Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Niedziela, 3 grudnia 2017 r. godz. 00:52

Legioniści o meczu z Sandecją

Wiśnia i Bartek Modzelewski, źródło: Legionisci.com

Maciej Dąbrowski: Przeważaliśmy w tym spotkaniu, ale strzeliliśmy jedną bramkę za mało, aby być w pełni szczęśliwi. Wygrywamy razem i przegrywamy razem. Zostały nam trzy spotkania i trzeba wszystko zrobić, żeby wszystkie zwyciężyć. Wiedzieliśmy, że Sandecja to fizyczna drużyna.

Nie będę na gorąco oceniał z czego wynikały błędy indywidualne. Trenujemy stałe fragmenty gry i dzisiaj udało się strzelić po jednym z nich gola.

Inaki Astiz: Nie jesteśmy zadowoleni, ponieważ przyjechaliśmy dzisiaj po trzy punkty. Nieźle rozegraliśmy ten mecz. Oni stworzyli kilka sytuacji, ale my kontrolowaliśmy spotkanie. Graliśmy w dziesiątkę i przegrywaliśmy 1-2. Przynajmniej mamy jeden punkt, co... jest lepsze niż porażka. Osobiście uważam, że mogłem zrobić więcej przy straconym golu. Niestety tak się nie stało. Ciężko nam było grać w osłabieniu. Na szczęście udało się uratować remis.

Kasper Hamalanien: Popełniliśmy dwa błędy, a kartka Gulherme na pewno nam nie pomogła. W końcówce udało nam się wywalczyć remis, chociaż mogliśmy nawet zwyciężyć. Powinniśmy się z tego cieszyć, chociaż przed meczem rozmawialiśmy o tym, to popełniliśmy te same błędy. Mieliśmy szansę na zdobycie trzeciego gola... Teraz jednak musimy naprawić swoje indywidualne błędy. Przed nami trzy bardzo ciężkie mecze, ale jeśli zagramy tak jak najlepiej potrafimy, to uda nam się wywalczyć dziewięć punktów.



Komentarze: (28)

piter, 03.12.2017 03:08:59 - *.adsl.inetia.pl

„Przed nami trzy ciężkie mecze”.....rzeczywiście mocno ciężkie w tej śmiesznej Dupoklasie!przeciez niedługo wjeżdża wielki klub od kostki brukowej!co za ku... czasy nastały :/

sledziu, 03.12.2017 09:22:10 - *.dynamic.chello.pl

Czy ktoś jeszcze nie widzi, że Kuchy nie maprawa w takiej formie wąchać boisko. Czas na Włocha w jedynce od początku. Moim zdaniem może być lepszy od Vadisa...

mietek, 03.12.2017 09:25:55 - *.internetia.net.pl

@piter: Częściowo Hama ma rację. Bo jak nie ma z kim grać z przodu, to z jego perspektywy to będą ciężkie mecze, ponieważ znowu będzie musiał ciągnąć całą drużynę. Wprawdzie nie sam, ale jako jeden z nielicznych.

WSD, 03.12.2017 09:39:26 - *.centertel.pl

Dlatego nie mam zamiaru kupić żadnego biletu na te farse pt. Mecz piłkarski.

TvLegia, 03.12.2017 09:42:52 - *.dynamic.chello.pl

I ciągle można przeczytać, że bramkarz jest ok.
Gość nie może drgnąć z miejsca, a pięści ma zaciśnięte od momentu rozgrzewki, przez cały mecz...

@rek do mietek, 03.12.2017 09:54:44 - *.dynamic.chello.pl

Swoją drogą, jakie te piłkarskie życie jest przewrotne... No bo popatrz teraz sam brachu...:

1) Przez wiele m-cy Hama był niemiłosiernie krytykowany (nota bene wg. mnie bardzo niesłusznie...), a teraz jest jednym z 2-3 najlepszych piłkarzy (L)egii...

2) Z kolei wczoraj Dąbrowski i Astiz zagrali całkiem dobry mecz, ale niestety po jednym indywidualnym błędzie Astiza padła ta bramka Trochima (nota bene dawnego Legionisty...)

3) Gui zaczął być wychwalany pod niebiosa, a tymczasem wczoraj zagrał padakę... Na dodatek złapał głupie kartki i w konsekwencji tego jeszcze bardziej osłabił nasz zespół... Ma najwięcej kartek z całej (L)egii... Taki z niego brutal czy taki z niego bezmyślny grajek..?

4) Malarz w ostatnich meczach bronił nam dupsko... Tymczasem wczoraj zawinił przy obu bramkach, a szczególnie przy tej drugiej gdzie ponownie stał jakby "przyspawany" do linii bramkowej... Psipadek..?:)))

5) Z kolej Pasquatto tak wyszydzany na początku, teraz staje się z meczu na mecz coraz lepszym grajkiem...

Pozdro (L)

as, 03.12.2017 09:55:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Astiz zaj...ał 2 bramki

Tagi, 03.12.2017 10:11:11 - *.dynamic.chello.pl

Wyj...ć większość , zostawić trzech !
Resztę wyje...ć i dać kopa w dup..ę na rozpęd !
Koniec żenady , koniec wstydu .
Teraz nie z liścia , ale po konkretnym gongu na łeb !!!

Cch, 03.12.2017 10:19:40 - *.dynamic.mm.pl

Malarz pokazuje ze owszem, to dobry bramkarz, ale pewnego poziomu nie przeskoczy, tym bardziej ze ma trzydziesci pare lat i lepszy juz nie bedzie.

Jack(L) , 03.12.2017 10:36:02 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Niech ktoś na treningach nauczy łapać piłkę Malarza bo jak patrzę na jego piąstkowanie to aż zęby bolą. Potrzebujemy nowego bramkarza a najlepiej dać szansę Majeckiemu.

Arnold, 03.12.2017 10:38:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czyli przy wygranej 3-2 z Sandecją Dąbrowski byłby "w pełni szczęśliwy"?!?

Ale jaja, 03.12.2017 11:11:29 - *.skranetcan.pl

Tak naprawdę to hama hlousek na plus reszta dno
Napastnik z prawdziwego zdarzenia potrzebny od wczoraj

Witam, 03.12.2017 11:17:00 - *.skranetcan.pl

Potrzeba wzmocnień
Wypożyczyć groskia do końca sezonu będzie chciał przy ją bo siedzi na ławie a tu mistrzostwa za rok

Juri, 03.12.2017 11:41:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Brawo Dąbro za mecz,gratuluję brameczki.
DUMA I SŁAWA (L)

Hiszpan, 03.12.2017 11:50:40 - *.play-internet.pl

Powinien byc zakaz puszczania meczow Man Utd przed nasza dupoklasa gdzie dwa razy nie potrafia podać.

do Witam, 03.12.2017 12:04:30 - *.play-internet.pl

A kto to taki ten groskia?

bubu, 03.12.2017 12:31:20 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

AREK na litość Boską ,zacznij w końcu grać na przedpolu .To co zrobiles to frajerstwo .Te punkty będą potrzebne na koniec. Czekamy co masz na ten temat do powiedzenia .Na tą konkretna sytuacje.Oczywiście sie nie doczekamy .

Misiek, 03.12.2017 13:06:03 - *.50.ipv4.supernova.orange.pl

Legia by wygrała żeby astiz nie grał

prezes, 03.12.2017 13:19:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

gilerme jest po prostu cienki ,zagra 2-3 mecze ok a pozniej 10 piach ,typowy leniwy brazylijczyk

mietek, 03.12.2017 14:27:34 - *.internetia.net.pl

@ @rek: To prawda. Jedyne, co się nie zmienia, to wciąż tak samo słaby napastnik z brodą :))

Wolfik, 03.12.2017 17:40:22 - *.dynamic.mm.pl

@rek: Astiz z Dabrowskim zagrali gówno a nie dobry mecz. Hiszpan z meczu na mecz odwala coraz większą manianę (ale Wieteskę oddano bez żalu, to i grać musi), a Dąbrowski to cień zawodnika z wiosny. Bez Pazdana nasz środek jest dziurawy jak sito.

mietek, 03.12.2017 20:53:12 - *.internetia.net.pl

@Wolfik: Coś w tym jest. Astiz ostatnio przerabia swój casus Rzeźniczaka z ubiegłego sezonu. Niby gra w meczu dobrze, ale potem walnie takim wielbłądem, że nie ma co zbierać. I niestety kończy się to stratą goli. Dąbrowski też w tym sezonie strasznie niepewny. A jak już zaczyna wyprowadzać piłkę, to strach zagląda w oczy.

Dlatego trzeba skorzystać z klauzuli w kontrakcie Wieteski (ponoć jest podobna jak była u Monety) i już zimą go sprowadzić z powrotem na Ł3.

Wolfik, 04.12.2017 08:32:29 - *.dynamic.mm.pl

@mietek: Pytanie tylko, czy Wieteska będzie zainteresowany powrotem? :)

Do Mietek i Wolfik, 04.12.2017 10:04:10 - *.play-internet.pl

Dąbrowski i Czerwiński zanim przyszli do Legii tez sie wyróżniali w swoich byłych klubach a teraz są bardzo niepewni. Serio uważacie że Wieteska po pół roku niezłej gry (to jego debiutancki sezon w ekstraklasie) w Górniku zbawiłby naszą obronę??? Jestem bardziej niż pewien że wróciłby do nas i byłby przeciętniakiem...

@rek, 04.12.2017 11:14:02 - *.dynamic.chello.pl

do Do Mietek i Wolfik

Tutaj wyjątkowo muszę się z tobą zgodzić... Casus (L)egii chyba paraliżuje wszystkim graczom nogi... Wystarczy popatrzeć, jak grali w swoich poprzednich klubach: Dąbrowski, Czerwiński, Moneta, Niezgoda... Oni tam wymiatali... Wyróżniali się... A po przyjściu do (L)egii następuje jakby jakaś niemoc, jakby całkowita zapaść formy i umiejętności... Tak samo mogłoby by być w przypadku Wieteski i Michalaka... Sam już nie wiem, która opcja byłaby najlepsza: całkiem nowi zawodnicy spoza (L)egii czy powrót zawodników z wypożyczeń... Pozdro (L)

mietek, 04.12.2017 11:29:39 - *.emea.ibm.com

@ @rek: Czy ja wiem z tym Niezgodą? Wszyscy się nim tak podniecali, jak był w Ruchu, że takie objawienie sezonu. A wystarczy porównać. Dla nich przez cały sezon strzelił 10 goli w lidze, dla nas już 7. Z nim to bardziej chyba kwestia naturalnych ograniczeń niż problemów mentalnych.

@Wolfik: Wiesz, Górnik finansowym potentatem nie jest. I jak im zimą inne kluby zrobią "tydzień promocji w lidlu", to na wiosnę może nie być kim grać. I Wieteska sam wróci :)

Mordal kombinat, 04.12.2017 16:10:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Najbardziej z naszych wkurzył mnie Trochim . Jeśli chodzi o Wieteskę i Grosza , to powinni się zameldować tuż po Świętach . Groszu to przypadkiem nie miał wrócić już latem ? No i Konrad Michalak niech się szykuje . Szyman za mało gra , chyba każdy się zgodzi .

Wolfik, 04.12.2017 23:47:40 - *.dynamic.mm.pl

@do Mietek i Wolfik: Może i Wieteska byłby przeciętniakiem w Legii, ale takim samym przeciętniakim jest Astiz. A skoro tak, wole młodego Polaka niż starego Hiszpana.

@mietek: Pisałem to już po innym newsem - jak cała nasza strategia ma opierać się na założeniu, że rywale się rozsprzedają, to gratuluję.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.