Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 2 grudnia 2017 r. godz. 22:23

Sandecja Nowy Sącz 2-2 Legia Warszawa

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa zremisowała w Niecieczy z Sandecją Nowy Sącz. Mistrzom Polski punkt uratował w ostatnich minutach Jarosław Niezgoda, a wcześniej na listę strzelców wpisał się Maciej Dąbrowski. Legioniści zaprezentowali się słabo, ale zabrakło niewiele, aby wygrali. Tuż przed końcem bliski pokonania Gliwy jeszcze Dąbrowski.. Szkoda.

Przez pierwsze kilkanaście minut nie zobaczyliśmy ani jednej dobrej okazji dla żadnej z drużyn. Częściej w posiadaniu piłki byli mistrzowie Polski, jednak brakowało im dokładności. Najlepszej szansy nie wykorzystał Kasper Hamalainen, który będąc w polu karnym uderzył nieznacznie ponad poprzeczką. W 26. minucie podopieczni Romeo Jozaka wyszli z szybką kontrą. Łukasz Broź dośrodkował do Guilherme, ale ten z nieprzygotowanej pozycji wyraźnie chybił.

Wkrótce Sandecja mogła wyjść na prowadzenie. Po wrzutce z lewej strony bliski szczęścia był Wojciech Trochim, który posłał piłkę nad celem. Ten sam zawodnik niebawem był już bardziej precyzyjny. Były gracz "Wojskowych" spokojnie położył Łukasza Brozia oraz Arkadiusza Malarza i kopnął piłkę do bramki...

Stołeczny zespół chciał szybko odpowiedzieć, lecz uderzenie Thibaulta Moulina spokojnie złapał Michał Gliwa. Była to jedyna celna próba Legii w pierwszych 45 minutach. Tuż przed przerwą ponownie z dobrej strony pokazał się jeszcze strzelec pierwszego gola. Tym razem dobrze ustawiony Malarz nie dał się zaskoczyć.

W przerwie Jozak dokonał jednej zmiany. Bezproduktywnego Michała Kucharczyka zastąpił Cristian Pasquato. Obraz gry niestety niewiele się jednak zmienił. Legioniści dalej nie mieli pomysłu, jak zaskoczyć piłkarzy Sandecji. Po godzinie gry wreszcie bramka rywali została odczarowana. Z rzutu rożnego dośrodkował Guilherme, a głową bramkarza pokonał Maciej Dąbrowski!

Mistrzowie Polski rzucili się do ataku, żeby wywalczyć w Niecieczy po raz pierwszy trzy punkty. Wkrótce mocno z daleka kopnął piłkę Krzysztof Mączyński i zabrakło niewiele, aby zdobył fantastyczną bramkę. Potem legioniści mieli optyczną przewagę. Brakowało jednak elementu zaskoczenia. Kwadrans przed końcem z powodu drugiej żółtej kartki boisko opuścił Guilherme. Brazylijczyk zdecydowanie zbyt ostro zaatakował Macieja Małkowskiego i w tym momencie nadzieje na odczarowanie Niecieczy były już bardzo nikłe.

W 81. minucie na prowadzenie wyszła Sandecja. Dośrodkowanie z prawej strony i Malarza zdążył uprzedzić Michal Piter-Bucko, który musnął piłkę i skierował ją do siatki. Za moment próbował Moulin i na posterunku był Gliwa. W doliczonym czasie gry punkt Legii uratował Jarosław Niezgoda! Wrzutka Pasquato, napastnik trącił piłkę głową, która wpadła tuż przy słupku.

Sandecja Nowy Sącz 2-2 (1-0) Legia Warszawa
Trochim 36, Piter-Bucko 81 - Dąbrowski 60, Niezgoda 90+1

Sandecja: 1. Michał Gliwa, 3. Lukas Kuban (73, 20. Adrian Danek), 5. Dawid Szufryn, 6. Plamen Kraczunow, 8. Maciej Małkowski, 10. Wojciech Trochim (68, 37. Bartłomiej Dudzic), 17. Adrian Basta, 26. Filip Piszczek (65, 7. Grzegorz Baran), 28. Michal Piter-Bucko, 33. Bartłomiej Kasprzak, 70. Tomasz Brzyski.

Legia: 1. Arkadiusz Malarz - 28. Łukasz Broź, 34. Inaki Astiz, 5. Maciej Dąbrowski, 14. Adam Hlousek - 18. Michał Kucharczyk (46, 8. Cristian Pasquato), 75. Thibault Moulin, 31. Krzysztof Mączyński (85, 99. Armando Sadiku), 6. Guilherme, 22. Kasper Hamalainen - 11. Jarosław Niezgoda.

żółte kartki: Kuban, Dzudzic - Guilherme, Dąbrowski.

czerwona kartka: Guilherme (75. minuta, za drugą żółtą)

sędziował: Tomasz Musiał.

widzów: 2 619



Komentarze: (52)

err, 02.12.2017 22:26:13 - *.84-47-68.t-com.sk

dramat kur....dramat...wind of change musi nadejsc, mecz na poziomie 3 ligi...

Gzymiarz, 02.12.2017 22:26:31 - *.centertel.pl

Niech oni zmienia polowe składu!!!! Tego nie da się oglądać.!!! Wszystko grane przez Hlouska i dośrodkowania do nikogo. Tak ma grać najlepszy klub w Polsce??!!! Wstyd!!!

eth, 02.12.2017 22:28:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Co za syf… Arka potrafiła wygrać a nawet rozbić Sandecję, Zagłębie potrafiło dziś z Termaliką odrobić stratę i wygrać. Tylko my takich rzeczy widocznie nie potrafimy. Zobaczyłem że Jozak wystawił dziś mocny atak: Hama, Gui, Kuchy i Niezgoda. Ucieszyłem się liczyłem na jakieś 3-0. Nawet na Sandecję nie starczyło. Trochę dziś i trochę w meczu z Górnikiem obserwowałem Brozia – poziom okręgówki, nie Ekstraklasy. Poziom jaki pokazuje CAŁA obrona, wyłączając oczywiście Malarza, to druga strona dna, gdyby nie bramkarz bylibyśmy na pozycji spadkowej. Jozak musi zareagować i albo wysłać wszystkich obrońców w pizdu do rezerw albo obciąć wypłaty bo oni nie zasługują na te dziesiątki tysięcy złotych lecz co najwyżej na dziesiątki tysięcy groszy. Gra o najbliższą przyszłość Legii rozegra się w styczniu – masowa sprzedaż i porządne zakupy – jeśli tego nie będzie, dalej niepotrzebni piłkarze z okręgówki będą drenowali nasz budżet, a nie dość że nie będzie obrony mistrzostwa – nie wiem, czy będą europejskie puchary, i nawet Jozak nic nie pomoże.

Leron, 02.12.2017 22:29:21 - *.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Możemy się oczywiście pastwić nad indywidualnymi błędami Astiza i Gui jednak uważam, że lepiej skupić się na powtarzalnych problemach.

Przede wszystkim mamy w zespole kilku zawodników, którzy nie umieją zagrać piłki po ziemi w grze na 1 kontakt... Mam tutaj na myśli w szczególności Kucharczyka i Broźa. Mam Wrażenie, że każda piłka zagrana przez nich bez przyjęcia kończyła w powietrzu spowalniając akcję i utrudniając grę kolejnym zawodnikom.

Po drugie oddajmy Arkowi co jego ale ten mecz po raz kolejny pokazał jego słabe strony. Przeciętną grę nogami i przywiązanie do linii. O drugim golu nie trzeba dużo mówić, ale i przy pierwszym mógł uratować Astiza wychodząc na piłkę zamiast cofając się na linie bramkową.

I po trzecie Jarek Niezgoda niestety nie daje sobie rady, musi jeszcze ciężko trenować, poprawić swoje zastawianie i siłę fizyczną. Większość piłek na niego kończy się po raz kolejny stratą. A te, które udało mu sie odegrać często zamieniały się w groźne akcje, zwłaszcza po stronie Hlouska.

meter, 02.12.2017 22:30:46 - *.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Przyszła kryska na..Malarza....nagłaśniaana katastrofalna gra na przedpolu dziś uwidoczniła się w pełnej krasie.Żyleta na siłe z Malarza i Kuchego stworzyła bohaterów..brawo..teraz sa tego efekty

ZIBI, 02.12.2017 22:31:05 - *.dynamic.chello.pl

Nasi gracze to jedna wielka porażka jadą na wieś byle jacyś grajkowie to dla nich wielki problem. Sorki ale dla mnie ten trener się nie nadaję p. Jacek Magiera po którym nie którzy tak jechali dużo więcej zrobiłby dla Legii. Pozdrawiam

legia_mistrz, 02.12.2017 22:33:38 - *.dynamic.chello.pl

guilherme OUT - niech zmienia klub, nie wróżę mu jednak sukcesów w nowym miejscu

malarz OUT - bramkarz tetryk, czas niańczyć wnuki

niezgoda - jeszcze dużo musi się nauczyć, denerwuje niechlujnym przyjęciem piłki(brak techniki użytkowej???)

Szymon , 02.12.2017 22:33:40 - *.dynamic.chello.pl

Men of the match. Guli!!!!!!. Dać podwyżke na 5 bani ojro. A może nie przedłużać kontraktu? Tak zdecydowanie lepiej

1956, 02.12.2017 22:34:09 - *.dynamic.chello.pl

Dupa,dupa,dupa,dobranoc!

Maryjan, 02.12.2017 22:34:21 - *.play-internet.pl

Na litosc nie zacznie grac mlody Szymek bo to co prezentuje fatalczyk to wola o pomste do nieba! Hildeberto tez by mogl z polowke dzis pyknac w nagrode za PP. Ale po co? Lepiej niech graja te sztywne drewna co pojecia o pilce maja tyle co swinia o salonach. Gwiazdorzy co nie umieja odbic na szybko 2 3 pilek. No i jeszcze pochwaly dla naszych bohaterow z pierwszej lini. Jeden to niedowidzi a drugiego przyspawali do bramki. Nie wiadomo ktory lepszy?

Tagi, 02.12.2017 22:35:03 - *.dynamic.chello.pl

Trzech, góra czterech zawodników zostawić.
Reszta do wyje...nia.
Koniec drogiej nijakości w Legii.
Koniec grzecznej Legii.
W innym przypadku skończymy jak średniacy ekstraklasy typu łach wroznań , jega z biedastoku , czy wiecznie wschodząca "gwiazda' z gdańska.

Adam, 02.12.2017 22:35:20 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Zenada... Poziom waszej gry siega wlasnie Nowego Sacza. Za te miliony co zarabiacie to dal bym wam rowy czyscic na wsiach.

tepe ...uje, 02.12.2017 22:35:30 - *.grojec.vectranet.pl

przestac im placicic! jak nie beda mieli za co po knajpach latac to beda zaoier... na treningach!!! Tepe ...uje. Drodzy kibole czekajcie na te wklady co mecz na parkingu.

Rio , 02.12.2017 22:37:07 - *.ip.oxynet.pl

Szczęście w nieszczęściu. W przerwie zimowej trzeba wierzyć szatnie, bo nie ma kim grać. Dlaczego Szymański nie gra?

HISZPAN, 02.12.2017 22:38:30 - *.238.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kto chce przyspawanemu do linii kontrakt przedłużać?

Tempo, 02.12.2017 22:40:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tylko spokojnie Panowie, niema co się napinać, taki mecz był potrzebny żeby Jozak nie pomyślał sobie że ma super grajków i obędzie się bez gruntownej przebudowy drużyny. A prawda jest taka ze co najmniej połowa zawodników nie nadaje się do gry w Legi.

_I_, 02.12.2017 22:43:13 - *.dynamic.chello.pl

NIEZGODA KOLEJNY MECZ BRAMKA ALE CO Z TEGO?
BRAK PRZYJĘCIA, BRAK DOBREGO ZAGRANIA, PRZEGRYWA 90% pojedynków...

MALARZ? KATASTROFA ALE JA GO BRONIE BO TO PIERWSZY BŁĄD OD DAWIEN DAWNA I CHYBA O TYM WSZYSCY ZAPOMNIELI...

DLACZEGO NIE GRA SZYMAŃSKI SIĘ PYTAM !!!!

Martinez, 02.12.2017 22:46:34 - *.93

Ręce opadają. Legia 100%. Gramy dno i wygrywamy. Przychodzi styl i pechowy łomot z Kielcami. A teraz jazda do ogórków przez wielkie O z tych co jak nie spieprzysz jak na orliku tobramki nie stracisz a ci co odj...ali? Najpierw Astiz potem Malarz i do tego Gui i stracone punkty z leszczami co się będą bronić przed spadkiem do ostatniego meczu. To jest kuźwa nie do przyjęcia. Wyszli na mecz jakby już go wygrali. A tu dupa zbita. To chyba ewenement w skali światowej przeciętna drużyna mająca ego Realu Madryt... Niezgoda znowu bramkę strzelił ale do Legii pasuje jak kwiatek do kożucha. 2 lata na siłowni non stop żeby coś z niego było. Czy on widział jak wygląda Lewandowski?! Szkoda gadać...

L, 02.12.2017 22:47:08 - *.dynamic.chello.pl

Broź, czas odejść człowieku. Jechali po mnie ostatnie, że on jakość wnosi. jaką pytam????
Malarz: nie dziwię się, że nie chcą z nim nowego kontraktu podpisać
Astiz: sabotaż, nie gra.
Kucharczyk: lubię Michała, ale to on wyrabiał na boisku, to istna parodia.
Gui: już myśli o kebabie w Turcji
Niech Mioduski rozgoni to towarzystwo, bo się kompromitujemy!!!

Truth, 02.12.2017 22:49:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jakbym byl wierzacy, to bym napisal, ze jak Bóg chce kogos pokarac, to zsyła mu na bramke Malarza...

Zimny, 02.12.2017 22:54:08 - *.dynamic.mm.pl

Rozwiązanie jest jedno, poświęcić ten i kolejny sezon i wprowadzić w końcu 4-5 młodych do 1 jedenastki, już nie raz w ostatnich latach miewaliśmy chude lata (joł, joł :P), więc nic się nie stanie, a młodzi się ograją i za 2-3 sezony będą klepać ligę aż miło. Teraz czytam, ze Pazdanem Trabzon się interesuje, Gui też ma odejść, dać im w końcu odejść, pieniądze zainwestować w młodzież. Nie bójmy się tego, panie Prezesie.

Mariano, 02.12.2017 22:55:00 - *.dynamic.chello.pl

Pasqato, Mąka, Hama, Dąbrowski plus. Minus Astiz, Malarz, Gucio. Reszta znów średnio. Ogólnie zbyt dużo niecelnych strzałów. Szkoda momentów w meczu gdzie ewidentnie wkradł się marazm i zniechęcenie. Sandecja była bardzo słaba w tym meczu, nastawiona na kopanie po nogach i przeszkadzanie. Niestety takich meczy Legia nie wygrywa. Brakuje wykończenia akcji. Mam wrażenie, że jakimś magicznym celem jest dojście do pola karnego przeciwnika u nas. Nikt nie strzela będąc w okolicach linii pola karnego a jak już jest strzał to w trybunu. Jozak powinien katować ich strzałami na bramkę a treningach

PIT , 02.12.2017 22:56:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kompromitacji ciąg dalszy.... Syf malaria i 5 metrów mułu. Tak to jest jak prawnicy bez wyobraźni biorą się za futbal.... Dobrze, że nie kupiłem karnetu na tych pajaców...

SZEWC, 02.12.2017 23:03:55 - *.dynamic.chello.pl

Wielki klub w 2 mln mieście, osiągnął nijakość i bylejakość - WSTYD! Zarządzanie właścicieli (pseudo-biznesmenów) - WSTYD! Ten zepsuty (twór) jest pełen dziwnych powiązań, wewnętrznych zależności, układów i układzików, co powoduje że widzimy na boisku (i po za min) co najmniej dziwne spektrum personalne - WSTYD! WSTYD! I JESZCZE RAZ WSTYD !!! Nie widzę tutaj jakiejkolwiek polityki przyszłościowej, a jeżeli ktoś mówi, że jest inaczej - po prostu kłamie w żywe oczy!!!

Prorok, 02.12.2017 23:10:16 - *.play-internet.pl

Kucharczyk, Niezgoda i jeszcze paru by się znalazło, którzy nie zasługują na to, aby grać w (L). Tak Naprawdę pół składu do wymiany. Brak skrzydeł i napastnika (dlaczego nie gra Sadiku?!). Bramkarz też by się przydał lepszy. Stoperzy też za bardzo się nie wyróżniają. Brak słów..

kibic emeryt, 02.12.2017 23:14:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

I stało się co było do przewidzenia . Bardzo słaba gra Malarza na przedpolu i błędy jaki popełniał prawie w każdym meczu do tej pory nie skutkowały utrata bramek do dzisiaj .Cały czas pisałem że Niezgoda to nie ta półka ,co niektórzy zrobili z niego gwiazdę a on to przeciętny grajek z jednym atutem szybkością .Widać że obrona bez Pazdana to szwajcarski ser . Dramatu jednak bym się nie doszukiwał i cierpliwie poczekał do wiosny i wtedy przekonamy się co do wartości trenera .

Legionista, 02.12.2017 23:22:47 - *.226

Podsumowuję ten mecz: Szczęście i tylko tyle.... Teraz musimy mieć nadzieje żeby górnik, korona oraz Amika przegrały bo jak nie to będzie coraz trudniej w tabeli....
Ten mecz i poprzednie pokazały, że Jozak nie jest trenerem który wprowadza zmiany i jest takim smudą.... Jak tak dalej pójdzie to Szymański sobie w tym sezonie nie pogra.... Kolejne minusy to Jozaka trafiają i jestem zaniepokojony obecną sytuacją.... Za Magiery wygrywaliśmy 2:0 z Sandecją, a za jozaka remisujemy.... A przecież Jozak miał takich samych piłkarzy co Magiera ;) Mam nadzieje, że po tym pseudo trenerze wróci Stasiu i znowu będzie normalnie!!

Szymon , 02.12.2017 23:40:24 - *.dynamic.chello.pl

A. Zapomniałem oPanu Bramkarzu. Te jego świetme wybicia nogą. Zasrany parodysta. 37lat i nie umie wykopać piłki. Czas jego WYKOPAĆ i to na KOPACH.. Jazda paszoł won.

do Prorok, 02.12.2017 23:43:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Serio ? A kto nam wiosną będzie ratował du.ę , jak miało by nie być Kucharczyka i Niezgody ? Kuchy się obudzi i zrobi co trzeba , nie wiem tylko czy już na Termalikę czy dopiero na Piasta ... Nie wiem z kolei , czemu Szyman dziś nie zagrał .

Zajmon Szczecin , 02.12.2017 23:53:44 - *.70.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

GUI zagrał na czerwo jak kiedyś Pazdan. Ten to przynajmniej kontuzje symuluje. Do tego Malarz który raz na 5 kolejek wpuszcza klopsa. Dobrze ze chociaż remis osiągnęli w 10. jechać dalej

eLka, 03.12.2017 00:01:59 - *.dynamic.chello.pl

Niezgoda ratuje tym patałachom tyłki przed tradycyjnym agrofpie...olem w polu kukurydzy. Ale żałość i żenada. Co oni grali? Bez pomysłu, szybkości, rozkojarzeni. Tu już nawet liście nie pomogą.

ka, 03.12.2017 01:08:13 - *.dynamic.chello.pl

Czyli z beniaminkami zdobyliśmy 7 zamiast 12 punktów, niewiele ponad polowe. Wstyd.

chi, 03.12.2017 02:45:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@Legionista
Weźcie przestańcie już z tym "Stasiem".
Naprawdę tak kochacie tego tępawego i aroganckiego kacapa? Kilka pierwszych meczów było ok, bo nikt w lidze nie znał jego stylu. A potem im dalej w las, tym coraz gorzej.
Ale przede wszystkim, w TYM mieście taka miłość do ruska to po prostu nie uchodzi. Jeszcze pałac kultury z powrotem nazwijmy im. Stalina, odbudujcie sobór Aleksandra Newskiego i wybierzcie Wołodię na nowego cara Polski.
Widziałeś kiedyś konferencję pomeczową swojego Stasia? Ja tam nie lubię jak ktoś szcza na pomniki w moim rodzinnym mieście, ale najwyraźniej nie wszyscy tak mają. WSTYD! Wolę pamiętać, jak ktoś na starej Legii na meczu ze Spartakiem śpiewał "raduje się serce, raduje się dusza, kiedy Janas z Legią na Moskala rusza".

Tomek Mokotów , 03.12.2017 07:35:45 - *.centertel.pl

Skupię się na plusach tego meczu. Ponieważ poprzednią noc zarwałem, wczoraj zasnąłem już o 19 i nie obejrzałem ani minuty.
I to było dobrze wykorzystane 90 minut.

kibic, 03.12.2017 08:10:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@ Legionista . Porównywanie Magiery do Jozaka na podstawie pierwszego meczu z Sandecją jest niedorzeczne . Po pierwsze graliśmy u siebie ,po drugie graliśmy z przewagą jednego zawodnika a i tak okrutnie się męczyliśmy i graliśmy totalną padakę . Oczywiście dzisiaj zagrali słabszy mecz niż dwa ostatnie ale faktem jest że mimo złego przygotowania motorycznego do sezony ( sprawa Magiery ) gra jest dużo lepsza . Jedno co łączy oby trenerów to brak pomysły na grę jak przeciwnik muruje bramkę a my musimy grać atakiem pozycyjnym . Prawdziwą wartość nowego trenera poznamy jednak po zakończeniu rundy wiosennej a na razie musimy uzbroić się w cierpliwość.

grzesiek, 03.12.2017 08:35:54 - *.centertel.pl

W zasadzie to nie ma co sie wkurzac. Pilkarze sa swiadomi swoich niebywalych umiejetnosci i odrobia nawet 20 pkt do lidera jak bedzie trzebalo.

Warszawiak66, 03.12.2017 09:10:43 - *.dynamic.chello.pl

Jak dla mnie to wieksza hanba niz 0-3 z Lechem. Jest 5-6 pilkarzy ktorzy nie zasluguja na gre w Legii Warszawa.

Artur, 03.12.2017 09:57:15 - *.skybroadband.com

A ja uważam natomiast , po wejściu Sadiku i mimo gry w 10 zawodników , gra wyglądała o niebo lepiej . Zastanawiam się dla czego tak późno Legia zaczyna grać ustawieniem na dwóch napastników .

benio, 03.12.2017 10:07:41 - *.adsl.inetia.pl

Cóż za mecz naszych grajków. Moim skromnym zdaniem kilka refleksji:
po pierwsze Malarz nie raz ratował zespół ale od zimy tylko ławka rezerwowych i Kuba Szumski na pierwszego.
Obrona: zostawić Dąbrowskiego, Jędzę , Hlouska reszta ławka i zakupić jednego zamiast Pazdana.
Pomoc: Rado jak wróci, Mąka Hama Pascuato Gui iSzymański, Moulin i Kopa na ławkę. wypożyczyć Jodłę.
Atak: Kucharczyk i Niezgoda na ławkę niech gra Sadiku i jednego dokupić. Może coś ruszy.

Rafał, 03.12.2017 10:25:10 - *.play-internet.pl

TAKIMI MECZAMI Z TAKIMI RYWALAMI .
PRZEGRYWA SIĘ MISTRZOSTWO.
o stylu nie ma co pisać bo ta drużyna niestety nie ma stylu .

(L), 03.12.2017 10:38:16 - *.dynamic.chello.pl

To juz chyba juz wiecie dlaczego Nagy chce odejsc...
Ten zespol nie ma przyszlisci i mozliwosci rozwoju.
Chlopak zamiast sie rozwijac cofa sie.
Nagy uciekaj z tego bagna jak najszybciej!

RobL, 03.12.2017 10:38:37 - *.centertel.pl

Do Chi 1000%wsparcia też byłem na spartaku (-15 w powietrzu,+90% na trybunach- spirytus z herbatą)a tak poważnie to Romeo ma po prostu bardzo słabych fizycznie i mentalnie piłkarzy i stąd takie a nie inne wyniki. Aby do wiosny

do (L), 03.12.2017 12:06:42 - *.play-internet.pl

Ten drewniak to sobie może cokolwiek chcieć

Ly ek, 03.12.2017 14:28:01 - *.tktelekom.pl

Arek trzeba bylo odpuscic mecz. Wyrazy wspolczucia z powodu smierci mamy.

Legionista, 03.12.2017 14:45:09 - *.226

@chi, Nie jestem fanem rusków i bardziej ich nazywam: synowie Wasylowa - Był dobry fragment w Reducie Ordonie.. Ja jakbym wybierał między Stasiem, a Jozakiem to bym na tą chwile wybrał Stasia - mogę się mylić ;) @kibic, zgadzam się z tobą :) Jednak ostatnio Sandecja nie była pod formą i Jozak z piłkarzami zrobili mi złą niespodziankę.... Mogliśmy mieć szanse na Lidera i teraz będziemy grali z termaliką którą raz wygraliśmy...

Zajmon Szczecin , 03.12.2017 14:59:59 - *.70.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Benio
Z tym Gui to przesadziles. on jest przewidywalny i po tym meczu wszyscy go będą kopać żeby kartki zbierał . Niech idzie z Pazdanem bo widać ze juz nie chce tu grać. Ściągnąć Vadisa

Tomek, 03.12.2017 22:42:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wynik wynikiem, ale ja jestem ciekaw gdzie byli ci wspaniali kibice, którzy przecież są zawsze tam gdzie nasza Legia gra. W Kielcach się jakoś dało mimo zakazu, a do Niecieczy to już za daleko czy co?

olew, 04.12.2017 12:14:49 - *.warszawa.vectranet.pl

Legia powinna podjąć próbę ściągnięcia Vadisa. Ci Grecy nie są tak atrakcyjni jak Mu się wydawało pół roku temu.

inny Tomek do Tomek, 04.12.2017 15:39:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sondemencja próbowała by nas prowokować , a my się już nastawiamy na ciekawą wiosnę . Komissia ligi już czeka , żeby zakaz wyjazdowy przedłużyć na rundę finałową , dlatego spokojnie powybieramy sobie te zakazane wyjazdy . Nie każda dziura dostąpi zaszczytu ugoszczenia nas na zakazie .

antek, 05.12.2017 07:07:57 - *.static.chello.pl

do tomek a gdzie tam siedzieć to kurnik nie stadion tam w ogóle meczy nie powinno być tragedia ta więcej reklam niż trybun 2000 kibicó 5% dla nas to smiech

Tomek, 05.12.2017 08:42:42 - *.is.net.pl

Do inny Tomek. "Zaszczyt" ugoszczenia was? Chyba żartujesz. Zawsze myślałem że za drużyną się jeździ żeby ją wspierać a nie "zaszczycać" swoja obecnością. Do antek. Co z tego że "kurnik"? Na tym meczu było jakieś 1,5 tys. miejsc wolnych. Każdy mógł wejść.

Mokotów do Tomek, 05.12.2017 11:36:06 - *.dynamic.chello.pl

Nie kompromituj się kolego bardziej niż potrzeba by wzbudzić śmiech.
Co ty tam wiesz o układach między kibicami różnych drużyn, ile trzeba zrobić by bez pozwolenia klubu piłkarskiego wejść dużą grupą na stadion.
Tak, Legia była w Opolu czy Bytowie ale Nieciecza jest " za daleko czy co".
Właśnie czy co...

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.