Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Wtorek, 21 listopada 2017 r. godz. 17:53

UYL: Ajax Amsterdam 0-2 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W rewanżowym spotkaniu 2. rundy Ligi Młodzieżowej UEFA Legia Warszawa wygrała na wyjeździe z Ajaxem Amsterdam 2-0. Do przerwy legioniści prowadzili 1-0 po bramce Mateusza Żyry w 14. minucie. Tuż po przerwie na 2-0 podwyższył Piotr Cichocki. Przy obu bramkach asystował Sebastian Szymański. To jednak nie wystarczyło podopiecznym Piotra Kobiereckiego do awansu, ponieważ pierwsze spotkanie rozegrane przy Łazienkowskiej 3 Holendrzy wygrali 4-1.

UYL: Ajax Amsterdam 0-2 (0-1) Legia Warszawa
0-1 - 14' Mateusz Żyro
0-2 - 47' Piotr Cichocki

Ajax: 1. Nick Plomper - 15. Sergino Dest, 19. Quinten Maduro (56' 2. Navajo Bakboord), 3. Sven Botman, 5. Mitchell Bakker - 10. Jurgen Ekkelenkamp, 6. Jasper ter Heide, 8. Sebastian Pasquali (74' 16. Ryan Gravenberch) - 7. Szabolcs Schön, 9. Kaj Sierhuis, 11. Saku Ylätupa (35' 17. Victor Jensen)

Legia: 1. Mateusz Kochalski - 2. Michał Król, 5. Mateusz Bondarenko, 4. Mateusz Żyro, 24. Konrad Matuszewski - 14. Mateusz Praszelik (65' 15. Michał Karbownik), 8. Sebastian Szymański, 11. Miłosz Szczepański - 7. Kamil Orlik (81' 33. Maciej Rosołek), 18. Łukasz Zjawiński (27' 9. Michał Góral), 42. Piotr Cichocki

żółte kartki: Plomper, Maduro, Bakboord, Bakker, Jensen, Botman (Ajax) - Cichocki, Żyro (Legia)


(fot. Ajax TV)



Komentarze: (18)

Winyl, 21.11.2017 17:55:53 - *.play-internet.pl

Brawo chlopaki!

jacek345, 21.11.2017 18:20:20 - *.82

brawo!!! trudno ze nie ma awansu ale brawo za wynik i gre

@rek, 21.11.2017 18:32:25 - *.dynamic.chello.pl

Brawo za walkę do końca... Brawo za zwycięstwo... Pozdro (L)

Klimat, 21.11.2017 18:38:47 - *.centertel.pl

Gratulacje chłopcy, szkoda pierwszego meczu

OLEW, 21.11.2017 19:08:02 - *.warszawa.vectranet.pl

Brawo !!! Gratulacje dla młodych , to nasza przyszłość. Legia jest z Was dumna !

gejmar, 21.11.2017 19:10:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

niezle ,45min i potrzebny tylko 1 gol do awansu, ,szkoda

Twardy do Klimat, 21.11.2017 19:43:35 - *.74.ipv4.supernova.orange.pl

Chłopcy to u szefca gwoździki prostują ... ogarnij sie !

Juri, 21.11.2017 19:56:03 - *.adsl.inetia.pl

Bardzo dobry wynik,W jaskini lwa. Szacuneczek.

Rytm, 21.11.2017 19:59:26 - *.dynamic.chello.pl

Gejmar dwa gole były jeszcze potrzebne do awansu

SŁAWEK(L), 21.11.2017 22:09:25 - *.play-internet.pl

Strasznie szkoda tego niewykorzystanego karnego przez Szczepańskiego na Ł3 przy stanie 1:2. Może byłby remis, może porażka 2:3 a tak 1:4 załatwiło sprawę. Ale brawo dla młodych dziś za podjętą walkę i wygraną na wyjeździe.

pestka, 21.11.2017 23:12:52 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

zagrali przeciw "ogórkom" i udało się...

Mati, 22.11.2017 00:08:19 - *.centertel.pl

Super wynik ... Ajax to mocna drużyna.. brawo

do Rytm, 22.11.2017 07:35:59 - *.dynamic.chello.pl

jeden gol kolego jakby nie liczyć... a poza tym Ajax grał w rezerwowym składzie...

@do Rytm , 22.11.2017 08:10:49 - *.centertel.pl

2 gole kolego jakby nie liczyć ... jakby było 3:0 to w dwumeczu remis wiec liczy się kto więcej na wyjeździe strzelił ... a Ajax strzelił na wyjeździe 4...
zrozumiał ?

Matt, 22.11.2017 08:23:48 - *.229

do Twardy: u szeFca?

do do Rytm i gejmar: 2 gole. Ten mecz był na wyjeździe. Wyniki dwumeczu 4:1 i 3:0 daję w obu przypadkach różnicę 3 bramek, ale na wyjeździe strzeliłby więcej Ajax. Nas urządzało 4:0.

LW, 22.11.2017 08:25:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoda awansu ale wygralismy ! LEGIA !!!

do do Rytm, 22.11.2017 08:50:02 - *.supermedia.pl

Nie no jak - jakby nie liczyć dwa. 3-0 to by dało awans po 1-4 na wyjeździe, a nie odwrotnie

Kris, 22.11.2017 10:11:04 - *.cluster-a.forcepoint.net

Brawo panowie nie wiele brakowało. Nie mniej świetna robota. Niech obrońcy mocniej pracują na treningach i powinniśmy następnym razem ograć Ajax.
Na słowa pochwały zasługują parady naszego bramkarza oraz kilka świetnych akcji bramkowych które sobie stworzyliśmy.
Jeszcze raz wielkie brawa.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.