Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Wtorek, 28 listopada 2017 r. godz. 19:16

LIVE!: Legia - Bytovia

Redakcja

O godzinie 20:45 na stadionie przy Łazienkowskiej 3 Legia Warszawa podejmie pierwszoligową Bytovię. Pierwsze spotkanie w Bytowie legioniści wygrali 3-1 i nikt nie wyobraża sobie, by zespół Romeo Jozaka nie awansował do półfinału Pucharu Polski. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi stacja Polsat Sport. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.



Komentarze: (19)

@rek, 28.11.2017 19:46:05 - *.dynamic.chello.pl

Po dzisiejszym składzie widać, iż to ostatnia szansa dla niektórych piłkarzyków na pokazanie swojej przydatności do zespołu (L)egii... Bo to, że Czukwu poleci "out" jako pierwszy, to niemal pewnik... Tylko kto przejmie jego pensję..? Pozdro (L)

Biała Łapa, 28.11.2017 19:52:15 - *.dynamic.chello.pl

~ @rek - jego część pensji z pewnością zasili miesięczne apanaże...Gui. Przynajmniej ja bym tak zrobił.
Pozdro (L)

@rek do BŁ, 28.11.2017 20:21:31 - *.dynamic.chello.pl

Tiaaaa... Tylko oby tej zimy Gui samemu nie "uwolnił" kolejnej pensji... Pozdro (L)

grzesiek, 28.11.2017 20:33:56 - *.centertel.pl

Zastanawia mnie czemu chukwu dostałtak malo szans. To samo hildeberto. A juz najbardziej zastanawia mnie kto zaakceptowal ich transfery skoro nawet kucharczyk jest lepszy od nich

True , 28.11.2017 20:37:31 - *.play-internet.pl

To się dogadaliscie ze nie ma co :)

Drzewo, 28.11.2017 21:08:41 - *.pools.vodafone-ip.de

Mecz można obejrzeć na żywo na youtube Live stream.

tomiacab, 28.11.2017 21:20:09 - *.know.cable.virginm.net

czemu gruba berta nie dostała jeszcze kar finansowych?!?! Ile już jest czasu w Legii i nie widać nawet jednego zrzuconego kilograma po nim!!! No zesz ku... mać to jest klub profesjonalny? On chyba nie chodzi na treningi albo wpi...la pizze codziennie po nich.

<>, 28.11.2017 21:29:47 - *.dynamic.chello.pl

BERTO & NAGY
DNO DNA !!

Arecki, 28.11.2017 21:35:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Żenada co to k...a jest!

tomiacab cd, 28.11.2017 21:44:49 - *.know.cable.virginm.net

no ku... Panowie przecież tak się nie da żeby trenować regularnie i nie chudnąć. To trzeba wpi....lać z 3000 kcal codziennie i to jeszcze jakiegoś syfu przetworzonego.

@rek, 28.11.2017 21:45:35 - *.dynamic.chello.pl

Powiem po tej pierwszej połowie tak: ŻENADA...!!!

Powyprzedawać darmozjadów gdziekolwiek... Odebrać za nich byle jakie grosze, aby tylko szybko... Won... Pognać tych darmozjadów w cztery diabły, aby nie demoralizowali swoją nędzną postawą i swoim beztalenciem młodych graczy z II składu (L)egii... Mam nadzieję, iż z chwilą przyjścia Chorwatów do sztabu (L)egii nastąpił koniec tej prowizorki i amatorszczyzny w zatrudnianiu kolejnych zawodników... Od dzisiaj nie powinno już być miejsca w zespole (L)egii dla: Czukwu, Berto, Nagy'a, Czerwińskiego, Kopczyńskiego, Sadiku... Zimą i wiosną dałbym jeszcze szansę Szymańskiemu, Jędzy, Jodle, Broziowi i Pasquato... Pozdro (L)

Maryjan, 28.11.2017 22:41:38 - *.play-internet.pl

Niezly meczyk.. od drugiej polowy. Pierwsza przemilcze. Powiem jednak ze.. Hildeberto z Szymkiem na skrzydla do pierwszego skladu i mamy problem z bokami rozwiazany :) A za ta szmata w ostatniej minucie to Cierzniak powinien z liscia dostac.. Chyba bedzie to jednak wieczna 2 w bramce.

do @rek, 28.11.2017 22:50:34 - *.dynamic.mm.pl

A ty nasza gwiazdo forum nie na meczu.... Co za wstyd.

@rek do do, 29.11.2017 08:22:18 - *.dynamic.chello.pl

Czasami w tygodniu trzeba posiedzieć w domu z dzieckiem przy lekcjach... To tzw. "obowiązki rodzicielskie"... Mówi ci to coś hejterze...??? Pozdro (L)

@rek do do, 29.11.2017 10:38:38 - *.dynamic.chello.pl

I jeszcze jedno... Wtorkowy mecz z Bytovią zapisze się w historii z powodu bardzo niskiej frekwencji. Spotkanie przy Łazienkowskiej 3 obejrzało z trybun zaledwie 7240 kibiców, co jest najgorszym wynikiem w oficjalnym meczu Legii na nowym stadionie... Tak więc hejterze odperde się ode mnie... Pozdro (L)

NT(L)N1916, 29.11.2017 16:40:13 - *.dynamic.chello.pl

Do @rek
Piszesz o "obowiązkach rodzicielskich" a wychodzi na to że te Twoje obowiązki są na drugim planie ponieważ na pierwszym planie jest komentowanie przez Ciebie każdego postu z dużą intensywnością. Stwierdzam iż jesteś jakimś maniakiem nie mającym nic ciekawszego do roboty jak obsesyjne wertowanie postów i udzielanie swoich wywodów w celu błyśnięcia - bo jak inaczej to nazwać?? (Żadnych profitów z tego nie masz).

@rek do NT(L)N1916, 29.11.2017 22:17:22 - *.dynamic.chello.pl

(L)egia to moja pasja... Potrafię sprawnie połączyć swoje obowiązki zawodowe, domowe i pasje... Kiedy to ogarniesz, przestaniesz się czepiać ludzi podobnych do mnie... P.S. Fakt, profitów z tego nie mam żadnych...:))) Pozdro (L)

Do @rek, 29.11.2017 22:21:45 - *.dynamic.mm.pl

Zapomniałem, że każdy kto cie skrytykuje to hejt. hejtowac to tylko @rek ! Tylko winny sie tłumaczy...

@rek do Do, 30.11.2017 08:27:32 - *.dynamic.chello.pl

Kolego... Ja nie uprawiam hejtu... Nigdy nie ubliżam kolegom forumowiczom i nigdy nikogo z imienia czy nicku nie hejtuję... Moje posty na tym forum zawsze dotyczą aktualnych wydarzeń boiskowych, gry piłkarzy lub polityki kadrowej (L)egii... Hejtu w nich nie ma i zapewniam ciebie, iż dobro (L)egii leży mi zawsze na sercu... A moje repliki nie są "tłumaczeniem winnego" lecz próbą dialogu z interlokutorami... :))) Pozdro (L)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.