello.pl

Pop swoje i czort swoje...;)))
Czy ty kiedykolwiek zauważysz dobrą pracę, jaką od kilku tygodni wykonuje RJ..? Piszesz, iż trener ma u ciebie minusa po przegranej z Amicą..? To nasi piłkarze powinni mieć u ciebie tego minusa za to, iż najzwyczajniej w świecie przeszli sobie spacerkiem obok tego meczu... A skoro mienisz się, jako "Legionista", to zmień narrację i zacznij wreszcie chwalić nowego trenera (L)egii Warszawa... Pozdro (L)

Legionista, 20.11.2017 19:34:14 - *.226

@rek, "Czy ty kiedykolwiek zauważysz dobrą pracę, jaką od kilku tygodni wykonuje RJ..? Piszesz, iż trener ma u ciebie minusa po przegranej z Amicą..? To nasi piłkarze powinni mieć u ciebie tego minusa za to, iż najzwyczajniej w świecie przeszli sobie spacerkiem obok tego meczu..." W tym sezonie piłkarze mają u mnie minusa i ja bym 2/3 kadry sprzedał - Niestety jest to nie możliwe ;) Przypomnę ci co napisałeś po meczu z Sheriftem: "Gdzie są teraz ci wszyscy obrońcy Magiery..? Gdzie są teraz ci wszyscy wielbiciele jego talentu, którzy naskakiwali na mnie, kiedy pisałem już kilka miesięcy temu, iż Magiera to amator, a w ub. sezonie poleciał na farcie, bo miał zespół przygotowany przez Hasiego, a do tego w składzie miał bajecznego VOO... Gdzie ci wszyscy "legioniści", którzy chcieli i nadal chcą dawać Magierze kredyt zaufania do jesieni..? Po co..? Aby Magiera jeszcze bardziej spieprzył sytuację zespołu w naszej lidze..?" Ja to mogę powiedzieć: Jozak to amator ponieważ zespół przygotowany jest przez Magiere, a do tego w składzie ma bajecznego Gui którego Magiera nie miał oraz odbyła się rozmowa motywacyjna...Gdzie ci wszyscy "reki" którzy chcą dawać Jozakowi kredyt zaufania do końca sezonu..? itp ;) Wtedy nie pisałeś, że to przez piłkarzy tylko przez Magiere, a jak dobrze wiem to Jozak był trenerem Legii gdy przegrywaliśmy z Amiką 3:0 więc on też ma jakąś odpowiedzialność ;) Mogę pochwalić józka za Hamalainena oraz Broża - Jedynie za to bo obecna gra jest taka jaka była pod koniec Magiery ;)

@rek do Legionista, 20.11.2017 21:16:34 - *.dynamic.chello.pl

No to teraz poleciałeś i odleciałeś z tym: "Jozak to amator ponieważ zespół przygotowany jest przez Magiere..." Hahahaaaaa... Co takiego fajnego paliłeś przed napisaniem tego swego ostatniego posta...??? Jakiś dobry stuff...;))) Legia została przygotowana do sezonu przez Magica i Krzepotę...??? Koleżko, już więcej się nie wydurniaj z takimi tekstami... No comments... Pozdro (L)

@rek do Legionista, 20.11.2017 21:21:49 - *.dynamic.chello.pl

Piszesz także: "...obecna gra jest taka jaka była pod koniec Magiery..." No tutaj to potrzebny będzie ci dobry okulista... Za Magiery to była długa "dzida" na Sadiku albo Kuchego i wiśta wio - jakoś to będzie... Teraz przynajmniej widać wolę walki całego zespołu i jak wczoraj szedł jakiś nasz atak lu kontratak, to od razu zasuwało 4-5 (L)egionistów pod bramkę Górnika, aż miło było patrzeć... Koleżko, weź już więcej nie pisz mi o tym swoim Magierze, błagaaaaaaaam... Pozdro (L)

Daszka, 20.11.2017 23:39:40 - *.dynamic.chello.pl

@ Legionista - osobiście bardzo szanuję indywidualizm i trwanie przy własnych poglądach. Jednak skala Twojego "uwielbienia" dla poprzedniego trenera chyba...zgubiła rozmiary. Skromnie doradzam większe skupienie się na obecnych realiach sportowych Legii i jej obecnym szkoleniowcu. Naprawdę warto.
Pozdro(L)

mietek, 21.11.2017 08:46:05 - *.emea.ibm.com

@ @rek: Naprawdę Ci się jeszcze chce? :)

@rek do mietek, 21.11.2017 09:23:06 - *.dynamic.chello.pl

Wiesz, generalnie olałbym tego kolesia na maxa... Ale jak co jakiś czas pisze tutaj takie bzdety, iż "to/tamto" jest zasługą siwego WF-isty i obecna gra (L)egii jest podobna do tej "jego gry" sprzed kilku m-cy to jakiś wewnętrzny wnerw mnie bierze i muszę mu pocisnąć... Czółko brachu... Pozdro (L)

(L), 21.11.2017 09:49:08 - *.191

Muszę przyznać, że byłem zwolennikiem pozostawienia Jacka na stanowisku i kpiłem nieco z obecnego trenera nazywając go Alfa Romeo. Jednakże zauważalny postęp w grze Legii zmusza mnie do nadania mu kolejnej ksywki - Romeo Kozak!

mietek, 21.11.2017 10:55:42 - *.emea.ibm.com

@ @rek: Szkoda czasu i nerwów. Zignoruj, to wcześniej czy później sam zniknie :) Pozdro brachu

Legionista, 21.11.2017 16:43:01 - *.226

@rek, Za Albańca nie graliśmy dobrze i jakoś póżniej pisałeś pod jego adresem, że to on przygotował drużyne, a Magiera zbiera jego osiągnięcia - Ja na poważnie nie pisałem i jak możesz zauważyć ściągnąłem to wszystko od ciebie i tylko zmieniłem trenerów ;) Mówisz, że Jozak nie odpowiada za wyniki z Poznania to kto odpowiada ? Tylko piłkarze .... Ja to rozumiem, ale gdy trenował Magiera to tak nie było i proszę cię nie pisz o WF-isty czy coś bo ten WF-ista wygrał MP, Za jego kadencji grała w LM - życzę tego Jozakowi, ale na tą chwile szansa na to jest zerowa... Zajął 3 miejsce i grał jak równy z równym z Ajaksem...

Legionista, 21.11.2017 17:04:18 - *.226

@Daszka, Dla mnie to byle kto jest trenerem Legii - Może być Magiera, może być Jozak, Może też Andrzej... Ja tylko nie potrafię zrozumieć jak wcześniej można było pluć na trenera Magiery że przegrał mecz z Astaną lub odpadł z Sherifem, a jak Jozak przegrał z Amiką 3:0 to wszystko "OK" i ci którzy myślą inaczej muszą być ośmieszani! Nie którzy to już zapomnieli jak pisali, że Magiera leci na przygotowaniu Albańca.... Jak akceptujemy tą teorie to można powiedzieć że Jozak jedzie na Magiery przygotowaniu... Czerczesow jechał na Bergowym przygotowaniu... Jedynie Urban nie jechał....

Legionista, 21.11.2017 17:17:53 - *.226

@rek, A jeszcze ;) Różnica między końcówką Magiery, a jozakiem jest taka: Za Magiery nie było Gui który jakoś ciągnie, Hamalainen - Gra na nowy kontrakt lub nowy klub, a później będzie miał wywalone jak wcześniej oraz Broż podobna sytuacja co to Hamy..... Nie widzę wielkiej zmiany, ale jakaś poprawa jest... Na plus mogę zaliczyć, że RJ podobno piłkarzy przeprosił i podobno pamięta o ich urodzinach. Na minus: Miał promować młodych, a na tą chwile gra tylko Niezgoda oraz powrót Nagy do pierwszego zespołu...

@rek do Legionista, 21.11.2017 17:52:31 - *.dynamic.chello.pl

Nadal twierdzę, iż Hasi zrobił bardzo dobre przygotowanie kondycyjne zespołu do sezonu, ale potem wszystko "sfajczył" tym swoim trudnym charakterem... Piłkarze wówczas mieli parę w nogach i w momencie, jak do tego wszystkiego odpalił VOO, wszystko potem lepiej "zagrało"... Ten fakt właśnie bardzo chytrze wykorzystał Magiera... Magiera miał po prostu farta, iż znalazł się w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu...

A potem ten tzw. warsztat trenerski Magiery miała okazję zobaczyć cała Polska między lipcem a wrześniem 2017 roku... Od września tychże samych piłkarzy zmotywował i poustawiał na nowo na boisku Romeo Jozak i to Romeo Jozaka zasługa, iż teraz "jakoś da się patrzeć" na grę Naszej (L)egii... Pozdro (L)

@rek do Legionista, 21.11.2017 18:04:01 - *.dynamic.chello.pl

I jeszcze jedno... Romeo Jozak jest w (L)egii zaledwie jakieś 2 miesiące, więc nie oczekuj cudów koleżko od faceta, który dopiero poznaję realia Polski, Warszawy i możliwości zespołu znad Wisły... Póki co musiał zażegnać pożar po Magierze... Teraz motywuje i ustawia na nowo zespół... Skrzętnie kolekcjonuje kolejne zwycięstwa i punkty... W przerwie zimowej dokona roszad i zapewne poszuka jakiś wzmocnień... Na promowanie młodzieży przyjdzie czas troszkę później, po MP 2018 roku...

A ten twój pożal się Boże trener, pan Magiera, zna (L)egię od bardzo wielu lat od podszewki i "guzik" osiągnął jako trener, bo go zwolniono... Nie chciano więcej pana Magiery w (L)egii... Takie są fakty... Pozdro (L)

@rek do Legionista, 21.11.2017 18:31:22 - *.dynamic.chello.pl

I jeszcze jedno... Romeo Jozak jest w (L)egii zaledwie jakieś 2 miesiące, więc nie oczekuj cudów koleżko od faceta, który dopiero poznaję realia Polski, Warszawy i możliwości zespołu znad Wisły... Póki co musiał zażegnać pożar po Magierze... Teraz motywuje i ustawia na nowo zespół... Skrzętnie kolekcjonuje kolejne zwycięstwa i punkty... W przerwie zimowej dokona roszad i zapewne poszuka jakiś wzmocnień... Na promowanie młodzieży przyjdzie czas troszkę później, po MP 2018 roku...

A ten twój pożal się Boże trener, pan Magiera, zna (L)egię od bardzo wielu lat od podszewki i "guzik" osiągnął jako trener, bo go zwolniono... Nie chciano więcej pana Magiery w (L)egii... Takie są fakty... Pozdro (L)

Legionista, 21.11.2017 19:29:53 - *.226

"Nadal twierdzę, iż Hasi zrobił bardzo dobre przygotowanie kondycyjne zespołu do sezonu, ale potem wszystko "sfajczył" tym swoim trudnym charakterem... Piłkarze wówczas mieli parę w nogach i w momencie, jak do tego wszystkiego odpalił VOO, wszystko potem lepiej "zagrało"... Ten fakt właśnie bardzo chytrze wykorzystał Magiera... Magiera miał po prostu farta, iż znalazł się w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu..." Nie zgadzam się z tym, że Albaniec dobrze przygotował kondycyjnie piłkarzy - Po pierwsze: Większość kluczowych piłkarzy nie brali udziału w przygotowaniach Albańca (Nikolić, Pazdan, Jodła, Moulin,Rado, VOO i chyba gui). Po drugie: Nie było pary w nogach - może oglądaliśmy inne mecze ;) Ja pamiętam mecz z Górnikiem wygrywaliśmy 2:0, a potem przegraliśmy bo zabrakło siły.. Pamiętam mecz z Borussią 6:0... Jak fizycznie nie dawali rady...Jak męczyliśmy się w eliminacjach LM... Zespół był zniszczony psychicznie, ale nie jest łatwe odbudować atmosfere w drużynie i Magicowi się udało - Teraz może się udać Jozakowi i temu mu życzę ;) Kończąc moją 1 część: Przypominam Magiera nie musiał wrócić do Legii - Mógł nie przyjąć i się rozwijać w Zagłębiu... Przyjął, naprawił, zajął 3 miejsce w fazie grupowej LM choć po meczu z Borussią nikt tego się nie spodziewał, grał jak równy z równym z Ajaksem (Finalistą LE), pobił rekord wygranych meczów wyjazdowych oraz zdobył MP który też po Hasim nikt się nie spodziewał więc za to mu się należy szacunek.

Legionista, 21.11.2017 19:32:52 - *.226

@rek, "A potem ten tzw. warsztat trenerski Magiery miała okazję zobaczyć cała Polska między lipcem a wrześniem 2017 roku... Od września tychże samych piłkarzy zmotywował i poustawiał na nowo na boisku Romeo Jozak i to Romeo Jozaka zasługa, iż teraz "jakoś da się patrzeć" na grę Naszej (L)egii... Pozdro (L)" Przypominam, że Magiera nie miał Guiego który teraz robi różnice ;)

Legionista, 21.11.2017 19:39:17 - *.226

"A ten twój pożal się Boże trener, pan Magiera, zna (L)egię od bardzo wielu lat od podszewki i "guzik" osiągnął jako trener, bo go zwolniono... Nie chciano więcej pana Magiery w (L)egii... Takie są fakty... Pozdro (L)" Wygrał MP, pobił rekord wygranych meczów na wyjazdach, Zremisował z Realem oraz wygrał z Sportingiem - co się zakończyło najlepszym osiągnięciem Polskego klubu w XXI wieku czyli 3 miejsce w Fazie grupowej LM oraz grał jak równy z równym z Ajaksem ;) Jak dla ciebie to jest "guzik" to chciałbym żeby ten "guzik" Jozak zrobił ;) Każdego trenera kiedyś zwolnią ;) Zwolnili Okuke, Zwolnili Stasia, Zwolnili Vejvode, Zwolnili kubackiego choć w Lidze miał dobry bilans ;) Spokojnie Jozaka kiedyś też zwolnią - Za rok może dwa, ale tak i tak zwolnią ;)

Legionista, 21.11.2017 19:43:38 - *.226

@rek, Wiele razy się nie zgadzałem z tobą, ale z tym się zgodzę ;) Jeżeli nie dojdą te pieniądze z Arabów to będzie drugim Magierą bo z tym składem nikt niczego w europie nie osiągnie ;) "I jeszcze jedno... Romeo Jozak jest w (L)egii zaledwie jakieś 2 miesiące, więc nie oczekuj cudów koleżko od faceta, który dopiero poznaję realia Polski, Warszawy i możliwości zespołu znad Wisły... Póki co musiał zażegnać pożar po Magierze... Teraz motywuje i ustawia na nowo zespół... Skrzętnie kolekcjonuje kolejne zwycięstwa i punkty... W przerwie zimowej dokona roszad i zapewne poszuka jakiś wzmocnień... Na promowanie młodzieży przyjdzie czas troszkę później, po MP 2018 roku..."

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.