Radosław Majecki - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Legioniści przeciwko sobie

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Mateusz Hołownia i Radosław Majecki stanęli na przeciwko siebie w minionej kolejce I ligi. Górą był drugi z nich, którego Stal Mielec wygrała 2-1. Obaj wypożyczeni legioniści spędzili na murawie 90 minut. W ekstraklasie Mateusz Szwoch mógł zdobyć bramkę, ale zmarnował akcję sam na sam. Na Słowacji na murawie nie pojawił się Sadam Sulley z powodu przełożonego meczu z Trenczynem. Z kolei we Włoszech Sandro Kulenović nie zagrał z AC Milan U-19 ze względu na pauzowanie za czerwoną kartkę, którą ujrzał przeciwko Fiorentinie U-19.

Konrad Michalak (Wisła Płock) - od 46. minuty w przegranym 0-3 meczu z Lechią Gdańsk
Mateusz Szwoch (Arka Gdynia) - 90 minut w wygranym 2-1 meczu ze Śląskiem Wrocław

I liga
Pogoń Siedlce
Adrian Małachowski – nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z GKS Katowice
Jakub Szrek – od 82. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z GKS Katowice

Zagłębie Sosnowiec
Rafał Makowski - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Olimpią Grudziądz
Tomasz Nawotka - do 85. minuty w wygranym 1-0 meczu z Olimpią Grudziądz. Ukarany żółtą kartką.
Vamara Sanogo - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Olimpią Grudziądz

Mateusz Hołownia (Ruch Chorzów) – 90 minut w przegranym 1-2 meczu ze Stalą Mielec
Miłosz Kozak (Podbeskidzie Bielsko-Biała) – nie grał w wygranym 1-0 meczu z Chrobrym Głogów
Mateusz Leleno (Puszcza Niepołomice) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Chojniczanką Chojnice

Włochy
Sandro Kulenović (Juventus Primavera) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z AC Milan U-19 (pauzuje za czerwoną kartkę)