Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa
Sobota, 2 grudnia 2017 r. godz. 19:16

LIVE!: Sandecja - Legia

Redakcja

O godzinie 20:30 w Niecieczy Sandecja zmierzy się z Legią Warszawa. "Wojskowi" jeszcze nie wygrali spotkania na tym stadionie, ale do tej pory mierzyli się na nim tylko z Termaliką. Po 17 kolejkach Sandecja zajmuje 14. miejsce. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.




Komentarze: (24)

@rek, 02.12.2017 19:30:23 - *.dynamic.chello.pl

No to sobie Cierzniak tym swoim popisem z Bytovią przebimbał nawet ławkę rezerwowych... (L)egio do boju po 3 pkt... Pozdro (L)

1916, 02.12.2017 20:45:13 - *.proneteus.pl

można jakiś link do meczu ??

grzesiek, 02.12.2017 20:57:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Oglądam i widzę że znowu maniane zaczynają odpier***. Grają z myślą że uda się cos strzelic i wyjadą z 1:0. A znając życie z takim nastawieniem to dostaną wpi***

e(L)o, 02.12.2017 21:08:56 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Sandecja-Legia 5:0 Legia lekceważy ogórków!!!

Maryjan, 02.12.2017 21:13:34 - *.play-internet.pl

I znow oczy pieka od ogladania tej mordowni.. Wszystkie strzaly albo w bramkarza albo 10 metrow obok bramki. Dalej brak blysku i zgrania, gry z pierwszej pilki, kreatywnosci. Po prostu gruba impreza lesnych drwali. Niestety mecz przegramy bo zawsze w tym sezonie po straconej bramce wtapiamy.

obiektywny, 02.12.2017 21:15:38 - *.sigma.jaslo.pl

Astiz kuchy i dąbrowski poziom b klasy kolejny raz ale trener stawia na ten szrot bez przerwy- juniorzy by sie przynajmniej ogrywali...

L, 02.12.2017 21:20:48 - *.dynamic.chello.pl

Pisałem po ostatnim meczu, że Broź się nadaje, ale usłyszałem, że robi różnice! Pozdrawiam tych co to pisali!

kowaL, 02.12.2017 21:26:33 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

hahahahaha czyżby znowu potrzebne były spadające liście? Co te wkłady do koszuLek grają??!!!! WON z LEGII!!!!!!

Cult⚽️Legia, 02.12.2017 21:30:09 - *.234

Trenerze!wymienic!najslabsze!ogniwa!i!jeszcze!z!Liścia!

Ibis, 02.12.2017 21:31:08 - *.dynamic.chello.pl

Pierwsza połowa w wydaniu legionistów to klasyk gatunku, czyli "dzieci we mgle". Z dużym niesmakiem "puszczam" tego posta, ale nasza drużyna nie pokazała kompletnie nic!

grzesiek, 02.12.2017 21:46:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl

a guilherme jak dziś czaruje, bez wątpienia zasługuje na nowy kontrakt o wartości 1 mln euro + bonusy za każde fenomenalne podanie i drybling. Oczywiście kontrakt dożywotni.

Mati, 02.12.2017 22:09:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jozak won !!!!!

Mati, 02.12.2017 22:10:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jacek Magiera !!!!!!!!!

err, 02.12.2017 22:10:28 - *.84-47-68.t-com.sk

ani jedni ani drudzy z taka gra nie zasluguja na esktraklase, mecz na poziomie 3 ligi. brak przyjecia pilki, brak podania po ziemi, zmiany oj zmiany potrzebne

..., 02.12.2017 22:10:59 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Arek M. to nie jest najlepszy bramkarz w historii Legii..

M@rek, 02.12.2017 22:12:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl

E tam...

Ja, 02.12.2017 22:15:02 - *.dynamic.chello.pl

padaka na maxa

Do, 02.12.2017 22:19:19 - *.play-internet.pl

Ogórki - Legia 2:1

jo, 02.12.2017 22:19:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

N9 cóż... Gui ma już wyje&ane... a my mamy przeciętny zespół, który ma szansę na puchary. Było fajnie a teraz będziemy taplać się w polskim piłkarskim szambie odpadając w lipcu z rundy przedwstępnej po zaciętym boju ze zdobywcą pucharu Armenii.

Kristo(L)wawa, 02.12.2017 22:26:59 - *.centertel.pl

Kuzwa beznadziejna ta dzisiejsza Legia i tyle. Legia powinna jechac takich frajerow po 4:0 a nie walczyc o remis. Nie ma co pier..ć czy lepszy czy gorszy mecz...ta grupa grajków po prostu nie jest godna nazywać się Legią. Tu potrzebna jest rewolucja a nie trzy transfery, którymi mamy się podniecać w zimowym okienku...

To był trudny mecz, 02.12.2017 23:02:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przykre jest to , że jutro trzeba liczyć na zwycięstwo Wisły . A już było lepiej ... Cóż , trzeba rozjechać Termalikę , najlepiej wysoko , żeby wszystko wróciło do normy .

Daszka, 02.12.2017 23:10:02 - *.dynamic.chello.pl

@ Kristo(L)wawa - szanowny Kolego zważ na konkretny fakt, iż właściciel - prezes - główny moderator Legii (trzy w jednym) na zimowe transfery zadeklarował kwotę ok. 1.5 mln €. Nie sądzę aby za tę sumę można było przeprowadzić "aż" trzy udane transfery. A cóż dopiero więcej, czyli czynić rewolucję?!
Spokojnej nocy...

Wolfik, 02.12.2017 23:35:53 - *.dynamic.mm.pl

@rek: Jeśli tak, to Malarza w poniedziałek powinno już nie być w klubie. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem w wykonaniu ekstraklasy a żyje już sporo...

@rek do Wolfik, 02.12.2017 23:55:28 - *.dynamic.chello.pl

Hahahahaaaa... Byłyby jaja, kiedy w bramce za tydzień stałby Szumski... A tak na serio, to Malarza, póki co bronią poprzednie mecze, bo parę razy wybronił nam dupsko... I za tydzień zapewne ponownie stanie w bramce... Ale chyba kontraktu z nim nie przedłużą... Pozdro (L)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.