Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Romeo Jozak - fot. Woytek / Legionisci.com
Romeo Jozak - fot. Woytek / Legionisci.com
Piątek, 1 grudnia 2017 r. godz. 12:29

Z Sandecją bez Pazdana i Jodłowca

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Na pewno nie zagra Michał Pazdan. Jego kontuzja nie jest skomplikowana, ale nie jest jeszcze gotowy w stu procentach. Tomasz Jodłowiec ma gorączkę i też nie pojedzie do Niecieczy. Jeszcze dwóch zawodników ma drobne problemy, ale nie podam nazwisk, bo mam nadzieję, że będą gotowi. Niestety, o tej porze roku boiska, na których gramy i trenujemy, powodują takie różne urazy. Musimy być pod tym względem ostrożni - mówi przed meczem z Sandecją Romeo Jozak.

- Wiem, że stadion w Niecieczy nie wzbudza w Warszawie pozytywnych emocji. Legii jeszcze nie udało się tam wygrać, ale niektóre rzeczy muszą wydarzyć się po raz pierwszy. Dla Sandecji to też będzie mecz wyjazdowy, tyle że w roli gospodarza. Czy będzie to dla nich przewaga czy utrudnienie? I tak i nie. Musimy być bardzo ostrożni i maksymalnie skoncentrowani na ten mecz. We wtorek niektórzy zawodnicy pokazali, że czynią postępy i stabilizują formę - szczególnie Szymański i Hildeberto. Przed sobotnim meczem mamy kilka znaków zapytania. Mamy kilka problemów z urazami i dopiero dziś po treningu podejmiemy ostatecznie decyzje - dodał szkoleniowiec.



Komentarze: (12)

robochłop, 01.12.2017 13:07:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pazdan nie jest gotowy na 100% bo już nóżkami przebiera do wyjazdu...oby się nie przeliczył przed mistrzostwami...

@rek, 01.12.2017 13:15:52 - *.dynamic.chello.pl

Tym oto sposobem dowiadujemy się, iż Pazdek już jest chyba dogadany z jakimś klubem i teraz cały sztab szkoleniowy, jak i sam zainteresowany, nie chcą ryzykować jakiejś większej kontuzji... Bye Pazdek i dzięki za wszystko, co nam ugrałeś na boisku... Pozdro (L)

Teardy, 01.12.2017 14:03:39 - *.centertel.pl

Jodła to ma gorączkę ale sobotniej nocy .....

robochłop, 01.12.2017 14:12:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do @rek - Pazdan , mimo że nigdy jakoś specjalnie wylewny pod kątem Naszego klubu nie był , to jednak żalu do niego nie mam...nogi nie odstawiał , dawał tyle ile miał...uratował nam skórę niejeden raz...ale moment na odejście wybrał sobie moim zdanie slaby...mógł odejść w chwale jako Mistrz Polski...

do robochłop, 01.12.2017 14:39:42 - *.66

Przecież odejdzie jako mistrz Polski... mnie bardziej śmieszy, że Hildeberto robi postępy... w czym niby? No i jestem ciekaw, kiedy wreszcie Szymański dostanie szansę w Ekstraklasie??

robochłop, 01.12.2017 14:55:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

nominalnie będzie Mistrzem...ale...sprawa rozstrzygnie się wiosną...i jego już tu chyba nie będzie...to nie to samo co udział i walka do ostatniej kolejki...

@rek do robochłop, 01.12.2017 15:04:51 - *.dynamic.chello.pl

Siemka... Wiesz, z tym jego udziałem na MŚ 2018 może być różnie... A obecna okazja na przejście do jakiegoś fajnego klubu za konkretną kasę może się już nie powtórzyć... Pazdek kuje żelazo, póki gorące... Ja go poniekąd rozumiem, dlatego nie mam do niego żalu... Taki jest jego zawód... Pozdro (L)

Echhh, 01.12.2017 22:20:35 - *.dynamic.chello.pl

Przestancie chrzanic ze nie jest gotowy.
Gorsze urazy lecza sie duzo szybciej. Po prostu jest na sprzedaz i nie chcecie kontuzji.

L, 02.12.2017 10:53:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Szymański zasługuje na pierwszą 11 w składzie

Mentor, 02.12.2017 12:21:39 - *.static.ip.netia.com.pl

Chukwu i Berto do pierwszego składu,widzialem chukwu na YT ma potencjal potrzebuje wiecej szans

mietek, 02.12.2017 14:39:00 - *.internetia.net.pl

@ @rek: Czołem przyjacielu. Widzisz, mnie się wydaje, że Pazdan już ma zaklepany udział na mistrzostwach w Rosji. Chyba, że złapie jakąś kontuzję, to wtedy nie. A dlaczego? Powód jest prosty - Adam Bez Wałka trzyma się kurczowo tych samych kilkunastu nazwisk i nie zaryzykuje zmian. Co zresztą było widać po tych eliminacjach, w których Glik był delikatnie mówiąc średni, traciliśmy gole taśmowo, a mimo to nie został odstawiony od składu.

@rek do mietek, 02.12.2017 18:52:05 - *.dynamic.chello.pl

Czołem brachu... Mnie z kolei wydaje się, iż Pazdek ma już przyklepany jakiś nowy kontrakt i dlatego RJ szanuje teraz te jego "cenne nogi"... A pisząc "...z tym jego udziałem na MŚ 2018 może być różnie..." miałem na myśli różne koleje losu, jak chwilowa niedyspozycja, kontuzja, czy gwałtowny spadek formy przed MŚ... Bo to, że jest "ulubieńcem" ABW nie podlega moim wątpliwościom...:))) Pozdro (L)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.