Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Tomasz Musiał - fot. Mishka / Legionisci.com
Tomasz Musiał - fot. Mishka / Legionisci.com
Czwartek, 30 listopada 2017 r. godz. 14:57

Musiał sędzią meczu z Sandecją

Mishka, źródło: Legionisci.com

Tomasz Musiał został wyznaczony do sędziowania meczu 18. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Sandecją Nowy Sącz i Legią Warszawa. W obecnym sezonie arbiter z Krakowa prowadził dwa spotkania stołecznego zespołu - 1-3 z Górnikiem Zabrze i 3-1 z Pogonią Szczecin. Sandecji nie sędziował ani razu.

Obsada sędziowska 18. kolejki:

Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław, sędzia: Szymon Marciniak (Płock)
Wisła Płock - Arka Gdynia, sędzia: Paweł Gil (Lublin)
Zagłębie Lubin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)
Sandecja Nowy Sącz - Legia Warszawa, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków)
Piast Gliwice - Lech Poznań, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń)
Wisła Kraków - Górnik Zabrze, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Cracovia - Korona Kielce, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa)



Komentarze: (17)

mietek, 30.11.2017 15:44:36 - *.internetia.net.pl

Dajcie jeszcze Frankowskiego do VAR-u i mamy antylegijny komplet.

KK, 30.11.2017 16:25:14 - *.centertel.pl

Super tydzień temu złotek teraz ten co musiał...

Winyl, 30.11.2017 16:26:27 - *.dynamic.mm.pl

Dobrze ze nie zlotek!

KK, 30.11.2017 16:55:01 - *.centertel.pl

Super tydzień temu złotek teraz ten co musiał...

Ale jaja, 30.11.2017 18:52:06 - *.skranetcan.pl

Pozdrowienia dla polskich drukarzy

SEBO(L), 30.11.2017 19:02:59 - *.play-internet.pl

Z cyklu "jak zepsuć komuś weekend" ...

bubu, 30.11.2017 19:55:42 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Panowie nie ma co gadać .Kopacze musza wygrać i po placzu .

Cult⚽️Legia, 30.11.2017 19:57:20 - *.123

Trzeba oprawe zrobic przeciw skofumpowanym sédziá I komisji wszystkich co kradná radość milionom kibicom

mietek, 30.11.2017 20:45:59 - *.internetia.net.pl

@bubu: Oni sobie poradzą, jak im nikt w tym nie będzie przeszkadzał. Rzecz w tym, że co do Musiała ciężko być spokojnym o obiektywizm. GTS w nim zawsze będzie siedział, nieważne co mówi w mediach.

ocho(L), 30.11.2017 21:56:28 - *.dynamic.chello.pl

Trzeba wrzucić z 5 żeby nie było problemów z interpretacją.

mlbets, 30.11.2017 22:00:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tak z ciekawości - który sędzia byłby odpowiedni?

Pod każdą nominacją są taki same komentarze.

olew, 30.11.2017 23:57:48 - *.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Niedobrze , tam nas będą kopać , a ten sędzia nam już kilka razy grajków nie obronił przed chamstwem , jagi nie zapomnę długo ! poza tym słaby ...

Zajmon Szczecin , 01.12.2017 00:06:47 - *.70.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Narzekacie na Zlotka i Frankowskiego ok. Na Marciniaka tez. Stefański zły Przybył zły Musiał zły. Gil i Jakubik nam nie sędziuja. Raczkowski i Kwiatkowski z Warszawy. to kogo wy chcecie?

Zajmon Szczecin , 01.12.2017 00:12:55 - *.70.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

ja biorę Malyszka z Lublina, Sulikowskiego z Gdańska i Pskita z Łodzi. Czekam aż napiszecie ze nie oni dla nas. .

Junior 81, 01.12.2017 07:30:50 - *.254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ja wybieram Listkiewicza z Ochoty

dombras, 01.12.2017 12:35:45 - *.dynamic.chello.pl

Cholera spadł śnieg...i znowu Musiał? Pamiętacie "mecz na śniegu"z Lechią ? 2 karne z kapelusza,a jeden za faul 2 metry przed polem karnym? Dobra ,ale poważnie jak dobrze zagraja to i sędzia nic nie wskóra.Pozdro...

mietek, 02.12.2017 14:29:07 - *.internetia.net.pl

@Zajmon Szczecin: Marciniak nie jest zły, ale trochę za bardzo wychodzi z niego gwiazdorka: "Jestem sędzią międzynarodowym, sędziuję najlepszym, to wiem lepiej - nawet jak walnę mega babola w lidze". Generalnie chodzi o to, że jak się w naszej krajowej kopanej bardziej skupi, to znowu będzie wręcz idealnym sędzią.

Stefański to jest człowiek, który nie panuje nad sytuacją na boisku. I mówię ogólnie, nie tylko w kontekście spotkań Legii.

Przybył potrzebuje trochę więcej doświadczenia i też się wyrobi.

Ale co do zasady - poziom polskiego sędziowania to dno. A naszych sędziów jeszcze mocniej o ich "cudowności" przekonuje ******* (tu nie miało być przekleństwa, ale niech każdy sobie wstawi swój przymiotnik) Pan Sławek broniący ich każdej, nawet najbardziej nieudolnej i oczywistej pomyłki.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.