Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Michał Pazdan - fot. Woytek / Legionisci.com
Michał Pazdan - fot. Woytek / Legionisci.com
Środa, 29 listopada 2017 r. godz. 09:18

Zimą Pazdan odejdzie z Legii

Woytek, źródło: se.pl / Super Express

Wszystko wskazuje na to, że Michał Pazdan zimą zmieni klub. Zawodnik podpisał umowę z agencją menedżerską, w której współwłaścicielem jest Mariusz Piekarski. "Piekarz" w ostatnich latach dokonał wielu transferów zawodników do i z Legii. Już teraz zawodnik ma kilka ofert do wyboru.

- Kiedy tylko ogłosiliśmy rozpoczęcie współpracy z Michałem, w internecie pojawiło się mnóstwo komentarzy, że teraz to już na pewno Pazdan zostanie wytransferowany na Wschód. Tymczasem prawda jest taka, że w tej chwili w Rosji są cztery kluby dysponujące odpowiednio dużym budżetem, żeby spełnić oczekiwania Legii i samego zawodnika. A one akurat w tej chwili mają obsadzoną pozycję Michała - powiedział Piekarski w rozmowie z Super Expressem.

- Uważam, że nie ma co czekać ze zmianą klubu do mistrzostw świata. Jeśli pojawi się interesująca - dla zawodnika i dla Legii - propozycja, to należy z niej skorzystać - dodał agent.

W ostatnich tygodniach Pazdan leczył uraz, ale na sobotni mecz z Sandecją Nowy Sącz ma być już do dyspozycji trenera.

Całą rozmowę z Mariuszem Piekarskim przeczytacie tutaj.




przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (38)

majusL@legionista.com, 29.11.2017 09:22:56 - *.77.in-addr.arpa.czajen.pl

Niech idzie. Skoro mu tutaj zle. Powo

d2b90, 29.11.2017 09:23:01 - *.centertel.pl

Byleby nie za kilogram gruszek.

Twardy, 29.11.2017 09:23:36 - *.centertel.pl

Ja Cie spotkam to łeb urwę !

ooon, 29.11.2017 09:23:38 - *.207.threembb.co.uk

Ten agent to jakis debil. To właśnie najgorszy moment na odejście!

@rek, 29.11.2017 09:35:57 - *.dynamic.chello.pl

Najpierw panowie Mariusz Piekarski, Dominik Ebebenge i ŻBB nawciskali do (L)egii szrotu, aby zarobić sporą kaskę, a teraz zaczynają wyciągać od nas co lepsze kąski... A może by tak odkupili od nas Czukwu, Kopczyńskiego i Nagy'a...??? Pozdro (L)

Keski, 29.11.2017 09:37:01 - *.centertel.pl

Kluczowy zawodnik bez dwóch zdań, filar, w moim odczuciu przynajmniej jedna trzecia jakości całej drużyny. Cóż boję się że teraz może przyjść brak stabilizacji, Dąbrowski jest niezłym obrońcą, ma okresy gry na dobrym poziomie, jednak większość sezonu gra przeciętnie. Czerwińskiemu nie można odebrać potencjału, jednak na dziś dzień nie jest na tyle ukształtowanym defensorem bym widział go w roli podstawowego stopera. Astiz to na pewno nie ta półka co Pzdini. W takiej sytuacji, jeżeli Legia nie wzmocni się odpowiednio doświadczony i pewnym stoperem, w dodatku nie objawi się nowy lider tej formacji (może Dąbrowski, ale nie widzę na to dużej szansy) powinno być trudno. Liczę na Jędrzejczyka, że zaciśnie pięść i wróci do reprezentacyjnej dyspozycji. W tym dostrzegam jedyną szansę dla korzystnej gry obrony w skali sezonu. Jednak bez stabilności Dąbrowskiego i dorośnięcia do roli Czerwińskiego, jak wspomniałem zapewne będzie bardzo trudno.

Mario, 29.11.2017 09:37:05 - *.bb.sky.com

Nareszcie w Legii zaczynaja myslec o wzmocnieniach.Odejscie tej miernoty jest niewatpliwie mega wzmocnieniem a dla niego samego mysle ze zakonczeniem miernej kariery.

ass, 29.11.2017 09:53:53 - *.adsl.inetia.pl

Trzeba być jełopem, aby pewniak w kadrze przed mundialem wyjechał w niepenw miejsce na wschów.

lw73, 29.11.2017 09:54:18 - *.jmdi.pl

Jeżeli odejdzie to będzie jego najgłupsza decyzja. W Legii ma plac a co za tym idzie wylot do Rosji a tam gdzie wyjedzie będzie miał ciężko a następstwem tego będzie to że Nawałka weźmie kogoś kto gra

kortel, 29.11.2017 10:02:01 - *.52.ipv4.supernova.orange.pl

Profesjonalista. Z Lęgią związany nie emocjonalnie lecz wyłącznie kontraktem czego nigdy z resztą nie ukrywał. Oby po transferze z marszu grał w wyjściowej jedenastce, bo na Cionka w reprezentacji nie mogę patrzeć :P

Juri, 29.11.2017 10:15:51 - *.centertel.pl

Powodzenia Pazdek najemniku.
Przegląd pola i czytanie gry na bardzo wysokim poziomie. Radę dasz sobie w każdej lidze,przy takim zaangażowaniu i pracy . Dziękuję za to co zrobiłeś dla Legii . Pozdrawiam.

eth, 29.11.2017 10:18:28 - *.67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Trudno, jak chce niech idzie. Jeśli do końca stycznia Legia nie opitoli nikomu Berto i Nagyego, i Chukwu, to niech odda ich komuś choćby za darmo, razem z Pazdanem

marian, 29.11.2017 10:32:07 - *.142

Prawdę powiedziawszy to solidny zawodnik, ale generalnie średniej klasy. Tyle samo dobrych interwencji jak i strzelonych mega baboli. Nie można przez całe życie jechać na jednym meczu, w którym przypilnował Ronaldo. Jeśli klub zarobi to nie będzie mu blokował kariery.

PAPAPA PAZDEK, 29.11.2017 10:38:24 - *.236

TRZEBA NOWYCH

Tomek, 29.11.2017 10:41:48 - *.internetdsl.tpnet.pl

Wyprowadzenie piłki u Michała na niskim poziomie - reszta SUPER

Freddy, 29.11.2017 10:48:59 - *.centertel.pl

Każdy z was zmieniłby prace za większe pieniądze i możliwość rozwoju

Pio, 29.11.2017 11:01:55 - *.play-internet.pl

Pazdek mój ulubieniec.zawsze solidnie i.na ambicji.pirania ksywa to nie przypadek, przekonał się nawet CR7 :)
Michał dzięki i powodzenia a wpisami jakiś miernot się nie przejmuj.kto się zna na pilce ten wie że nogi w Legii nie odstawiales
Czekam na mundial w Twoim wykonaniu

Leron, 29.11.2017 11:08:16 - *.170.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szkoda bo dobry grajek, ale już od jakiegoś czasu chce odejść więc nie ma co paniki robić. Jak dostaniemy wartość odstępnego to styknie, Dąbek powinnien dać radę go zastąpić. A patrząc, że Pazdek + Astiz to całkiem niezła para obrońców + mamy jeszcze Dąbka i Czerwińskiego to ciężka sprawa, żeby jakiś młody się przebił.

mietek, 29.11.2017 11:12:07 - *.emea.ibm.com

@marian: A najlepsze jest to, jak się wszyscy zachwycają kilkoma udanymi meczami na Euro, ale już nie widzą, że obrona przez niego dowodzona w Lidze Mistrzów traciła bramki taśmowo. Wbrew pozorom na zachodzie Europy na takie rzeczy się zwraca uwagę pod kątem transferów. I coś niespecjalnie wierzę w transfer do silnego klubu.

No, ale jak się znowu zafiksował na transfer, to bon voyage. A Szopen niech już dzwoni do Zabrza, że odbieramy, co nasze, czyli Wieteskę.

m, 29.11.2017 11:14:38 - *.internetdsl.tpnet.pl

Szkoda bo to filar obrony :( jeszcze Gui odejdzie i lipa... trzeba bedzie Lewczuka ściągnąć by Dąb i Czerwiński nie zepsuli obrony przy Astizie... w sumie wraca Radko do przodu za Gui ale i tak trzeba wzmocnić przód bo skuteczność jest słaba...

Tomek Mokotów , 29.11.2017 11:21:26 - *.centertel.pl

Szkoda ale to i tak sukces, że został tak dlugo. Szacunek należy się i jemu, że nie wyrywał się byle gdzie już dwa lata temu. No i nogi nie odstawiał, walczył, starał się. Czego więcej chcieć od piłkarza urodzonego poza Warszawą?
Powodzenia Michał!

walekk, 29.11.2017 12:16:37 - *.ip.oxynet.pl

Michał tylko dobrze wybierz , potrzebujemy Cię w formie na Mundialu. Mówię w imieniu narodu

mietek, 29.11.2017 12:18:11 - *.emea.ibm.com

@ @rek: Już jakiś czas temu mówiłem, że Piekarski to powinien być na Ł3 persona non grata, bo tylko mąci w kadrze.

Jbuga, 29.11.2017 13:14:58 - *.ntlworld.ie

Taka praca. 99% z nas zmienilaby pracodawce dla wiekszych zarobkow. Tym bardziej, ze zakres obowiazkow ten sam

jasz, 29.11.2017 13:19:49 - *.static.ip.netia.com.pl

nigdy nie widziałem u niego takiego prawdziwego oddania Legii jak np; Guilherme,Rzeźniczak lub Kucharczyk -krzyżyk krakusowi na drogę

bubu, 29.11.2017 13:21:37 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

FREDDY .KUU......MASZ RACJE W 100%

Matt, 29.11.2017 15:07:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Największym wzmocnieniem na wiosnę będzie Rado. Jeśli Gui pozostanie, to o pomoc jestem więcej niż spokojny. Dalej brak napastnika i jak widać porządnego obrońcy.

Legionista, 29.11.2017 16:01:01 - *.226

Pazdan jest (L)iderem naszej obrony i on musi pozostać!! Szanuję Astiza, Dąbrowskiego oraz Czerwińskiego, ale żaden z nich nie będzie Liderem i nie będzie uczył obrońców.... Najlepszy przykład to: mecz z Koroną i mecz z Bytowią.... Gdzie obrona była słaba... Mam wrażenie, że sprzedadzą Pazdana, a kupią jakieś czukwy, sadikuw i innych....

diabe(L)s, 29.11.2017 18:26:22 - *.4

Twardy i mario przestańcie ćpać bo wam to szkodzi.

qa, 29.11.2017 19:00:27 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Myślę, że odejdzie za ok 300 tys ojro.

0055gp, 29.11.2017 19:03:37 - *.play-internet.pl

spokojne z tym transferem, jeszcze ktoś Pazdaba musi chcieć, chyba że odejdzie za drobne.

krys008 , 29.11.2017 20:08:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Michał jesteś świetnym gościem. Zawsze profesjonalny, zaangażowany, ambitny, do tego sympatyczny. Nie gwiazdorzy, co jest niestety rzadkością. Będzie nam Ciebie brakowało. Dziękujemy za wszystko i życzymy powodzenia!

brasu, 29.11.2017 21:06:04 - *.slupsk.vectranet.pl

Dla Pazdana to ostatni gwizdek by pojsc gdziekolwiek. Z srodkiem obrony az tak źle nie bedzie.
jest dabrowski astiz i czerwinski. w czerwcu odejdzie astiz ale wroci wieteska, ktory w gorniku sprawuje sie na prawde calkiem solidnie. Mysle wiec ze srodkowy obronca raczej nie przyjdzie zwlaszcza ze i jedrzejczyk tez moze grac na tej pozycji

siwy , 29.11.2017 21:49:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

dla Piekarskiego to oczywiscie ze powinien odejsc od razu bo szybciej prowizja wpadnie na konto

mietek, 29.11.2017 22:33:09 - *.internetia.net.pl

@brasu: Skąd ta pewność, że wróci Wieteska? Najpierw Szopen musi chcieć na niego wydać kasę.

hahha , 29.11.2017 22:39:37 - *.dynamic.chello.pl

zamiast poczekać i odejść po mistrzostwach....jeszcze jakby zagral dobry turniej a tu ch.j,,,,j,bac piekarskiego kasa misiu kasa....dno ityle

Adidasek, 30.11.2017 09:07:35 - *.inetmediagroup.pl

Bracia nie panikujcie jest Większa wróci Radio wiosnę jakoś przelewamy myślę że na zimowe okienko jeszcze kogoś sciagna

Kk, 01.12.2017 07:40:19 - *.dynamic.chello.pl

Niech idzie, w kazdym okienku transferowym spekulowane jest jego odejscie. Jego zachowania i wypowiedzi sa tak proste, ze jak udziela wywiadu po meczu, to wyciszam tv.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.