Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Wtorek, 28 listopada 2017 r. godz. 13:11

NS: Plakaty z oprawami podczas meczu z Bytovią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Nieznani Sprawcy przygotowali plakaty z oprawami, zaprezentowanymi na meczach przy Łazienkowskiej w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. Komplet sześciu plakatów w cenie 30 złotych będzie można nabywać w przerwie dzisiejszego meczu z Bytovią Bytów, pod gniazdem. Nie ma możliwości zakupu pojedynczych plakatów. Cały zysk z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na legijny ruch ultras.

Rozmiar plakatu 31x70cm.



przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (15)

majusL@legionista.com, 28.11.2017 13:32:14 - *.77.in-addr.arpa.czajen.pl

Kur.....de!! Zawsze jest cos fajnego do kupienia jak nie moge być!!

Joanna, 28.11.2017 13:37:29 - *.play-internet.pl

Witam
Jest możliwość zakupu plakatów z wysyłką do domu?
Jeżeli tak proszę o kontakt email
joannadziadkowicz@gmail.com
Pozdrawiam

maestro, 28.11.2017 14:00:37 - *.adsl.inetia.pl

jakie rozmiary tych plakatow?

Redakcja (LL!): Rozmiar plakatu 31x70cm.

L, 28.11.2017 14:08:28 - *.internetdsl.tpnet.pl

Jaki rozmiar mają plakaty?

M(L)awa, 28.11.2017 14:22:55 - *.centertel.pl

troche nie w temacie ale prosze udostepniac https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1497320530304007&set=pcb.1155809691219915&type=3&theater&ifg=1 Walka o serduszko dla dziecka aukcja koszulki z autografami udostepnic jesli mozecie ; (L)

JIHADStróże, 28.11.2017 14:34:51 - *.opera-mini.net

Ja dzisiaj zadebiutuje na stadionie Legii :) jeśli da się przejść z trybuny wschodniej pod gniazdo to spokojnie kupię

Leo, 28.11.2017 15:02:09 - *.play-internet.pl

Do maestro i L. 30/70 cm

?, 28.11.2017 16:31:33 - *.122

A ja doczekam się kiedyś, że dotrze do mnie kupiony od was przez Allegro plakat Habemus Campione? Czekam już ponad 4 lata...

ŁAAAA!!!, 28.11.2017 20:03:09 - *.218

SZTOS!

do ?, 28.11.2017 20:06:24 - *.19-1.cable.virginm.net

tylko 4 lata? ja wygralem w NL koszulke w 98r i czekam do dzisiaj na przesylke :)

LW1916, 28.11.2017 20:09:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zróbcie sprzedaż wysyłkową ja biorę na pewno.

Joanna, 28.11.2017 20:35:41 - *.dynamic.chello.pl

Dołączam się do LW1916
Sprzedaż wysyłkowa i kupuje :)

q, 29.11.2017 00:25:45 - *.90

To mega lipa, że ani kominiarek ani plakatów nie można kupic wysyłkowo

Rynek, 29.11.2017 17:32:46 - *.71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Rowniez sporo rzeczy bym kupil gdyby byla wysylka.

Kibic sukcesu, 30.11.2017 08:02:43 - *.acuarius.pl

Bedzie jeszcze sprzedaz?
Mozna kupic w Zylecie?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.