Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Romeo Jozak - fot. Mishka / Legionisci.com
Romeo Jozak - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 28 listopada 2017 r. godz. 23:01

Jozak: Dwie zupełnie inne połowy

Mishka, źródło: Legionisci.com

Romeo Jozak (trener Legii): To były dwie zupełnie inne połowy. Oczekiwałem pewnej niestabilności w grze, ale nie aż takiej. Kiedy wystawia się do gry tak wielu nowych zawodników, takie wahania formy mogą wystąpić. To 1/4 finału Pucharu Polski, niezależnie od wyniku pierwszego meczu, jest presja. W przerwie rozmawiałem z zawodnikami i widzieliście już zupełnie inną drugą połowę.
Jestem zadowolony z postawy niektórych zawodników, z postawy innych nie jestem zadowolony. Przed nami cztery ważne ligowe mecze i potrzebujemy wszystkich dostępnych piłkarzy, żeby je wygrać.

Co mówiłem piłkarzom w przerwie? Że gramy na własnym stadionie, przed własnymi kibicami, że mamy potraktować ten mecz poważnie. To była konkretna, męska rozmowa.

Sebastian Szymański pokazał się z dobrej strony. Lepiej radzi sobie z lewej strony boiska niż z prawej. Czuje piłkę, przestrzeń na boisku i kolegów z zespołu. Wniósł sporo świeżości. Jestem zadowolony z występu Michała Kopczyńskiego, który wprowadził trochę spokoju. Berto pokazał dziś coś, czego nie pokazał do tej pory. Zagrał dobrze. Dlaczego zszedł Dominik Nagy? Nie byłem zadowolony z jego występu.



Komentarze: (32)

Mlynow, 28.11.2017 23:14:13 - *.play-internet.pl

Nagy ,chłopak głową w chmurach

sledziu, 28.11.2017 23:24:31 - *.dynamic.chello.pl

Trenerze z gry Nagy nie jest zadowolony nikt z Legii 2, a co dopiero z jedynki...gra totalny piach i czym prędzej zrozumie, że zaczyna od zera tym lepiej dla niego...Moneta powinien dostawać więcej szans a nie Pan Narcyz z Węgier...

Sawo, 28.11.2017 23:54:45 - *.247.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nagy - krol warszawskich agencji towarzyskich byl najgorszy na boisku.

Jodła - postrach podwarszawskich kasyn ( do warszawskich nie jest juz wpuszczany ) byl jeszcze gorszy niz nasz byly kapitan Kopa. Przyznaje ze to duzy wyczyn.

Chukwu... Rynsztok jak zawsze z reszta. Ciekawe czy chlopaki spotkaja go dzis w Enklawie...

L, 29.11.2017 00:55:14 - *.130.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Trenerze tak na szybko:
Berto, Chukwu, Czerwinski, Nagy, Kopczynski, Broz, Jalocha, Cierzniak i pewnie ze 2 jeszcze pozegnac od razu, bez zastanowienia. Nic nie daja, kase pobieraja, jakosci nie wnosza, bo to, ze Broz biega, nie znaczy, ze w Legii musi cale zycie grac.

Do L, 29.11.2017 01:15:10 - *.adsl.inetia.pl

Jak uważasz że Broź nic nie wnosi to puknij się w łeb. Mocno. Ze cztery razy.

Sajmon , 29.11.2017 02:00:50 - *.customers.d1-online.com

Co do Brozia, to akurat nie można mieć pretensji, bo odkąd zajął miejsce naszej gwiazdeczki Jędrzejczyka gra naprawdę przyzwoicie... Poza tym ciężko to ogarnąć. Większość naszych grajkow w przerwie zimowej do sprzedania, ewentualnie oddania z

AAA, 29.11.2017 04:00:34 - *.dynamic.chello.pl

Szkoda że nie było Fatalczyka ten to dopiero by pokazał jaki z Niego "grajcar".

eLka, 29.11.2017 04:20:31 - *.dynamic.chello.pl

@L to troll z KSP, Spuszcza się dziś na prawo i lewo.

Hehe, 29.11.2017 06:38:47 - *.221.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nagy strzela skutecznie w nocy jak gra w Stomilu.

mietek, 29.11.2017 07:35:27 - *.emea.ibm.com

Mam nadzieję, że Cierzniak swoim wczorajszym występem skutecznie zapracował na transfer i wiosną już tego ręcznika nie będziemy oglądać.

A po kolejnych zmarnowanych szansach wilcze bilety powinni dostać Chupa Chups i Szajsiku.

Matigol, 29.11.2017 08:09:28 - *.wroclaw.dialog.net.pl

Wiem że z innej beczki ale potrzebna jest pomoc. Z góry dziękuję wszystkim ludziom dobrego serca o wsparcie tego dziecka. Wierzę że wśród nas - kibiców Legii Warszawa - znajdą się osoby które choć niewielką sumą pomogę w utrzymaniu przy życiu małego Wojtka. Dziękuję z góry !

https://www.siepomaga.pl/ratujemywojtusia

Arek, 29.11.2017 08:30:33 - *.free.aero2.net.pl

@sawo, a co tam na silverach gadali? :)

jacek456, 29.11.2017 08:59:12 - *.82

pozegnac od razu - ale jak? wyplacic caly cala kase do konca obowiązującej umowy i puścić za darmo? brawo bystrzaku, swietny pomysl

SlawoL, 29.11.2017 09:12:37 - *.rev.snt.net.pl

Brawo trenerze, że rozmawia Pan po męski i widać efekty TAK TRZYMAĆ

Afro, 29.11.2017 09:38:12 - *.dynamic.chello.pl

Można probowac rozwiązać kontrakt za porozumieniem stron. Wypłaca się część kwoty a zawodnik moze szukac innego klubu - ma ciasteczko i zjadł ciasteczko. Warunek: zawodnik musi chcieć.

Co do meczu to Nagy out bo nic nie gra i żeby nie rozpijał Hindenberto bo z tego jeszcze mogą być ludzie. Walczy jak Kuchy ale z techniką nieco lepiej.

Szymański też powinien dostać wiecej szans w jedynce.

Moj ulubiony Czukfu niestety do wymiany. Przyglądalem sie dokladnie co robił to jedno podanie do tyłu jak powinien jechać do bramki a reszta to zero wychodzenia na pozycję i chowanie się za obrońcami. Ostatecznie mnie zrazil do siebie.

Czemu nie było karnego za faul Jodły?

Sawo, 29.11.2017 09:43:35 - *.247.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Arek

Jak kiedys wpadniesz to i moze tez sobie pogadasz

Rychu, 29.11.2017 09:54:53 - *.warszawa.vectranet.pl

Konkretna wypowiedź Trenera. W zimie trzeba zrobić wietrzenie szatni.

poker face, 29.11.2017 10:14:23 - *.play-internet.pl

Nie rozumiem dlaczego nie mógł porozmawiać po męsku przed meczem. Po co czekał do przerwy?

@rek, 29.11.2017 10:16:40 - *.dynamic.chello.pl

do Sawo
do Arek

Wy tak bardzo się "polubiliście", iż powinniście razem pójść gdzieś na wódkę...:)))) Pozdro (L)

@rek, 29.11.2017 10:30:13 - *.dynamic.chello.pl

do mietek

Czołem brachu... Pisałem wczoraj, tak na gorąco podczas meczu, iż wg. mnie jak najszybciej powinniśmy sprzedać: Chukwu, Sadiku, Czerwińskiego, Nagy'a, Kopczyńskiego i Cierzniaka... Na bramce zostałby na jeszcze jeden sezon Malarz, który miałby obowiązek "wprowadzać" na swoje miejsce młodego Majeckiego... Niestety wg. mnie do sprzedaży także i Berto, bo jedna dobra połowa w meczu z pierwszoligowcem wiosny nie czyni (syndrom Langila)... Pozdro (L)

jb, 29.11.2017 10:42:14 - *.dynamic.chello.pl

Pierwsza połowa to śmiech i drwiny na trybunach a szczególnie z Berto i Jodłowca. W drugiej połowie wprowadzenie na boisko Brozia przyniosło efekt. Obserwując zawodników zadawałem sobie pytanie dlaczego Legia gra słabo i chyba jedną z przyczyn jest to że większość zawodników nie potrafi wygrać pojedynku 1:1 czy piłkarze się doszkalają czy trening i do domu . Druga sprawa to słabe warunki fizyczne większości piłkarz gdy dochodzi do starcia w większości przypadków padają na murawę.Jeżeli ma się słabsze warunki to trzeba to nadrabiać techniką,odpowiednim ustawieniem się na boisku ruchem bez piłki szybkością sprytem cwaniactwem a to wszystko ma jedynie Guilherme .Ci co wyszli w pierwszym składzie z Bytovia tego nie mają i praktycznie oprócz stoperów NIE NADAJĄ się do gry w takim klubie jak LEGIA

mietek, 29.11.2017 11:07:50 - *.emea.ibm.com

@ @rek: Witaj brachu. A widzisz, tu się chyba zgadzamy. Bo niby Berto w tej drugiej połowie fajnie pograł, robił więcej wiatru niż Gui, widział kolegów, generalnie bardzo mu zależało. Ale z drugiej strony to tylko Bytovia, więc ręce na kołdrę. Jednak tych kilkanaście udanych minut przeciwko Zagłębiu Lubin to trochę mało.

Hehe, widzę, że zapomniałem o dwójce, którą Ty wymieniłeś :) Ale odejście Kopczyńskiego jest dla mnie tak oczywiste, więc sobie darowałem :)))

Natomiast poraził mnie wywiad Czerwińskiego, który twierdzi, że jest zadowolony z występu. Zawalił bramkę, ale jest zadowolony. To jakby chirurg wyszedł z sali operacyjnej i powiedział, że jest zadowolony z zabiegu, nieważne, że pacjent umarł :)

Wracając jeszcze do Berto. Mimo wszystko już i tak zrobił więcej pożytecznego niż Langil :) Ale jak tak mu się wczoraj przyglądałem, jego boiskowemu zachowaniu, to wychodzi mi, że gość może coś mieć nie halo z głową.

A co do Majeckiego. Wyczytałem gdzieś wczoraj, że ponoć Szopen obstaje za opcją, żeby go ściągnąć z Mielca i wiosną... wypożyczyć do klubu z ekstraklasy. WTF? Kompletnie niezrozumiałe, januszowe podejście. Jak zacznie odstawiać takie numery, to inne kluby zaczną nas uważać za skrajnie niepoważnych i nie będą chcieć naszych młodych brać na wypożyczenia w obawie, że po kilku udanych meczach ich zabierzemy i wypożyczymy konkurencji. A wtedy młodzież czeka kara w postaci gry u Dębka.

@rek do jb, 29.11.2017 11:13:22 - *.dynamic.chello.pl

Gui Guim, ale chyba zapomniałeś kolego o Szymańskim... Szymański także ma kiepskie warunki fizyczne, a mimo tego imponował wczoraj techniką, odpowiednim ustawieniem się na boisku, ruchem bez piłki, szybkością, sprytem i cwaniactwem... Pozdro (L)

@rek, 29.11.2017 11:37:35 - *.dynamic.chello.pl

do mietek

Nie widziałem /nie czytałem/ tego artykułu o Majeckim, ale gdyby w obecnej sytuacji kadrowej w bramce (L)egii DM nie nakazał RJ, aby tenże w kolejnym sezonie postawił na Majeckiego, to byłby to dla DM "strzał" w kolano...

Natomiast wczoraj podczas meczu widziałem w TV, jak na trybunach Nawałka coś mocno gestykulował i perorował DM, a ten siedział potulnie i tylko kiwał ze zrozumieniem... Czyżby Nawałka miał żal do DM, iż jego kadrowicze, ci wspaniali Trzej Amigos, ci Trzej Królowie (J + P + M) siedzą na ławie rezerwowych, zamiast łapać formę na MŚ 2018...??? Who knows...:)))) Pozdro (L)

Do afro, 29.11.2017 11:52:06 - *.113.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie było faulu Jodłowca bo był atak na piłkę co było widać najpierw piłka odbiła się od jego nogi a dopiero później wpadł na nią zawodnik

mietek, 29.11.2017 11:57:31 - *.emea.ibm.com

@ @rek: Majecki od przyszłego sezonu? Opcja jak najbardziej pożądana. Ale po co chłopaka sprowadzać już zimą, żeby oglądał mecze z ławki? To będzie skrajnie niepoważne, jeśli Szopen do tego doprowadzi. No chyba, że już mają kupca na Cierzniaka i Majecki będzie potrzebny jako zmiana dla Malarza.

Hehe, Trzej Królowie :)) Dobre :))

No, akurat J + P leczą kontuzje, więc i tak by nie grali :) A co do M to trener powiedział, że chce dać odpocząć kluczowym zawodnikom. Więc niech się tak Adam Bez Wałka nie spina, bo sam robił przegląd kadr w listopadowych sparingach.

mietek, 29.11.2017 12:16:28 - *.emea.ibm.com

@Afro: Bo nie było faulu Jodły. Najpierw trącił piłkę, potem dopiero wpadł na niego napastnik rywali. Jodła się miał zdematerializować, czy jak?

@rek do mietek, 29.11.2017 12:49:46 - *.dynamic.chello.pl

Hahaha... Pamiętaj jednakże brachu, iż tego naszego Kadrowego Śmieszka już kilka tygodni przed kadrą, a więc przed tą ostatnią jego kontuzją, RJ posadził na rezerwowej ławie, a w jego miejsce gra (i to całkiem nieźle...) Broziu... Jędza z tej ławy rezerwowych to może już dłuuuuuuugo nie wstać... Bo w odwodzie mamy oprócz wspomnianego Brozia młodego zdolnego Turzynieckiego... A wtedy dla Śmieszka to może być Goodbye Russia 2018... Pozdro (L)

Sawo, 29.11.2017 13:26:57 - *.193.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ja jestem zdania ze jako 3 bramkarz kadry do Rosji powinien jecha Malarz. Ten gosc zasluzyl na to jak malo kto. Jest poprosty w znakomitej formie a pewnie jest to jego ostatnia szansa na to aby wystapic na jakiejs duzej imprezie. Rola trzeciego bramkarza kadry jest jak wiemy niewielka. Ile razy bowiem w hostorii zdarzylo sie tak ze 3 bramkarz w ogole zagral na jakims turnieju? Dlatego tym bardziej zabralbym Arka do Rosji.

mietek, 29.11.2017 14:42:09 - *.internetia.net.pl

@ @rek: Jak Śmieszek chce grać, to niech udowodni na treningach, że na to zasługuje. Bo jakoś nie wydaje mi się, by Romeo się ugiął przed błaganiami (czy groźbami), które by wypowiedział Bez Wałka. A jak chce grać za piękne oczy, to niech sobie innego klubu poszuka.

Chcą grać w Rosji? W porządku. Ale nic kosztem Legii.

ewa, 29.11.2017 19:01:36 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Nagy do rezerw, a najlepiej WON !!!

jb, 29.11.2017 22:46:02 - *.dynamic.chello.pl

Szymański w pierwszej połowie słabiutki jak cały zespół a druga połowa nie przesłania braku 1:1 i rozwijania się, bo ma predyspozycje a staje w miejscu.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.