Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Arkadiusz Malarz - fot. Mishka / Legionisci.com
Arkadiusz Malarz - fot. Mishka / Legionisci.com
Poniedziałek, 27 listopada 2017 r. godz. 09:16

Oceny legionistów za mecz z Koroną

Woytek, źródło: Legionisci.com

Trzech zawodników otrzymało bardzo dobre noty za sobotni mecz z Koroną Kielce. Najwyżej oceniliście występ Arkadiusza Malarza, a minimalnie niższe oceny uzyskali Guilherme i Kasper Hamalainen. Najniższe noty dla zawodników z podstawowego składu powędrowały do Michała Kucharczyka i Macieja Dąbrowskiego. W sumie oceniało 612 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,5.

Malarz 5,0
Guilherme 4,8
Hamalainen 4,8
Pasquato 4,0
Hlousek 3,1
Moulin 3,4
Mączyński 3,3
Broź 3,1
Niezgoda 3,1
Astiz 2,9
Dąbrowski 2,8
Kucharczyk 2,8
Kopczyński 2,7
Sadiku 2,7



Komentarze: (10)

jacek1670, 27.11.2017 09:40:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy ktoś z oceniających oglądał mecz czy tylko po nazwiskach oceniał np. Hlousek

paweł, 27.11.2017 09:50:34 - *.dynamic.chello.pl

zastanawia mnie bardzo wysoka nota Niezgody to prawda strzelił bramkę ale Napastnik który w meczu oddaje 1 strzał, ma jeden odbiór, 24 straty, 53% celnych podań, 2 podania kluczowe z czego obydwa niecelne !!! 28% wygranych pojedynków no to przepraszam ale jak dla mnie to jest po prostu dramat !!!!

soly, 27.11.2017 10:21:05 - *.adsl.cybercity.dk

Niezgoda za wysoko,strasznie slaby w rozegraniu,odegraniu z pierwszej pilki,same straty,bardzo zla technika...kogo oni na sile chca promowac?..to nie supermarket,ze da sie wcisnac byle gowno,tu wszytko widac

zduneq do paweł, 27.11.2017 11:14:59 - *.54

To pewnie Ci tak wysoko ocenli co widzą już Niezgodę w reprezentacji obok Lewandowskiego

Lee, 27.11.2017 11:26:21 - *.110

A Kucharczyk to za co tak wysoko?? :)

zdegustowany, 27.11.2017 15:19:18 - *.dynamic.chello.pl

Szkoda czasu na czytanie waszych bzdurnych ocen !
Owszem , trzech pierwszych piłkarzy OK ! ale reszta to jakiś bezmiar braku znajomości PN albo jakaś ślepota ! Bo najgorsi na boisku otrzymują od was oceny wyższe od np. Kuchego,który wprawdzie nie błysnął w tym meczu ale przynajmniej nie zawinił porażki !!! Oceny Hlouska ,Niezgody,Brozia , Astiza i Dąbrowskiego pokazują , że oceniający raczej nie mają pojęcia o footballu !!!!Poza Malarzem cały blok defensywny zasłużył na 1 , niedużo lepiej - mimo bramki - Niezgoda i Mączyński ! A trenerowi za wpuszczenie Kopczyńskiego zamiast Jodłowca należy się porządny ochrzan!

pawelk1504, 27.11.2017 17:34:41 - *.play-internet.pl

Dąbek gorszy od Hlouska???
Ludzie nie oceniajcie jak nie oglądacie!
Wszystkie 3 bramki padły ze strony Czecha, a przy 1 i 3 udawał środkowego obrońcę...

gac, 27.11.2017 17:55:28 - *.dynamic.chello.pl

Niesamowite, bramkarz Legii wpuszcza trzy bramki w wyrównanym meczu i okrzyknięty zostaje bohaterem. Na dodatek przy jednej wypluwa, zresztą co robi notorycznie piłkę przed siebie, przy kolejnej rzuca się w swoim stylu, czyli rzuca się do piłki w bok, zostając niemal w tym samym miejscu.
O Niezgodzie szkoda cokolwiek pisać, każda piłka do niego to strata...tylko te bramki go w jakimś niewielkim stopniu bronią.

no bo, 27.11.2017 22:43:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bo chodzi o bramy . Chociaż powinien jeszcze coś dorzucić , jakby strzelił hat trika to Złotek i tamci z vara mogli by się ze....

Ferdas , 28.11.2017 09:13:59 - *.centertel.pl

Gdyby nie Malarz, to byłaby szóstka w plery.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.